Tulsi svētā koka krelles no Indijas 

Par produktu lasīt pašā lapas apakšā.

Kā iegādāties?

VARIANTS 1

Jūs varat veikt 6, 8, vai 10 eur (atkarībā no izvēlētā garuma, ar piegādi pa pasauli) pārskaitījumu pa tiešo uz bankas kontu (Starptautiskie maksājumi, Eiropa):

Janis Zarins

IBAN/KONTS: GB15 REVO 00997050 3951 86

SWIFT/BIC: REVOGB21

Pēc maksājuma veikšanas atsūtiet epastu uz agnese@domuspeks.com ar saņēmēja vārdu, uzvārdu, pilnu adresi ar pasta indeksu. Sūtījums tiks piegādāts ierakstītā vēstulē.

 

VAI VARIANTS 2

Caur PAYPAL ar maksājumu karti:

Apmaksu var veikt zemāk, kreisajā pusē nospiežot taustiņu "Makstāt". Tur varat veikt norēķinus PAYPAL kontā, bet ja tāda Jums nav, tad varat veikt apmaksu ar bankas karti.

Pamācība, kā maksāt ar bankas karti:

Pēc pogas "IEGĀDĀTIES" nospiešanas, jūs pārvedīs uz maksājumu sistēmas PAYPAL lapu. Parādīsies jūsu izvēlētais pirkums un summa. Apakšā redzams zilas krāsas taustiņš "CONTINUE" nospiediet to. Tagad lapas apakšā ir pelēks taustiņš "Pay with Debit or Credit card" spiediet to. Tagad aizpildiet visus laukus. Laukā "Card number"ierakstiet savas maksājumu kartes nummuru, kas ir redzams kartes priekšpusē. Laukā "Expires" ierakstiet kartes derīguma termiņu. Laukā "CSV" ierakstiet aizmugurē esošo trīsciparu drošības koda nummuru. Laukā "First name" kartes īpašnieka vārdu, laukā "Last name" uzvārdu. Laukā "Phone number" telefona nummuru. Zem "Billing Address" lauciņos ierakstiet piegādes adresi un pasta indeksu. Zem "Create your PAypal account" ierakstiet savu epasta adresi un izdomājiet paroli, apstipriniet to ar atkārtotu paroles ierakstīšanu, kā arī ievadiet savus dzimšanas datus. Tagad spiediet zilo taustiņu "Agree&pay". Jūsu maksājums ir veikts un saņemts. Gaidiet piegādi.

 

Svētā Tulsi koka krelles no Indijas 

 

  • Piedāvājam no ļoti nozīmīgas, svētas vietas Indijā Jums atvest to, ko esam ieguvuši sev. To kas mums pašiem ļoti patīk.

  • Šīs rokām no dabīgām izejvielām darinātās krelles ar askētiski elegantu izskatu. 

  • Tulsi koks tiek uzskatīts par svētu. Tiek uzskatīts, ka Tulsi ir Dievība. Cilvēks, kurš rūpējas par Tulsi augu sasniegs atbrīvi. Tulsi koka krelles izmanto, gan vīrieši, gan sievietes, tās ir ļoti izplatītas garīgā ceļa gājēju vidū.

Pieejami trīs garumi. Vienai, divām, trīs reizēm ap kaklu. Izmaksas ar piegādi pa pastu 6, 8 un 10 eur atkarībā no garuma.

Tulsi:

  • Aizsargā

  • Uzlabo veselību

  • Stabilizē prāta darbību

  • Mazina satraukum/stresu

© 2015 by Agnese

Saziņai vislabāk rakstīt epastus (izskata administrācija rindas kārtībā): agnese@domuspeks.com
uz atbildi var nākties pagaidīt brīžiem pat nedēļu, tomēr atbilde būs.
Sūtiet SMS uz zvaniem atbildu reti // Tel: 22 18 05 56 //
 
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now