Par blogu

 

Šo blogu veido Agnese Ziediņa un Jānis Zariņš. Raksti ir Agneses un Jāņa pieredžu stāsti.

Par Agnesi

  Piecu gadu vecumā atklāju spēju dziedināt ar dziednieciskajām enerģijām. No bērnības redzu dažādas būtnes, eņģeļus, pavadoņus, garus. Tajā skaitā arī mirušo cilvēku un dzīvnieku dvēseles. Spēju sazināties ar mirušajiem vizuālā un sajūtu līmenī. Tāpat arī redzu cilvēku, dzīvnieku, koku, augu, akmeņu un citas enerģijas, to plūsmas. Jūtu cilvēku noskaņojumu, iekšējās izjūtas un to, kāda ir cilvēka būtība. Redzu pāru saderību un cilvēku vispārējās savstarpējās attiecības. Tāpat jūtu dabas elementu piemērotību/nepiemērotību cilvēkam. Noteiktos brīžos redzu arī nākotnes notikumus, kurus būtu vēlams realizēt, vai tieši pretēji atstāt iesaldētus.

  No sešpadsmit gadu vecuma aktīvi meditēju un ir savas meditāciju tehnikas, tāpat arī pareizas domāšanas tehnikas, kuras darbojas un iesaku arī lietot citiem.

  Ir bijušas apzinātas ārpusķermeņa pieredzes. Tāpat apzināti ar īpašas tehnikas palīdzību esmu redzējusi savas iepriekšējās dzīves, kas ir palīdzējis izprast daudzus šīs dzīves aspektus.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kāpēc es to daru?

 

Tam ir vairāki iemesli, tomēr galvenokārt man tiešām ļoti patīk palīdzēt cilvēkiem. Patīk redzēt savas darbības rezultātu, pozitīvu ietekmi uz cilvēku dzīvēm. Mani sajūsmina, ka spēju risināt situācijas, kurām pirms tam risinājuma nav bijis ilgu laiku. Protams, es arī uzskatu, ka mana darbība ir ārkārtēji interesanta, daudzveidīga, tā man sniedz gandarījumu, piepildījumu un prieku.

 

Kā es varu palīdzēt

 

Kopumā visa mana darbība ir vērsta uz cilvēku dzīves kvalitātes uzlabošanu attiecībās, veselībā, profesionālajā darbībā. Galvenokārt strādāju ar personas biolauku, čakrām un astrālo ķermeni, jo tieši no tā ir atkarīgs cik ļoti cilvēks izmanto savu potenciālu. Otra būtiska darba sastāvdaļa ir atbildes uz aktuālajiem jautājumiem, jo spēju redzēt, kādas sekas būs vienai, vai otrai izvēlei, kuras priekšā cilvēks atrodas.

Zemāk īss apraksts par manas darbības dažiem veidiem un iespējām.

 

 

 • Saziņa ar mirušajiem.

     Noderīga cilvēkiem, kuriem ir palikuši neatrisināti jautājumi, situācijas ar aizgājušo.

    Lielākoties tā notiek tieši pēc mirušās personas iniciatīvas. Pie cilvēka pieņemšanas laikā mēdz atnākt mirušais, kurš uzstājīgi vēlās nodot kādu vēsti manam klientam. Šīs vēstis var būt visdažādāko veidu. Ir arī iespēja sazināties ar mirušo, ja dzīvajam tuviniekam ir kāda neizrunāta sāpe vai nenokārtotas lietas ar mirušo personu. Tomēr ne vienmēr šī tipa komunikācija notiek, jo gadās, ka mirušais pirmajā mēģinājuma uz kontaktu var arī neiznākt. Tas saistīts ar to, ka mirušais nevēlas tikt traucēts un iesaistīties zemes notikumos.

 

 • Cilvēka biolauka attīrīšana un enerģiju sakārtošana.

     Noderīga (jo īpaši) sportistiem, uzņēmējiem, vadītājiem, tiem kuriem nepieciešams būt vienmēr visaugstākajā enerģētiskajā līmenī.                                                                                           

     Cilvēks ikdienas gaitās no apkārtējo iedarbības, no masu medijiem, pats no savām emocijām uzkrāj sevī daudz enerģiju, kuras nav harmoniskas. Tas viss nosēžas mūsu enerģētiskajā laukā un pakāpeniski sāk veidot savu ietekmi uz ikdienu, situācijām, noskaņojumu, fizisko ķermeni. Biolauka attīrīšana ir vērsta uz dzīvības enerģijas plūsmas atjaunošanu bez jebkādiem citiem enerģētiskiem šķēršļiem, jeb tautā sauktajiem blokiem. Tas ir veids, kā uzlabot savu fizisko un emocionālo veselības stāvokli un zemapziņu. Tas palīdz atvērties un redzēt lietas plašāk. Procesa laikā sākumā tiek nomierināts prāts, un nostabilizēta elpošana. Manipulāciju laikā es varu pielietot „mudras”, lai pastiprinātu, pavājinātu vai normalizētu kādu funkcionālu vai mentālu aspektu ķermenī. Parasti dziedināšana notiek no attāluma nepieskaroties konkrētajam indivīdam, tomēr reizēm, lai iedarbība būtu spēcīgāka ir nepieciešams fizisks kontakts.

 

Tīra astrāla izskats pēc seansa un tīrāma astrāla izskata piemērs:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     Partnerattiecību jautājumi, cilvēku savstarpējā saderība (darbā, biznesā, sportā, mīlestībā).

     Noderīga, lai noskaidrotu ilgtermiņa iespējas kopā sastrādāties, sadzīvot, sasniegt kopīgus rezultā- tus.                                                                                                                                

     Saderība tiek noteikta apskatot cilvēku kopējo enerģētiku, temperamentu, vērtību sistēmas, kā arī pielietojot gaišredzību apskatu saderības iespējamo potenciālu. 

 

 • Lēmumu pieņemšana

    Ja cilvēks spēj noformulēt jautājumu par sev interesējošu tēmu, kā attīstīsies notikumi vienā, vai otrā gadījumā, tad spēju ieskatīties potenciālajā notikumu attīstībā un ieteikt vai tas būs veiksmīgs, vai neveiksmīgs risinājums. Jautājumi var skart darbu, uzņēmējdarbību, sadarbību, attiecības, mājokļu jautājumi.

 

 • Dziedniecība. Veselības atgūšana.

Strādājot ar cilvēka astrālo ķermeni, čakrām, enerģētiku un biolauku, spēju panākt būtiskus uzlabojumus arī ļoti kritiskās situācijās.

 

 • Iepriekšējās dzīves.

      Uz daudziem jautājumiem saistītiem ar veselību, attiecībām u.t.t. ir iespēja gūt atbildes apskatot iepriekšējo dzīvju pieredzes. Līdzīgi, kā vakardiena ietekmē šodienu, tā iepriekšējās dzīves ietekmē šo. Dvēseles nav ierobežotas laikā, tās ir mūžīgas un mūžīga ir to pieredze. Līdz ar to arī labais un ne pārāk labais tiek pārmantots no agrākām pieredzēm. Līdzīgi, kā šodien varam atrisināt vakardienas problēmas veicot noteiktas darbības, tāpat ir risināmi vecāki jautājumi, ja vien to vēlamies.

 

 • Apmācības. 

      Apmācības ir paredzētas tiem cilvēkiem, kuri ir nobrieduši personiskajai izaugsmei.

     Galvenokārt mācu:

     sazināties ar saviem sargeņģeļiem un arī ar citām būtnēm,

     doties uz savām iepriekšējām dzīvēm

Apmācības atkarībā no indivīda spējām vidēji aizņem 4-5 privātās vizītes.

 

 • Dzīvesvietas izvēle, biroja vietas izvēle.

     Ir iespēja noteikt, kurš no izvēlētajiem variantiem dzīvesvietai, vai komercdarbībai konkrētajiem cilvēkiem ir piemērotāks, veiksmīgāks.

                                                                    

 • Meditācijas.                            

       Noderīgas cilvēkiem, kuri vēlas paaugstināt savu enerģētiku, savu iekšējo potenciālu.              

   Tās sastāv no daudz un dažādiem meditāciju, afirmāciju un vizualizāciju veidiem vai to kopumiem. Visas meditācijas ir pārbaudītas un pierādījušas savu efektivitāti. Par piemēru var minēt meditācijas, kuras ir vērstas uz saziņu ar saviem garīgajiem pavadoņiem, sargeņģeļiem, savu augstāko es, vai meditācija enerģētikas plūsmas atjaunošanai, tās saņemšanai, meditācija nervu sistēmas stabilizēšanai, savas problēmsituācijas izprašanai, labākā nākotnes scenārija izpratnei, miega kvalitātes uzlabošanai, veselības atgūšanai u.c.

 

 • Praktiskie vingrinājumi, zemapziņas attīrīšanai, domu un priekšstatu sakārtošanai.  

Atkarībā no cilvēka situācijas un vēlmes tiek piemeklēti un iedoti "mājasdarbi", jeb uzdevumi, kurus cilvēks pats ikdienā mājas apstākļos var praktizēt, tādā veidā palīdzot pats sev atrisināt situācijas, kurās vēlas redzēt pārmaiņas.

 

 • Meridiānu metode.

     Tā ir meditācija un bungošana ar pirkstu galiem pa konkrētām ķermeņa vietām noteiktā secībā. Iedarbojas uz enerģijas centriem. Ar šo metodi var risināt problēmas personīgajā dzīve, attiecībās, darba un veselības jomā u.c. Metodes laikā cilvēks koncentrējas uz konkrēto problēmu un to risina ar enerģijas iedarbības palīdzību. Veselības jomā šī metode ir ļoti līdzīga akupunktūrai, tikai bez adatām.

 

 • Došu sistēmas indivuduāls pielietojums.

     Pēc testa aizpildes tiek noteikts viens no trim došu veidiem – vata, pita, kafa. Vai došu sajaukums piemēram: Vata/pita, pita/vata u.t.m.l. Pastiprinot vai pavājinot došas tiek uzlabota cilvēka fiziskā un garīgā veselība. Notiek pozitīvas izmaiņas personas raksturā iegūstot tādas īpašības, kuras cilvēkam pietrūka, vai tiek samazināta īpašības ietekme, kura ir traucējoša. Iedarbība uz došām notiek ar pareizu augu, produktu, ēšanas un miega režīma piemeklēšanu.

 

 • Akmeņu pielāgošana, piemeklēšana.              

   Piemeklējot klientam saderīgu akmeni tiek iegūta praktiska, reāla palīdzība ikdienā. Katram akmenim, tāpat, kā katram cilvēkam (un visam uz pasaules) piemīt noteikta enerģētika. Viens un tas pats akmens dažādiem cilvēkiem rada dažādu ietekmi. Akmeņi var nomierināt, aizsargāt, palielināt enerģiju. Akmens kalpo, kā neliela izmēra akumulators, kurš spēj Jums sniegt papildus tieši to, kas nepieciešams. Es veicu uzskatāmu akmeņu enerģijas iedarbības pārsūtīšanu indivīdam. Enerģijas pārsūtīšana tiek veikta, lai parādītu, kāda būs akmens iedarbība lietojot, to ilgtermiņā.

 

Intervijas:

Žurnālā "Ievas stāsti"

 

 

Indija 2020.jpg
Agnese Ziediņa, dziedniece, gaišreģe,
personības izaugsmes konsultante

Esmu šeit, lai Jums palīdzētu sakārtot savu dzīvi un atrast atbildes.

Pieņemu Rīgā, pie Jums personiski, vai izmantojot skype
Par visām iespējām skatīt sadaļu "Par Mani".
 
Kontakti lapas apakšā!
 

Business Plan

Writing A-Z

 
FREE COURSE
(Valued at $250)
 

Learn all you need in order to create a

stellar business plan for your endeavor!

 
Bloga raksti:
 
Rīga-spoku pilsēta.
 
Kā ir būt Agnesei?
 
Lielā "Mistērijas" intervija
 
Zvērs cilvēkā-vai "kas es esmu?"
 
Par mīlestību, laulībām, ģimeni raugoties enerģētiski.
 
Par čenelingu.
 

Kā tikt pie tīras enerģētikas bez dziedniekiem?

 
Nākotnes redzējums bēgļu jautājumā.
 
Kā jūtas pašnāvnieks?
 
Es vēlos!
 
Vai lāsti eksistē?
 
Ko cilvēks rada ar domu?
 

Sapnis- vīzija.

 
Spocīgais kareivis un „svētvietas atriebība”.
 
12 Video- jautājumi/atbildes pēc lekcijas.
 
Vēlmes- trīs vīrieši.
 
Ēd, kā radītājs!
 
Eņģeļi- kā es viņus redzu.
 
Māja ar mirušajiem un melniem „tārpiem”.
 
Valsts iestāde un spoki
 
100+ mirušie privātmājā
 
Bordelis pagrabā.​

Sešas manas lekcijas divās dienās.
 
Agnese Ziediņa intervijā Capital FM 94,9
 
Spocīgi gadījumi
 
Garīgums un 5 īpašības kas traucē ceļā uz to.
 
Pieredzētais festivālā Give&Get.
 
Генетик Брюс Липтон: Сила мысли меняет генетический код человека
 
Pilna intervija žurnālam "Ievas stāsti"
 
Lekcija par astrāliem un sevis enerģētisku attīrīšanu.
 
Partnerattiecību jautājumi, cilvēku savstarpējā saderība.
 
Baznīcu, slimnīcu, memoriālu, reanimācijas, kapu enerģētika un to līdzības.
 
Lasītājs Jānis jautā par cipariem (21:21...)
 
Tavs ceļojums uz iepriekšējo dzīvi ir iespējams.
 
Agates jautājums par attiecībām ar māti
 
Par dvēseļu atbrīvošanu
 
Par attiecībām darbā
 
Par saderības noteikšanu ar akmeņiem
 
Par afirmācijām
 
Par ikdienas vienkāršām meditācijām
 
Par sevis pilnveidošanu
 
Par rakstu „Dvēseļu vecuma iedalījums”.
 
Pirmā saruna TV- "Chaula.tv"
 
PAR DVĒSEĻU VECUMA IEDALĪJUMU
 
Prieks par paveikto.
 
Lūgšana par šodienu.
 
Manas žurciņas dvēseles ceļojums.
 
Salaspils memoriāls un dvēseles.
 
Pasaki paldies. Dzīvot šeit un tagad.
 
Labie darbi! Domājam ar sirdi!
 
 
 
 
 

 

Žurnālā "Mistērija"
Radio "Capital FM"

© 2015 by Agnese

Saziņai vislabāk rakstīt epastus (izskata administrācija rindas kārtībā): agnese@domuspeks.com
uz atbildi var nākties pagaidīt brīžiem pat nedēļu, tomēr atbilde būs.
Sūtiet SMS uz zvaniem atbildu reti // Tel: 22 18 05 56 //
 
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now