top of page
Escape to Paradise 1_edited.jpg

Par blogu domu spēks

 

Blogu domu spēks (domuspeks.com) veido Krija joga meditācijas pasniedzējs un jēgpilnu Indijas ceļojumu organizators Jānis Zariņš. 

Par Jāni

No agras bērnības ir pastiprināta interese par cilvēka prāta un apziņas neierobežotajām spējām un kas ir tie iemesli, kas mūs bloķē no pieejas pie pilna spektra potenciāla. Gadu gaitā ir uzskrāta milzum liela pieredze, lasot tematisko literatūru dažādās valodās, mācoties dažādās valstīs, tiekoties ar cilvēkiem kuriem ir piekļuve Virsapziņai bez traucējumiem, izkropļojumiem, robežām.

 

Rezultātā ir liels apjoms dažādu veidu sertifikātu, kas dod dāžadus titulus, tomēr tam nav nekādas nozīmes. Nozīme ir praktiski pielietojamām zināšanām ar kurām var dalīties un sniegt citiem pieeju pie jau gatava rīcības plāna pa soļiem. Plāna, lai iespējami ātri piekļūtu savam maksimālajam potenciālam, savai virsapziņai. 

Paralēli tam ir dažādi ārēji priekšmeti, kas palīdz uzlabot mūsu dzīves kvalitāti. Tie ir gan pusdārgakmeņi, gan ēteriskās eļļas, gan rituālie priekšmeti, gan dabīga kosmētika, gan Sakrālā māksla, gan grupu un individuālie ceļojumi pa Indiju, kā arī ājurvēdas klīnikas apmeklējumi pie gaišredzīga ārsta Himalajos.

Pirms pilnībā veltīt sevi šī brīža aktivitātēm, esmu vadījis būvniecības uzņēmumus ar 100 darbiniekiem, ir bijuši vairāki labdarības projekti dažādos virzienos- dzīvnieku aizsardzības, invalīdu integrācijas jomā, ir bijis labdarības veikals sociālo riska grupu pārstāvju rokdarbu realizācijai. Ir bijusi ziedojumu platforma sociālo riska grupu atbalstam. Ir bijis Latvijas ražotāju preču tirgus. Ir organizētas daudzskaitlīgas mākslas izstādes, koncerti, lekcijas.

Kāpēc to daru?

 

Man piepildījumu sniedz palīdzēt cilvēkiem.

Mani iedvesmo cilvēki, kuri sāk izprast savas neierobežotās iespējas, ko nodrošina piekļuve savai Virsapziņai. Mani iedvesmo sarunas par Virsapziņu un rādīt cilvēkiem piekļuvi pie tās.

Mani iedvesmo cilvēkiem rādīt citu planētu, šeit uz planētas zeme - Indiju, valsti, kura ir manas otrās mājas, valsti kuru mīlu.

Mani iedvesmo radīt Sakrālo mākslu ( Shri Yantra), kura ir māksla ar milzīgu pievienoto vērtību, jo sakārto cilvēka apziņu, sakārto telpu, kurā atrodas, padarot to par labāku vietu dzīvošanai un darbam.

Mani iedvesmo organizēt lekcijas, sarunu vakarus, koncertus, Sakrālos ugunsrituālus.

Kāpēc domu spēks?

 

Meditācijā tiek uzskatīts, ka domas ir prakses lielākais šķērslis. No otras puses, tieši ar savu domu spēku mēs varam mainīt un panākt visu. Domu spēks, ja virzīts negatīvi, var pilnībā iznīcināt, pareizi vērsts domu spēks var sniegt visu, celt mūs gan pasaulīgos, gan garīgos augstumos. Iepazīt un pārvaldīt savas domas ir lielākais spēks uzreiz aiz to pilnīga klusuma.

Satikšanās

 

Privātais izaugsmes koučings jebkurā dzīves jomā, jo pamatprincipi ir vienādi.

Sfēras.

Karjera, bizness, profesija, attiecības ar apkārtējiem cilvēkiem, radiem, draugiem, sabiedrību, partnerattiecības, personiskā pašrealizācija, garīgā izaugsme, pieeja virsapziņai, intuīcijai, iedvesmai, iekšējam mieram, apmierinātībai, harmonijai, laimei, psihiskā, emocionālā, garīgā veselība/labsajūta.

Kas notiek sesijā?

Mēs precīzi nosakām to, kas ir patiešām individuāli jums svarīgākais dzīvē, nosakām mērķu kopumu uz kuriem mēs kopā dosimies.

Precīzi izstrādājam rīcības plānu, ar darāmajiem darbiem, nepieciešamajiem resursiem, rīcības soļiem, termiņiem.

Saprotam kas un kā sevī ir jāmaina (personiskās kvalitātes), lai mērķi īstenotos ātrāk, kvalitatīvāk un apjomīgāk.

Veicam šīs pārmaiņas un kļūstam par izraudzīto mērķu saņēmēju.

 

Sesijas ilgums un regularitāte.

Katra sesija ilgst 1-2 stundas (kā vienojamies). Vēlamā intensitāte viena sesija nedēļā.

Kopējais ilgums ir atkarīgs no mērķu apjomīguma un sajūtas, ka atbalsts vēljoprojām ir vēlams.

 

Sagaidāmais rezultāts.

Konkrētība dzīvē par savu individuālo ceļu. Zinu kas es esmu, ko es vēlos, kāpēc to vēlos, kā un kad realizēšu.

 

Apmācība iespējama klātienē un Skype videozvana formātā.

 

 

Augstāko spēku atbalsts.

 

Manprāt svarīgākā, būtiskākā tēma katra cilvēka dzīvē pilnvērtīgam mūžam. Visa pamats, lai mēs spētu patiesi realizēt savu visaugstāko iekšējo potenciālu.

 

Lai ko mēs savā ikdienā darītu, domātu, teiktu, vienmēr, es uzsveru vienmēr būs tādi kuriem jūsu darītais patiks. Tie būs cilvēki, tie būs arī atsevišķi garīgā plāna spēki. Attiecīgi jebkurai darbībai, lēmumam ir kāds garīgā spektra atbalsta pulks, kas „priecājas”un neredzami piepalīdz. Jautājums vai mēs to apzināmies, vai mēs esam mierā ar to kurus tieši spēkus mēs iepriecinām un no kā saņemam atbalstu.

 

Šajā tematā mēs varam kļūt apzināti ar skaidru izpratni. Gūt reālu, neizmērojama apmēra atbalstu katrā dzīves solī no augstākajiem spēkiem. Lai tas notiktu ir nepieciešamas zināšanas, izpratne un apzināts lēmums.

 

Privātā sarunu sesijā 2-3 stundu garumā, dodu pilnērtīgu, izsmeļošu informāciju par to, kā mēs varam cieši sadarboties ar augstākajiem spēkiem, kādi tie ir, kā reāli varam gūt šo milzīgo virsvadību. Galējais lēmums un darbības solis paliek jūsu ziņā, vai izmantot šīs zināšanas, vai visu atstāt pa vecam.

 

Tā ir iespēja bez organizācijām, reliģijām, sektām, pilnīgi individuāli, vienpersoniski nodibināt saikni ar sev tīkamāko no augstākajiem spēkiem, vai to kopumu.

 

Piemēram, daudzi meklē ceļu pie Radītāja, daudzi alkst, lai viņiem būtu garīgais Skolotājs. Tas viss ir pavisam vienkārši katram pieejams, ja vien ir zināšanas.

 

Tas ir grandiozākais ko Tu sev vari iegūt dzīves laikā.

Pieeja neizsmeļamai spēka, vieduma jaudai un vienlaicīgi pilnīga neatkarība no jebkādas organziācijas un tam līzīgi.

 

Apmācība iespējama klātienē un Skype videozvana formātā.

 

 

Fiziskā, emocionālā labsajūta

 

Gadiem esmu apguvis vairākas tehnikas ar kurām spēju cilvēkiem palīdzēt atrisināt viņu fiziskos un emocionālos izaicinājumus (slimības, emocionāli, psihloģiski dzīves satricinājumi). Piemēram esmu ieguvis Reiki meistara pakāpi, Cigun pirmo pakāpi, Garīgās integrācijas sertifikāts, Holodinamika, palīdzība ar skaņu (mantrām), enerģijām, saņemtas iniciācijas astoņās dažādās Kriya skolās.

 

Sesijas laikā tiek izmantots dažādu prakšu kopums, lai iespējami efektīvi sniegtu palīdzību katrā individuālajā situācijā.

 

Sesija iespējama klātienē un Skype videozvana formātā.

 

 

Soundwave Kriya apmācības

Soundwave ir zinātniska, ikdienas metode, lai piekļūtu savai virsapziņai. Dzīves maksimālajam potenciālam.

 

Soundwave metodes būtība: pārmaiņām jāsākas ar pamatiem. Korekcijas jāveic pirmsākuma līmenī.

Metode ir universāla, piemērota visiem. Tā vienlaicīgi ir vienkārša, precīza un ļoti iedarbīga.

 

Metodes laikā notiek dzīves šķērsļu novēršana, kā rezultātā:

 

☀️ Veselības uzlabošanās, dziedināšanās, šūnu atjaunošanās

☀️ Toksīnu atbrīvošana no ķermeņa

☀️ Pirmcēloņu negatīvās ietekmes neitralizēšana

☀️ Uzlabojumi profesionālajā sfērā

☀️ Uzlabojumi vispārējās cilvēciskajās attiecībās un ģimenē

☀️ Uzlabo koncentrēšanās spēju

☀️ Vairo iekšējo mieru

☀️ Spēja just citus un apkārtni

☀️ Kreativitātes attīstība

☀️ Dzīvesprieka un Vitalitātes pacēlums

☀️ Pieeja Virsapziņas un Zemapziņas līmeņiem

Iespēja saņemt individuālu apmācību

 

Individualizēta Sri Yantra

Shri Yantra ir tūkstošiem gadu sens sakrālais simbols. Tā klātbūtne telpā ievieš pozitīvas korekcijas.

       Faktiski neviena māja (ārpus Indijas), neviens dzīvoklis nav būvēts un iekārtots pēc pareiziem Vastu principiem. Tās nav muļķības, tās ir nopietnas zināšanas par to, kam un kur ir jāatrodas, lai iegūtu maksimāli labvēlīgu efektu telpā.

        Vēl vairāk, ļoti maz cilvēku dzīvo dzīvi ievērojot visus maksimāli labvēlīgas dzīves principus. Dzīvo pareizi ēdot, pareizi elpojot, pareizi kustoties, pareizi guļot, pareizi strādājot, pareizi atpūšoties, pareizi domājot.

        Shri Yantrai piemīt spēja šīs lietas harmonizēt, koriģēt.

Shri Yantra burtiskā tulkojumā nozīmē Visaugstākais Instruments. Tātad, nosaukums pats mums stāsta, ka nav augstāka līmeņa instrumenta fiziskā plānā par šo.

        Shri Yantra sevī satur visu Visumu. Sākot no mikro pasaules, līdz makro pasaulei, no smalkā Dievišķā līmeņa, līdz fiziskajam, arī Dievišķajam līmenim.

        Yantras vidus, mazais punktiņš tiek dēvēts par Bindu. Tas ir visa pirmsākums no kā viss ir radīts, varētu teikt, Lielā sprādziena punkts. Katrs nākamais sektors nozīmē aizvien materiālākus Dievišķā aspektus.

SHRI YANTRA ar mantru sanskritā

OM NAMAH SHIVAYA

Iespēja iegūt individuāli Jums radītu Sri Yantru ar specifisku mantru Jūsu nepieciešamībai.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Individuālie un grupu ceļojumi uz Indiju

Ceļijumi uz Indiju ir divos virzienos. Viens virziens ir aktīvs ceļojums ar mērķi maksimāli plaši iepazīt visu ko Indija sniedz- daba, māksla, kultūra, aktivitātes, sports, arhitektūra, ēdieni, dzīvnieki, iepirkšanās, dzīvesveids...

Otrs virziens ir viss iepriekšminētais papildināts ar Ajūrvēdas klīnikas apmeklējumu pie gaišredzīga augstākā līmeņa speciālista ar atveseļošanās, atjaunošanās, detoksikācijas programmu 10 dienu garumā.

Vairāk var apskatīt spiežot šeit!

 

 

 

 

Jānis Zariņš, Indija, Krija joga, celojumi, ajurveda, meditacija
IMG_20200508_171914.jpg
mans foto.jpg

- Janis Zarins, Indija, Krija joga, celojumi, ajurveda, meditacija - Indija/Janis Zarins

bottom of page