top of page

     

Vara krūze no Indijas svētvietas

    Par produktu lasīt pašā lapas apakšā.

rudraksa 013_edited.jpg

Kā iegādāties?

VARIANTS 1

Jūs varat veikt 12 eur ( ar piegādi pa visu pasauli) pārskaitījumu pa tiešo uz bankas kontu (Starptautiskie maksājumi, Eiropa):

Janis Zarins

IBAN/KONTS: GB15 REVO 00997050 3951 86

SWIFT/BIC: REVOGB21

Pēc maksājuma veikšanas atsūtiet epastu uz agnese@domuspeks.com ar saņēmēja vārdu, uzvārdu, pilnu adresi ar pasta indeksu. Sūtījums tiks piegādāts ierakstītā vēstulē.

 

VAI VARIANTS 2

Caur PAYPAL ar maksājumu karti:

Apmaksu var veikt zemāk, kreisajā pusē nospiežot taustiņu "IEGĀDĀTIES". Tur varat veikt norēķinus PAYPAL kontā, bet ja tāda Jums nav, tad varat veikt apmaksu ar bankas karti.

Pamācība, kā maksāt ar bankas karti:

Pēc pogas "IEGĀDĀTIES" nospiešanas, jūs pārvedīs uz maksājumu sistēmas PAYPAL lapu. Parādīsies jūsu izvēlētais pirkums un summa. Apakšā redzams zilas krāsas taustiņš "CONTINUE" nospiediet to. Tagad lapas apakšā ir pelēks taustiņš "Pay with Debit or Credit card" spiediet to. Tagad aizpildiet visus laukus. Laukā "Card number"ierakstiet savas maksājumu kartes nummuru, kas ir redzams kartes priekšpusē. Laukā "Expires" ierakstiet kartes derīguma termiņu. Laukā "CSV" ierakstiet aizmugurē esošo trīsciparu drošības koda nummuru. Laukā "First name" kartes īpašnieka vārdu, laukā "Last name" uzvārdu. Laukā "Phone number" telefona nummuru. Zem "Billing Address" lauciņos ierakstiet piegādes adresi un pasta indeksu. Zem "Create your PAypal account" ierakstiet savu epasta adresi un izdomājiet paroli, apstipriniet to ar atkārtotu paroles ierakstīšanu, kā arī ievadiet savus dzimšanas datus. Tagad spiediet zilo taustiņu "Agree&pay". Jūsu maksājums ir veikts un saņemts. Gaidiet piegādi.

 

Vara krūze no Indijas svētvietas

 

Ūdeni mājās no šādas vara krūzes lieto, gan Agnese, gan Jānis, gan vairāki mūsu draugi.

Tās ir atvestas no nozīmīgas svētvietas Indijā, Himalajos.

 

Par materiālu

 

Senajās civilizācijas varu pazina jau pirms 8000 – 9000 gadiem.

Ajūrvēdas teksti iesaka dzert ūdeni, kas ir glabāts vara traukā, jo šim metālam piemīt pretmikrobu, antioksidantu, anti-kancerogēnas un pretiekaisuma īpašības. Varš ir svarīgs minerāls mūsu ķermenī, ko pierādījuši arī medicīnas pētījumi.

Saskaņā ar 2012. gada pētījumu, piesārņotā ūdenī, kas uzglabāts vara traukā līdz 16 stundām, samazinās kaitīgo mikrobu skaits. Pētnieki secināja: „Varš ir perspektīvs materiāls dzeramā ūdens attīrīšanai no mikrobiem, jo īpaši jaunattīstības valstīs”.

Vēl viens pētījums konstatēja, ka vara virsmas nogalina 97% slimnīcās atrodamo ITN baktēriju, kas var izraisīt infekcijas, līdz ar to varš par 40% samazina inficēšanas iespējas.

Sadhguru, Indijas jogs, mistiķis, filantrops, teica, „Ja jūs paturiet ūdeni vara traukā, vēlams visu nakti vai vismaz četras stundas, ūdens iegūst speciālas vara īpašības, kas ir ļoti labi jūsu aknām, jūsu veselībai un enerģijai kopumā.”

Ajūrvēdas teksti liecina, ka ūdenim, kas glabāts vara traukā, ir spēja līdzsvarot visas trīs Došas organismā (Vata, Pitta, un Kafa). Doša ir sanskrita vārds, kas nozīmē „prāts-ķermenis-organisma  stāvoklis”,  un  visas  trīs  Došas  ir  katrā šūnā, audā un orgānā –  katrai kustībai un vielmaiņai  ir svarīgas sastāvdaļas mūsu dzīvē.

Kādu labumu jūs iegūstat no vara?

·         Glāze  ūdens no vara  trauka (istabas  temperatūrā)  attīra  nieres  un uzlabo kuņģa zarnu traktu.

·         Varš ir labs tonizējošs līdzeklis aknām, liesai un limfātiskai sistēmai.

·         Palīdz saglabāt gremošanas sistēmas veselību.

·         Stimulē jūsu smadzenes.

·         Ražo melanīnu (acu, matu un ādas pigmentācija) mūsu ķermeņiem.

·         Sekmē dzelzs uzsūkšanos organismā.

·         Nogalina kaitīgās baktērijas ūdenī.

·         Regulē vairogdziedzera darbību.

·         Mazina sāpes locītavās pat artrīta gadījumā.

·         Palēnina novecošanos.

·         Palīdz regulēt asinsspiedienu, sirds ritmu, pazemina holesterīna un triglicerīdu līmeni.

·         Veicina ātrāku brūču dzīšanu.

Jums vienkārši jāielej ūdens vara traukā un jāatstāj pa nakti. Jūs varat dzert pozitīvi uzlādētu ūdeni agri no rīta vai 2-3 reizes dienā –   tas būs pietiekami, lai gūtu no tā maksimālu labumu.

Nesasaldējiet vara ūdeni! Regulāri mazgājiet vara krūku/krūzi ar svaigu citronu vai speciālu pastu vara tīrīšanai.

Ārstēšanās ar vara palīdzību.

Cilvēce jau ļoti sen zina, ka varš ir metāls, kam piemīt dziedinošas īpašības. Senajā Indijā ar to ārstēja ādas slimības un acis. Dažādas varu saturošas zāļu receptes bija visas pasaules  ārstu  arsenālā.  Par metālterapiju  zināja  jau  Aristotelis  un Galēns. Aristotelis rakstīja, ka, pieliekot sasituma vietai varu, ir iespējams izvairīties no  zilumu veidošanās  un šajā  gadījumā,  līdztekus  vara  izstarotajam aukstumam, darbojas vēl „kaut kas”.  Varš ārstē tūsku. Čūlām ārstnieciskos nolūkos uzklāj vara plāksnītes.

Senajā Grieķijā varu lietoja kurluma un mandeļu iekaisuma ārstēšanai. Lielais Avicenna pēc sastrutojušu mandeļu izgriešanas ieteica skalot muti ar atdzesētu ūdeni, kuram pievienots etiķis, bet pēc tam brūcei pielikt vara vitriolu.

Seno Austrumu ārsti kaulu lūzumus dziedināja ar sarkanā vara pulveri, kuru lietoja iekšķīgi, virsū uzdzerot ūdeni vai pienu.

Arī Krievijā kopš senseniem laikiem varš ir lietots ārstniecībā. Ar to ārstēja radikulītus, poliartrītus, sasitumus un kaulu lūzumus, epilepsiju, kā arī  daudzas citas slimības,  pat  holeru.  Un ne  jau  velti!  Bija  ievērots,  ka  briesmīgajos holeras gados vara lietuvju strādnieki, kā arī vara noliktavu tuvumā dzīvojošie cilvēki ar holeru neslimoja.

Varš mazina  iekaisuma  procesus,  remdē  sāpes,  paātrina  augoņu  attīstību, palīdz izvairīties no infekcijas slimībām, stimulē organisma aizsargspējas. Saskarē ar ādu tam ir vietēja baktericīda iedarbība.

Vara disku ietekmē palielinās leikocitārā aktivitāte. Varš ārstē ātri. Ja plaušu karsoņa gadījumā  vakarā  ir  augsta  temperatūra,  tad,  pēc  vara  monētu uzlikšanas, temperatūra no rīta ir normalizējusies.

Vara ietekmē uzsūcas visi labdabīgie audzēji. Daudzas sievietes, kurām ir fibrioma vai krūts audzējs, pēc monētu uzlikšanas ir izārstējušās.

Varš labdabīgi ietekmē sirds un asinsvadu sistēmu: ja sāp sirds, monētas liek zematslēgas bedrītē. Tās nenoņem 20 dienas. Jau pēc 10 dienām sāpes var pazust.

 Varš labi ārstē hroniskās slimības: otītu, haimorītus, traheobronhītu. Haimorītu gadījumā jāizmanto vienkapeikas monētas (dažkārt pat tās ir par lielām). Ja cilvēks  saslimis  ar  traheobronhītu,  monētas  jāliek  uz kakla (varu nedrīkst lietot pirms ārsts ir noteicis diagnozi, jo slimības aina ātri mainās un ārsts nevar noteikt pareizo diagnozi). 

Lai ārstētu kurlumu, vienu trīskapeiku monētu pieliek pie kaula izciļņa aiz auss, bet otru –  pie auss sejas pusē.

Varš aktivizē insulīna darbību asinīs. Tāpēc, ārstēšanā izmantojot varu, var samazināt insulīna devu vai vispār atteikties no šā medikamenta.

 Lietojot  varu, nomierinās nervu sistēma un izzūd bezmiegs. Varš organismu padara mundru. Šis metāls samazina galvassāpes, ja to uz 16 – 20 minūtēm pieliek sāpošajai vietai (pierei, deniņiem, pakausim).

Vara terapija atvieglo pēcinfarkta stāvokli, bet, ja ir bijis infarkts, varu pieliek zematslēgas apvidū.

Ārstēšanai izmanto vara plāksnīšu aplikācijas. Plāksnītes darina no sarkanā vara. Tās ir plānas, labi noslīpētas, dažāda lieluma vara ripiņas, ko slimības gadījumā uzliek uz attiecīgajiem bioloģiski aktīvajiem punktiem.

Ķīmiķi vara iedarbību izskaidro ar to, ka slimība ir radījusi bioloģiskā potenciāla traucējumus, kas vara ietekmē tiek likvidēti.

Kā rāda novērojumi, ko attiecībā uz 760 slimniekiem, kuri sirga ar dažādām slimībām, izdarījis profesors F. Romašovs, vara disku un plāksnīšu aplikācijas remdē sāpes, likvidē iekaisumus un tūsku. Vara sāļi, kas veidojas organismā, ir ārkārtīgi  toksiski  sēnītēm,  masalu  un  holeras  baktērijām,  un  dažiem vīrusiem. Vara antibakteriālo  efektu  plaši  izmanto  ūdens  sterilizēšanai, mutes dobuma un acu gļotādas iekaisuma procesu ārstēšanai.

Avots: V. Vostokovs „Tibetas lamas baušļi”

Uz vara trūkumu organismā norāda ātrs nogurums, biežas galvassāpes, slikts garastāvoklis, pastiprināta nervozitāte. Vara deficīts var rasties cilvēkiem, kas ievēro piena diētu vai uzturā lieto rafinētus produktus. Cilvēks varu uzņem reizē ar produktiem, kas bagāti ar šo elementu – liellopu aknām, pupiņām, auzām, bietēm u.c. Līdztekus tam, ka varš ir organismam nepieciešams bioelements, mūsdienu medicīnā to izmanto arī kā ārstniecības līdzekli pret dažādām slimībām – radikulītu, poliartrītu, ilgi nedzīstošām brūcēm, angīnu.

Varš ir vienīgais metāls, kura elektriskais potenciāls ir ļoti tuvs cilvēka ķermeņa elektriskajam potenciālam. Tas  arī skaidro  vara  izteikti dziedniecisko efektu. Varam kontaktējoties ar ādu, strāva plūst no metāla uz ķermeni, tāpēc  metālterapijā  ar  varu  (tāpat  kā  ar  zeltu)  ārstē  slimības, kas saistītas ar orgānu funkciju pavājināšanos.

Šis apraksts tika sniegts, lai papildus manam subjektīvajam redzējumam par sudraba/vara kombinācijas ietekmi, parādītu no citiem avotiem gūto informāciju, kāpēc tieši šo metālu savienojums tiek uzskatīts par labāko, ko varu Jums ieteikt.

My Channel

My Channel

Watch Now
bottom of page