Šī ar 24 karātu zeltu pārklātā, 925 proves sudraba ķēdīte ir palīgs, lai celtu Jūsu dzīves kvalitāti!

                                         Par produktu lasīt pašā lapas apakšā.

Ķēdītes pasūtījuma 100% drošību garantē PayPal maksājumu sistēma.

Ķēdītes cena 20.00 euro

Piegāde pa visu pasauli bezmaksas

Nospiežot uz "Iegādāties" būs iespēja norēķināties ar bankas karti, vai ar PayPal kontu- pēc izvēles.

 

Lai vienotos par citiem piegādes, vai apmaksas nosacījumiem rakstiet uz e-pastu agnese@domuspeks.com

Kā iegādāties?

VARIANTS 1

Jūs varat veikt 20 eur pārskaitījumu pa tiešo uz bankas kontu (Starptautiskie maksājumi, Eiropa):

Janis Zarins

IBAN/KONTS: GB15 REVO 00997050 3951 86

SWIFT/BIC: REVOGB21

Pēc maksājuma veikšanas atsūtiet epastu uz janis@domuspeks.com ar saņēmēja vārdu, uzvārdu, pilnu adresi ar pasta indeksu. Sūtījums tiks piegādāts ierakstītā vēstulē.

 

VAI VARIANTS 2

Caur PAYPAL ar maksājumu karti:

Apmaksu var veikt zemāk, kreisajā pusē nospiežot taustiņu "IEGĀDĀTIES". Tur varat veikt norēķinus PAYPAL kontā, bet ja tāda Jums nav, tad varat veikt apmaksu ar bankas karti.

Kāpēc?

Cilvēki lekcijās un pieņemšanās regulāri uzdod jautājumus:

 

Ko es varu darīt pats, lai sakārtotu savu dzīvi? Kādas metodes pielietot, lai uzlabotu veselību, lai piesaistītu mīlestību, pārticību savā dzīvē? Kādi priekšmeti, kādi ēdieni, kas vispār ir jālieto, lai vairotu sevī pozitīvos aspektus un iegūtu laimi?

 

Tas ko šie cilvēki raksturo ar ikdienišķo laimi (ne to augstāko garīgajā izpratnē, bet tīri laicīgi, sadzīviski, fiziskajā plānā) ir ieliekams trīs pamatprincipos- Veselība, Mīlestība, Pārticība.

 

Kas tas ir?

Ar 24 karātu zeltu pārklātā, sudraba ķēdīte ir OM925 komplekta papildinājums. Šī ķēdīte darbojas tāpat, kā zelta/sudraba "OM 925". Arī šī ķēdīte ir piepildīta ar Veselība- Mīlestība- Pārticība- Tagad enerģijām.

 

Apzeltītu 925 proves sudraba ķēdīti esmu priekš Jums īpaši pasūtījusi pie juveliera. 

 

Pēc saņemšanas, es tās esmu attīrījusi no visas informācijas, kurus tās bija saturējušas līdz šim. Līdz ar to, ja metāls kaut kādā posmā ir nesis sevī negatīvas atmiņas par kādiem notikumiem, tad tas viss ir dzēsts ar sasaldēšanu un enerģētisku tīrīšanu.

 

Pēc tam es katru ķēdīti esmu uzlādējusi ar pozitīvu, ātras iedarbības enerģētiku, lai daudzkārt pastiprinātu tās iedarbību. Tagad apzeltītajai sudraba ķēdītei piemīt jauna informācija, jaunas spēcīgas vibrācijas. Turot to savā tuvumā un papildus ar to strādājot veselības, mīlestības, pārticības-tagad vibrācijas tiks nodotas arī Jums, līdz ar to piesaistot Jūsu dzīvēs pozitīvus notikumu attīstības scenārijus.

 

Kāpēc 925?

No visiem pasaules materiāliem, manā skatījumā enerģētiski, tieši zelts, sudrabs un varš ir metāli ar vispozitīvāko un spēcīgāko iedarbību. 925 prove apzīmē to, ka metāla sastāvā 92,5% ir sudrabs un 7,5% ir varš. Mēs varam iegūt ļoti lieliskus rezultātus ar šo metālu klātbūtni uzlādējot dzeramo ūdeni, ēdienu un turot to savā tuvumā. Ne velti tie, kuri spēj atļauties, vienmēr ir izvēlējušies ēst no sudraba, zelta, vai vara traukiem.

 

Kam to vajag?

Katram cilvēkam, kuram ir jautājums, ko es pats varu darīt savā labā, lai vairotu veselību, mīlestību, pārticību savā dzīvē.

 

 

"Lielākais Agneses Ziediņas enerģētiski piepildīto produktu pluss ir tāds, ka viņa tiešām fiziski ar acīm redz enerģijas, to plūsmas, ietekmi un iedarbību. Līdz ar to tas rada pārliecību, ka produkti ir ar patiesu spēju strādāt mūsu labā." /Jānis Zariņš/

 

© 2015 by Janis

Saziņai vislabāk rakstīt epastus: janis@domuspeks.com
 Tel: 22 18 05 56 
 
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now