Vara pudele. Veselīgai ūdens lietošanai
Par produktu lasīt pašā lapas apakšā.
Pasūtījuma 100% drošību garantē PayPal maksājumu sistēma.
cena 16.00 euro
Piegāde pa visu pasauli tikai 3.00 euro
Spiežot uz "Iegādāties" būs iespēja maksāt ar bankas karti, vai PayPal kontu-pēc izvēles.
Vara pudele no Indijas (tilpums 1 litrs)
Mēs visi zinām, ka plastmasas trauki, gandrīz visi satur kancerogēnas vielas, kas var izraisīt vēzi. Daudzās pasaules valstīs BPA saturoša plastmasa ir aizliegta. Pie mums tā nav.
Dzeramais ūdens, kuru lietojam automašīnās galvenokārt atrodas šajās, veselībai ļoti kaitīgajās pudelēs.
Mēs paši jau sen tādas nelietojam. Mēs ūdeni dzeram no veselību pozitīvi ietekmējošiem vara traukiem.
Vai zināji, ka ūdens dzeršana no vara traukiem atbrīvo ādu no strijām?
Slimību izraisošas baktērijas nevar izdzīvot ilgāk par dažām stundām atrodoties uz vara virsmas.
Ūdens no vara traukiem palīdz regulēt gremošanas sistēmu un sirdsdarbību.
Senajās civilizācijas varu pazina jau pirms 8000 – 9000 gadiem.
Ajūrvēdas teksti iesaka dzert ūdeni, kas ir glabāts vara traukā, jo šim metālam piemīt pretmikrobu, antioksidantu, anti-kancerogēnas un pretiekaisuma īpašības. Varš ir svarīgs minerāls mūsu ķermenī, ko pierādījuši arī medicīnas pētījumi.
Saskaņā ar 2012. gada pētījumu, piesārņotā ūdenī, kas uzglabāts vara traukā līdz 16 stundām, samazinās kaitīgo mikrobu skaits. Pētnieki secināja: „Varš ir perspektīvs materiāls dzeramā ūdens attīrīšanai no mikrobiem, jo īpaši jaunattīstības valstīs”.
Vēl viens pētījums konstatēja, ka vara virsmas nogalina 97% slimnīcās atrodamo ITN baktēriju, kas var izraisīt infekcijas, līdz ar to varš par 40% samazina inficēšanas iespējas.
Sadhguru, Indijas jogs, mistiķis, filantrops, teica, „Ja jūs paturiet ūdeni vara traukā, vēlams visu nakti vai vismaz četras stundas, ūdens iegūst speciālas vara īpašības, kas ir ļoti labi jūsu aknām, jūsu veselībai un enerģijai kopumā.”
Ajūrvēdas teksti liecina, ka ūdenim, kas glabāts vara traukā, ir spēja līdzsvarot visas trīs Došas organismā (Vata, Pitta, un Kafa). Doša ir sanskrita vārds, kas nozīmē „prāts-ķermenis-organisma stāvoklis”, un visas trīs Došas ir katrā šūnā, audā un orgānā – katrai kustībai un vielmaiņai ir svarīgas sastāvdaļas mūsu dzīvē.
Kādu labumu jūs iegūstat no vara?
· Glāze ūdens no vara trauka (istabas temperatūrā) attīra nieres un uzlabo kuņģa zarnu traktu.
· Varš ir labs tonizējošs līdzeklis aknām, liesai un limfātiskai sistēmai.
· Palīdz saglabāt gremošanas sistēmas veselību.
· Stimulē jūsu smadzenes.
· Ražo melanīnu (acu, matu un ādas pigmentācija) mūsu ķermeņiem.
· Sekmē dzelzs uzsūkšanos organismā.
· Nogalina kaitīgās baktērijas ūdenī.
· Regulē vairogdziedzera darbību.
· Mazina sāpes locītavās pat artrīta gadījumā.
· Palēnina novecošanos.
· Palīdz regulēt asinsspiedienu, sirds ritmu, pazemina holesterīna un triglicerīdu līmeni.
· Veicina ātrāku brūču dzīšanu.
Jums vienkārši jāielej ūdens vara traukā un jāatstāj pa nakti. Jūs varat dzert pozitīvi uzlādētu ūdeni agri no rīta vai 2-3 reizes dienā – tas būs pietiekami, lai gūtu no tā maksimālu labumu.
Nesasaldējiet vara ūdeni! Regulāri mazgājiet vara krūku/krūzi ar svaigu citronu vai speciālu pastu vara tīrīšanai.
Ārstēšanās ar vara palīdzību.
Cilvēce jau ļoti sen zina, ka varš ir metāls, kam piemīt dziedinošas īpašības. Senajā Indijā ar to ārstēja ādas slimības un acis. Dažādas varu saturošas zāļu receptes bija visas pasaules ārstu arsenālā. Par metālterapiju zināja jau Aristotelis un Galēns. Aristotelis rakstīja, ka, pieliekot sasituma vietai varu, ir iespējams izvairīties no zilumu veidošanās un šajā gadījumā, līdztekus vara izstarotajam aukstumam, darbojas vēl „kaut kas”. Varš ārstē tūsku. Čūlām ārstnieciskos nolūkos uzklāj vara plāksnītes.
Senajā Grieķijā varu lietoja kurluma un mandeļu iekaisuma ārstēšanai. Lielais Avicenna pēc sastrutojušu mandeļu izgriešanas ieteica skalot muti ar atdzesētu ūdeni, kuram pievienots etiķis, bet pēc tam brūcei pielikt vara vitriolu.
Seno Austrumu ārsti kaulu lūzumus dziedināja ar sarkanā vara pulveri, kuru lietoja iekšķīgi, virsū uzdzerot ūdeni vai pienu.
Arī Krievijā kopš senseniem laikiem varš ir lietots ārstniecībā. Ar to ārstēja radikulītus, poliartrītus, sasitumus un kaulu lūzumus, epilepsiju, kā arī daudzas citas slimības, pat holeru. Un ne jau velti! Bija ievērots, ka briesmīgajos holeras gados vara lietuvju strādnieki, kā arī vara noliktavu tuvumā dzīvojošie cilvēki ar holeru neslimoja.
Varš mazina iekaisuma procesus, remdē sāpes, paātrina augoņu attīstību, palīdz izvairīties no infekcijas slimībām, stimulē organisma aizsargspējas. Saskarē ar ādu tam ir vietēja baktericīda iedarbība.
Vara disku ietekmē palielinās leikocitārā aktivitāte. Varš ārstē ātri. Ja plaušu karsoņa gadījumā vakarā ir augsta temperatūra, tad, pēc vara monētu uzlikšanas, temperatūra no rīta ir normalizējusies.
Vara ietekmē uzsūcas visi labdabīgie audzēji. Daudzas sievietes, kurām ir fibrioma vai krūts audzējs, pēc monētu uzlikšanas ir izārstējušās.
Varš labdabīgi ietekmē sirds un asinsvadu sistēmu: ja sāp sirds, monētas liek zematslēgas bedrītē. Tās nenoņem 20 dienas. Jau pēc 10 dienām sāpes var pazust.
Varš labi ārstē hroniskās slimības: otītu, haimorītus, traheobronhītu. Haimorītu gadījumā jāizmanto vienkapeikas monētas (dažkārt pat tās ir par lielām). Ja cilvēks saslimis ar traheobronhītu, monētas jāliek uz kakla (varu nedrīkst lietot pirms ārsts ir noteicis diagnozi, jo slimības aina ātri mainās un ārsts nevar noteikt pareizo diagnozi).
Lai ārstētu kurlumu, vienu trīskapeiku monētu pieliek pie kaula izciļņa aiz auss, bet otru – pie auss sejas pusē.
Varš aktivizē insulīna darbību asinīs. Tāpēc, ārstēšanā izmantojot varu, var samazināt insulīna devu vai vispār atteikties no šā medikamenta.
Lietojot varu, nomierinās nervu sistēma un izzūd bezmiegs. Varš organismu padara mundru. Šis metāls samazina galvassāpes, ja to uz 16 – 20 minūtēm pieliek sāpošajai vietai (pierei, deniņiem, pakausim).
Vara terapija atvieglo pēcinfarkta stāvokli, bet, ja ir bijis infarkts, varu pieliek zematslēgas apvidū.
Ārstēšanai izmanto vara plāksnīšu aplikācijas. Plāksnītes darina no sarkanā vara. Tās ir plānas, labi noslīpētas, dažāda lieluma vara ripiņas, ko slimības gadījumā uzliek uz attiecīgajiem bioloģiski aktīvajiem punktiem.
Ķīmiķi vara iedarbību izskaidro ar to, ka slimība ir radījusi bioloģiskā potenciāla traucējumus, kas vara ietekmē tiek likvidēti.
Kā rāda novērojumi, ko attiecībā uz 760 slimniekiem, kuri sirga ar dažādām slimībām, izdarījis profesors F. Romašovs, vara disku un plāksnīšu aplikācijas remdē sāpes, likvidē iekaisumus un tūsku. Vara sāļi, kas veidojas organismā, ir ārkārtīgi toksiski sēnītēm, masalu un holeras baktērijām, un dažiem vīrusiem. Vara antibakteriālo efektu plaši izmanto ūdens sterilizēšanai, mutes dobuma un acu gļotādas iekaisuma procesu ārstēšanai.
Avots: V. Vostokovs „Tibetas lamas baušļi”
Uz vara trūkumu organismā norāda ātrs nogurums, biežas galvassāpes, slikts garastāvoklis, pastiprināta nervozitāte. Vara deficīts var rasties cilvēkiem, kas ievēro piena diētu vai uzturā lieto rafinētus produktus. Cilvēks varu uzņem reizē ar produktiem, kas bagāti ar šo elementu – liellopu aknām, pupiņām, auzām, bietēm u.c. Līdztekus tam, ka varš ir organismam nepieciešams bioelements, mūsdienu medicīnā to izmanto arī kā ārstniecības līdzekli pret dažādām slimībām – radikulītu, poliartrītu, ilgi nedzīstošām brūcēm, angīnu.
Varš ir vienīgais metāls, kura elektriskais potenciāls ir ļoti tuvs cilvēka ķermeņa elektriskajam potenciālam. Tas arī skaidro vara izteikti dziedniecisko efektu. Varam kontaktējoties ar ādu, strāva plūst no metāla uz ķermeni, tāpēc metālterapijā ar varu (tāpat kā ar zeltu) ārstē slimības, kas saistītas ar orgānu funkciju pavājināšanos.
Šis apraksts tika sniegts, lai papildus manam subjektīvajam redzējumam par sudraba/vara kombinācijas ietekmi, parādītu no citiem avotiem gūto informāciju, kāpēc tieši šo metālu savienojums tiek uzskatīts par labāko, ko varu Jums ieteikt.