top of page

"OM 925" ir palīgs, lai celtu Jūsu dzīves kvalitāti!

                    Par produktu lasīt pašā lapas apakšā.

Sudraba OM 925 pasūtījuma 100% drošību garantē PayPal maksājumu sistēma.

OM 925 cena 30.00 euro

Piegāde pa visu pasauli tikai 1,5 euro

Spiežot uz "Iegādāties" būs iespēja maksāt ar bankas karti, vai PayPal kontu-pēc izvēles. 

 

Sudraba OM925 tiek piegādāts pa pastu grāmatiņa uz epastu.

 

Papildus var iegādāties sudraba ķēdīti, kura arī ir uzlādēta ar Mīlestība, Veselība, Pārticība, TAGAD enerģiju.

IZPĀRDOTS! Lūdzu skatīties apzeltīto variantu šeit:

https://www.domuspeks.com/omzelta

Kā iegādāties?

VARIANTS 1

Jūs varat veikt 31.50 eur pārskaitījumu pa tiešo uz bankas kontu (Starptautiskie maksājumi, Eiropa/ Beļģija):

Janis Zarins

IBAN/KONTS: BE77974064081142

SWIFT/BIC: PESOBEB1

Pēc maksājuma veikšanas atsūtiet epastu uz janis@domuspeks.com ar saņēmēja vārdu, uzvārdu, pilnu adresi ar pasta indeksu. Sūtījums tiks piegādāts vēstulē, vai uz OMNIVA pakomātu (nepieciešams Jūsu tel.nr. un pakomāta vieta).

 

VAI VARIANTS 2

Caur PAYPAL ar maksājumu karti:

Apmaksu var veikt zemāk, kreisajā pusē nospiežot taustiņu "IEGĀDĀTIES". Tur varat veikt norēķinus PAYPAL kontā, bet ja tāda Jums nav, tad varat veikt apmaksu ar bankas karti, vai saņemiet rēķinu epastā.

Kāpēc es to radīju?

 

Cilvēki lekcijās regulāri uzdod jautājumus:

 

Ko es varu darīt pats, lai sakārtotu savu dzīvi? Kādas metodes pielietot, lai uzlabotu veselību, lai piesaistītu mīlestību, pārticību savā dzīvē? Kādi priekšmeti, kādi ēdieni, kas vispār ir jālieto, lai vairotu sevī pozitīvos aspektus un iegūtu laimi?

 

Tas ko šie cilvēki raksturo ar ikdienišķo laimi (ne to augstāko garīgajā izpratnē, bet tīri laicīgi, sadzīviski, fiziskajā plānā) ir ieliekams trīs pamatprincipos- Veselība, Mīlestība, Pārticība.

 

Kas tas ir?

 

"OM 925" ir mana atbilde uz šiem jautājumiem.

 

925 proves sudraba kulonu esmu priekš Jums īpaši pasūtījis pie juveliera. Juvelieris tā aizmugurē ir iegravējis Jūsu laimes kodu „VESELĪBA-MĪLESTĪBA-PĀRTICĪBA-TAGAD”, latīņu valodā. Gravējums būtiski pastiprina "OM 925" vibrācijas un piešķir nepieciešamo iedarbības virzienu. Ļoti īpaša vērtība ir tieši vārdam TAGAD! Jo reti kurš domājot par sev vēlamo, papildus arī piebilst, ka vēlas realizāciju tagad, ne vispār kaut kad, kaut vai pēc 70 gadiem. Svarīgi ir TAGAD!

 

Pēc saņemšanas, es tos esmu attīrījis no visas informācijas, kurus tie bija saturējuši līdz šim. Līdz ar to, ja metāls kaut kādā posmā ir nesis sevī negatīvas atmiņas par kādiem notikumiem, tad tas viss ir dzēsts ar sasaldēšanu un enerģētisku tīrīšanu.

 

Pēc tam katru OM sudraba rotu un grāmatu gaišreģe Agnese Ziediņa ir uzlādējusi ar pozitīvu, ātras iedarbības enerģētiku, lai daudzkārt pastiprinātu tās iedarbību. Tagad "OM 925" piemīt jauna informācija, jaunas spēcīgas vibrācijas. Turot to savā tuvumā un papildus ar to strādājot "OM 925" veselības, mīlestības, pārticības-tagad vibrācijas tiks nodotas arī Jums, līdz ar to piesaistot Jūsu dzīvēs pozitīvus notikumu attīstības scenārijus.

 

Līdzi 925 proves sudraba OM rotai, Jūs saņemsiet manu grāmatu. Tajā ir aprakstītas pašu pārbaudītas, ļoti iedarbīgas tehnikas. Ikdienā šīs tehnikas praktizējot garantējam, ka vairosiet un piesaistīsiet savā dzīvē brīnišķīgus notikumus un Jūsu dzīve kļūs kvalitatīvāka, laimīgāka un skaistāka. Lielākā grāmatas daļa ir veltīta informācijai, kā strādāt ar sudraba "OM 925" palīdzību.

 

Grāmatā sniegtās tehnikas ir absolūti nevainīgas, tajā izpratnē, ka nevar tās paveikt nepareizi un tās nespēj nodarīt kaitējumu. Vienlaicīgi tās ir ļoti vienkāršas un prasīs varbūt tikai papildus 20 minūtes katru dienu no Jūsu laika. Savukārt apmaiņā Jūs ātri vien iegūsiet jūtami kvalitatīvāku dzīvi.

 

Dažas atbildes uz jautājumiem:

 

Kāpēc OM?

 

Es uzskatu, ka no visiem pasaules simboliem un formām, tieši OM ir vispozitīvākā un spēcīgākā iedarbība enerģētiskajā līmenī. Dēļ tūkstošiem gadu senās vēstures, tas sevī glabā visu pozitīvo no kolektīvajā zemapziņā uzkrātā. Tieši šis simbols ir spējīgs pastiprināt un pavairot visu pozitīvo ko darāt savā izaugsmē. Tam nav sakara ar reliģiju, vai jebkādiem citiem "rāmjiem", kuros OM var mēģināt ielikt. Izvēle ir tikai spēcīgās enerģētiskā līmeņa iedarbības dēļ.

 

Ko saka tie, kas jau ir sākuši strādāt ar sevi?

 

Lūk izdruka no e-pasta, pēc tikai vienas dienas pielietošanas!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kāpēc 925?

 

No visiem pasaules materiāliem, manā skatījumā enerģētiski, tieši sudrabs un varš ir metāli ar vispozitīvāko un spēcīgāko iedarbību. 925 prove apzīmē to, ka metāla sastāvā 92,5% ir sudrabs un 7,5% ir varš. Mēs varam iegūt ļoti lieliskus rezultātus ar šo metālu klātbūtni uzlādējot dzeramo ūdeni, ēdienu un turot savā tuvumā "OM 925". Ne velti tie, kuri spēj atļauties, vienmēr ir izvēlējušies ēst no sudraba, vai vara traukiem.

 

Kam to vajag?

 

Katram cilvēkam, kuram ir jautājums, ko es pats varu darīt savā labā, lai vairotu veselību, mīlestību, pārticību savā dzīvē.

 

Naudas atgriešanas iespēja.

 

Vēlos šajā pasaulē ienest tikai un vienīgi kvalitatīvas lietas un notikumus. Pats esmu pārliecināta par to, ko esam radījuši. "OM 925" ir lielisks un jaudīgs instruments dzīves uzlabošanai.

 

Pielietojot "OM 925" rotai līdzi nākošajā grāmatā aprakstītās vienkāršās, tomēr jaudīgās metodes 40 dienas, garantēju, ka Jūs pieredzēsiet acīmredzamas, būtiskas, pozitīvas pārmaiņas savās dzīvēs.

 

Tomēr, gadījumā, ja Jūs to lietojat 40 dienas un nejūtat pozitīvas pārmaiņas, tad atsūtot man atpakaļ nesabojātu kompleksu es Jums atgriezīšu atpakaļ pirkuma summu.

 

 

"Lielākais Agneses Ziediņas enerģētiski piepildīto produktu pluss ir tāds, ka viņa tiešām fiziski ar acīm redz enerģijas, to plūsmas, ietekmi un iedarbību. Līdz ar to tas rada pārliecību, ka produkti ir ar patiesu spēju strādāt mūsu labā." /Jānis Zariņš/

 

Atsauksmes no cilvēkiem par OM komplektu:

 

Nu jau aprit 3 nedēļas, kopš nēsāju Om kulonu un praktizēju visu kompleksu, afirmācija ir ļoti spēcīga un iedarbīga, esmu ļoti pateicīga par izmaiņām, kas jau ir sākušās manā dzīvē.      Sigita


Biju apņēmusies klusēt, kamēr nepaies 40 dienas, kopš iegādājos "OM" komplektu. Bet kā lai klusē! Prieks man laužas ārā un nevaru nociesties, lai nepadalītos ar citiem. Man vairs nesāp kauli kā septiņdesmitgadīgai večiņai, kad no rītiem izkāpju no gultas. Varu bez problēmām pietupties un neturoties piecelties un enerģijas ir vairāk. Agrāk, ja nespīdēja saule un debesis bija apmākušās mani spieda pie zemes un enerģijas vispār nebija. Tagad - vai spīd saule, vai līst lietus, es jūtos viegli un labi. Apmeklēju Agneses lekcijas, iegādājos "OM" komplektu, meditēju, lasīju afirmācijas, dzēru ar "OM" kulonu strukturētu ūdeni. Mēs daudz varam iegūt lasot ezotērisko literatūru, bet mēs paši neprotam attīrīties no dzīves laikā uzkrātām negācijām, kas bojā mūsu veselību. Agnese man ir devusi otro iespēju. Tagad varu teikt - varu sākt no baltas lapas un tikai no manis ir atkarīgs, vai pielietošu jaunās zināšanas un uzturēšu labu veselību. Paldies Agnesei par otro iespēju un lai pašai arī pietiek laika izbaudīt dzīves jaukumus!   Dina.

bottom of page