Šī 925 proves sudraba ķēdīte ir palīgs, lai celtu Jūsu dzīves kvalitāti!

                                         Par produktu lasīt pašā lapas apakšā.

Sudraba ķēdītes pasūtījuma 100% drošību garantē PayPal maksājumu sistēma.

Ķēdītes cena 17.00 euro

Piegāde pa visu pasauli bezmaksas

Nospiežot uz "Iegādāties" būs iespēja norēķināties ar bankas karti, vai ar PayPal kontu- pēc izvēles.

 

Lai vienotos par citiem piegādes, vai apmaksas nosacījumiem rakstiet uz e-pastu janis@domuspeks.com

Kā iegādāties?

VARIANTS 1

Jūs varat veikt 17 eur pārskaitījumu pa tiešo uz bankas kontu

(Starptautiskie maksājumi, Eiropa/ Beļģija):

Janis Zarins

IBAN/KONTS: BE77974064081142

SWIFT/BIC: PESOBEB1

SWIFT/BIC: REVOLT21

Pēc maksājuma veikšanas atsūtiet epastu uz janis@domuspeks.com ar saņēmēja vārdu, uzvārdu, pilnu adresi ar pasta indeksu. Sūtījums tiks piegādāts vēstulē, vai uz OMNIVA pakomātu (nepieciešams Jūsu tel.nr. un pakomāta vieta).

 

VAI VARIANTS 2

Caur PAYPAL ar maksājumu karti:

Apmaksu var veikt zemāk, kreisajā pusē nospiežot taustiņu "IEGĀDĀTIES". Tur varat veikt norēķinus PAYPAL kontā, bet ja tāda Jums nav, tad varat veikt apmaksu ar bankas karti, vai saņemiet rēķinu epastā.

Kāpēc?

 

Cilvēki lekcijās un pieņemšanās regulāri uzdod jautājumus:

 

Ko es varu darīt pats, lai sakārtotu savu dzīvi? Kādas metodes pielietot, lai uzlabotu veselību, lai piesaistītu mīlestību, pārticību savā dzīvē? Kādi priekšmeti, kādi ēdieni, kas vispār ir jālieto, lai vairotu sevī pozitīvos aspektus un iegūtu laimi?

 

Tas ko šie cilvēki raksturo ar ikdienišķo laimi (ne to augstāko garīgajā izpratnē, bet tīri laicīgi, sadzīviski, fiziskajā plānā) ir ieliekams trīs pamatprincipos- Veselība, Mīlestība, Pārticība.

 

Kas tas ir?

 

Sudraba ķēdīte ir sudraba OM925 komplekta papildinājums. Šī ķēdīte darbojas tāpat, kā sudrba "OM 925". Arī ķēdīte ir piepildīta ar Veselība- Mīlestība- Pārticība- Tagad enerģijām.

 

925 proves sudraba ķēdīti esmu priekš Jums īpaši pasūtījusi pie juveliera. 

 

Pēc saņemšanas, es tos esmu attīrījusi no visas informācijas, kurus tie bija saturējuši līdz šim. Līdz ar to, ja metāls kaut kādā posmā ir nesis sevī negatīvas atmiņas par kādiem notikumiem, tad tas viss ir dzēsts ar sasaldēšanu un enerģētisku tīrīšanu.

 

Pēc tam es katru ķēdīti esmu uzlādējusi ar pozitīvu, ātras iedarbības enerģētiku, lai daudzkārt pastiprinātu tās iedarbību. Tagad sudrba ķēdītei piemīt jauna informācija, jaunas spēcīgas vibrācijas. Turot to savā tuvumā un papildus ar to strādājot veselības, mīlestības, pārticības-tagad vibrācijas tiks nodotas arī Jums, līdz ar to piesaistot Jūsu dzīvēs pozitīvus notikumu attīstības scenārijus.

 

Kāpēc 925?

 

No visiem pasaules materiāliem, manā skatījumā enerģētiski, tieši sudrabs un varš ir metāli ar vispozitīvāko un spēcīgāko iedarbību. 925 prove apzīmē to, ka metāla sastāvā 92,5% ir sudrabs un 7,5% ir varš. Mēs varam iegūt ļoti lieliskus rezultātus ar šo metālu klātbūtni uzlādējot dzeramo ūdeni, ēdienu un turot to savā tuvumā. Ne velti tie, kuri spēj atļauties, vienmēr ir izvēlējušies ēst no sudraba, vai vara traukiem.

 

Kam to vajag?

 

Katram cilvēkam, kuram ir jautājums, ko es pats varu darīt savā labā, lai vairotu veselību, mīlestību, pārticību savā dzīvē.

 

 

"Lielākais Agneses Ziediņas enerģētiski piepildīto produktu pluss ir tāds, ka viņa tiešām fiziski ar acīm redz enerģijas, to plūsmas, ietekmi un iedarbību. Līdz ar to tas rada pārliecību, ka produkti ir ar patiesu spēju strādāt mūsu labā." /Jānis Zariņš/