Mana grāmata "Sarunas ar sargeņģeli + meditācijas CD"

                                Par produktu lasīt pašā lapas apakšā.

Grāmatas ar CD pasūtījuma 100% drošību garantē PayPal maksājumu sistēma.

Grāmatas ar CD cena 10.00 euro

Piegāde pa visu pasauli bezmaksas

Spiežot uz "Iegādāties varēsiet veikt norēķinu ar bankas karti, vai ar PayPal kontu- pēc izvēles 

 

Lai vienotos par citiem piegādes, vai apmaksas nosacījumiem rakstiet uz e-pastu agnese@domuspeks.com

Kā iegādāties?

VARIANTS 1

Jūs varat veikt 10 eur pārskaitījumu pa tiešo uz bankas kontu (Starptautiskie maksājumi, Eiropa):

Janis Zarins

IBAN/KONTS: GB15 REVO 00997050 3951 86

SWIFT/BIC: REVOGB21

Pēc maksājuma veikšanas atsūtiet epastu uz agnese@domuspeks.com ar saņēmēja vārdu, uzvārdu, pilnu adresi ar pasta indeksu. Sūtījums tiks piegādāts ierakstītā vēstulē.

 

VAI VARIANTS 2

Caur PAYPAL ar maksājumu karti:

Apmaksu var veikt zemāk, kreisajā pusē nospiežot taustiņu "IEGĀDĀTIES". Tur varat veikt norēķinus PAYPAL kontā, bet ja tāda Jums nav, tad varat veikt apmaksu ar bankas karti.

Pamācība, kā maksāt ar bankas karti:

Pēc pogas "IEGĀDĀTIES" nospiešanas, jūs pārvedīs uz maksājumu sistēmas PAYPAL lapu. Parādīsies jūsu izvēlētais pirkums un summa. Apakšā redzams zilas krāsas taustiņš "CONTINUE" nospiediet to. Tagad lapas apakšā ir pelēks taustiņš "Pay with Debit or Credit card" spiediet to. Tagad aizpildiet visus laukus. Laukā "Card number"ierakstiet savas maksājumu kartes nummuru, kas ir redzams kartes priekšpusē. Laukā "Expires" ierakstiet kartes derīguma termiņu. Laukā "CSV" ierakstiet aizmugurē esošo trīsciparu drošības koda nummuru. Laukā "First name" kartes īpašnieka vārdu, laukā "Last name" uzvārdu. Laukā "Phone number" telefona nummuru. Zem "Billing Address" lauciņos ierakstiet piegādes adresi un pasta indeksu. Zem "Create your PAypal account" ierakstiet savu epasta adresi un izdomājiet paroli, apstipriniet to ar atkārtotu paroles ierakstīšanu, kā arī ievadiet savus dzimšanas datus. Tagad spiediet zilo taustiņu "Agree&pay". Jūsu maksājums ir veikts un saņemts. Gaidiet piegādi.​

Par grāmatu:

Pie manis nāk cilvēki mācīties saziņu ar saviem pavadoņiem. Tas ir atsevišķs konsultāciju veids ko piedāvāju.

 

Tagad Jūs spēsiet to darīt patstāvīgi.

 

Ir galvenie trīs konsultāciju veidi.

Pirmais ir jautājumi/atbildes. Cilvēks atnāk ar saviem jautājumiem lielākoties par partnerattiecībām, darbu, veselību. Mēs šos jautājumus izskatām- es pielietojot gaišredzību sniedzu atbildes/rekomendācijas.

 

Otrais ir izplatītākais veids- enerģētiskā sakārtošana. Šajā vizītē es attīru enerģētikso ķermeni un čakras no visiem blokiem. Sakārtoju enerģētisko plūsmu. Cilvēks kļūst absolūti tīrs un spožs. Līdzīgi, kā pēc dažu gadu intensīva darba ar sevi.

 

Trešais veids ir saziņa ar saviem pavadoņiem (sargeņģeļiem). Šajā konsultācijas veidā cilvēkam ir izvēle, mācīties saziņu ,vai doties skatīties savas iepriekšējās dzīves. Cilvēks pats var gūt visas atbildes uz saviem jautājumiem, bez manas starpniecības, bet savienojoties pa tiešo ar savu pavadoni. Līdz šim no visiem cilvēkiem, kuri ir nākuši tikai vienam nav izdvies ar pirmo reizi izveidot šo savienošanos un uzsākt komunikāciju (koncentrēšanās nespējas dēļ).

 

Šī grāmata ir rakstveida lekcija, rakstisks kurss, lai izprastu kas ir mūsu pavadoņi, vai citiem vārdiem sakot sargeņģeļi. Grāmata ir ceļvedis saziņai ar saviem pavadoņiem. Tajā ir doti seši praktiski soļi, lai jūs pats pakāpeniski apgūtu spēju saziņai.

 

+ līdzi grāmatai nāk audio CD ar meditācijas ierakstu. Meditācijas esmu ierunājusi es ar Ivetas Brikmanes un Maijas Švēdenbergas muzikālo pavadījumu.

Kāpēc iegādāties?

Manis organizēta grupas nodarbība par šo tēmu divu dienu garumā Jums izmaksātu 70 euro vienai personai. Tagad Jums ir iespēja šo lekciju ar saziņas vingrinājumiem un meditācijām iegūt pašam savās mājās, kā arī daudz izdevīgāk.

 

Kādi ir ieguvumi kontaktējoties ar eņģeļiem?

 

Tagad saldais ēdiens. Mēs vēlamies gūt labumu. Psihologi apgalvo, ka cilvēks nemēdz draudzēties un uzturēt komunikāciju ar tādiem cilvēkiem, no kuriem nespēj gūt labumu. Pārdomājot šo faktu, secināsim, ka tiešām tā ir. Mēs no katra kaut ko saņemam – uzmanību, sarunas, mīļumu, materiālus ieguvumus, ēdienu, uzslavas, varbūt cilvēks izdara mūsu darbus. Mēs mēdzam pat komunicēt ar cilvēkiem, kuri mums it kā nodara pāri. Pasēdiet, padomājiet un jūs atklāsiet šo dzīves patiesību, kuru psihologi jau sen ir atklājuši.

 

Līdz ar to ir tikai cilvēciski, ka jums ir vēlme, lai no saziņas ar saviem eņģeļiem jums būtu personisks labums.

 

Jo ciešāka būs jūsu komunikācija ar sargeņģeļiem, jo harmoniskāka būs jūsu dzīve. Jūs dziļāk izpratīsiet sevi, labāk izpratīsiet apkārtējos un dzīvi. Sarunas ar eņģeļiem noteikti uzlabos jūsu dzīves kvalitāti, pārvēršot to pilnīgi pretēju tai dzīvei, kāda tā būtu, ja jūs par viņiem neliktos ne zinis.

Eņģeļi jums var sniegt atbildes uz daudziem jautājumiem un palīdzēt atrisināt dažādas situācijas. Pārvarēt fobijas, bailes, to vietā iegūstot drosmi un pārliecību par sevi. Jūs izpratīsiet sevi kā lielāku visuma sastāvdaļu, ne tikai vienkārši miesu, kurai galvenais ir paēst. Eņģeļi jums var palīdzēt ieraudzīt jūsu iepriekšējās dzīves. Tie var sniegt nākotnes vīzijas. Pilnīgi noteikti cieša komunikācija ar eņģeļiem padarīs jūs par cilvēku ar lielisku intuīciju. Tikai esiet pacietīgi!

 

64 lpp. Formāts A4

 

Par CD:

Ievads - Ievads meditācijā, paskaidrojums, kas un kā darāms.

 

Meditācija "Savas svētnīcas radīšana"- šī meditācija izmantojama, kā brīnišķīgs ievads jebkurai nākamajai meditācijai. Tā palīdz noskaņoties vieglākai informācijas uztveršanai.

 

Meditācija "Iepazīšanās ar sargeņģeli" - šī meditācija paredzēta, lai izveidotu pirmo kontaktu ar savu sargņģeli/pavadoni, kā arī ir piemērota brīvai improvizācijai turpmākajām saziņām un komunikācijai/ atbilžu iegūšanai.

 

Noslēgums- īsas rekomendācijas turpmākām meditācijām.

 

Balss: Agnese Ziediņa Zariņa

Klavieres: Iveta Brikmane

Meditatīvie instrumenti: Maija Švēdenberga

 

 

"Lielākais Agneses Ziediņas Zariņas piedāvāto produktu pluss ir tāds, ka viņa tiešām fiziski ar acīm redz enerģijas, to plūsmas, ietekmi un iedarbību. Līdz ar to tas rada pārliecību, ka produkti ir ar patiesu spēju strādāt mūsu labā." /Jānis Zariņš/

© 2015 by Agnese

Saziņai vislabāk rakstīt epastus (izskata administrācija rindas kārtībā): agnese@domuspeks.com
uz atbildi var nākties pagaidīt brīžiem pat nedēļu, tomēr atbilde būs.
Sūtiet SMS uz zvaniem atbildu reti // Tel: 22 18 05 56 //
 
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now