Rudrakša lūgšanu krelles no Indijas svētvietas

                      Par produktu lasīt pašā lapas apakšā.

DSC_0036.JPG
DSC_0038.JPG
Rudrakšu pasūtījuma 100% drošību garantē PayPal maksājumu sistēma.

 cena 20.00 euro

Piegāde pa visu pasauli bezmaksas

Spiežot uz "Iegādāties" būs iespēja maksāt ar bankas karti, vai PayPal kontu-pēc izvēles. 

 

DSC_0033.JPG

Papildus!

Papildus tiek piedāvāts, ka šīs krellītes tāpat, kā sudraba OM925 un sudraba ķēdīti Agnese uzlādē ar Veselības, Mīlestības, Pārticības enerģijām. Ja vēlaties, lai tieši jūsu krelles tiek uzlādētas, tad veiciet par to papildus norādītajai cenai brīvi izvēlētu ziedojumu par šo darbību.

 

Kā iegādāties?

VARIANTS 1

Jūs varat veikt 20 eur pārskaitījumu (+ ja vēlaties uzlādi ar VESELĪBA, MĪLESTĪBA,PĀRTICĪBA-TAGAD enerģijām, tad ziedojums pēc brīvas izvēles) pa tiešo uz bankas kontu

(Starptautiskie maksājumi, Eiropa/ Beļģija):

Janis Zarins

IBAN/KONTS: BE77974064081142

SWIFT/BIC: PESOBEB1

Pēc maksājuma veikšanas atsūtiet epastu uz janis@domuspeks.com ar saņēmēja vārdu, uzvārdu, pilnu adresi ar pasta indeksu. Sūtījums tiks piegādāts vēstulē, vai uz OMNIVA pakomātu (nepieciešams Jūsu tel.nr. un pakomāta vieta).

 

VAI VARIANTS 2

Caur PAYPAL ar maksājumu karti:

Apmaksu var veikt zemāk, kreisajā pusē nospiežot taustiņu "IEGĀDĀTIES". Tur varat veikt norēķinus PAYPAL kontā, bet ja tāda Jums nav, tad varat veikt apmaksu ar bankas karti, vai saņemiet rēķinu epastā.

Rudrakša krelles no Indijas svētvietas

 

Agnese, Jānis, kā arī viņu draugi šādas lūgšanu krellītes lieto, gan, kā rotu ap kaklu, vai aptinot ap roku. Papildus tam krellītes tiek lietotas lūgšanām, mantrām, prāta nomierināšanai, meditācijai.

 

 

Lūgšanu krellītes, no Nepālā augoša svēta koka Rudrakša sēklām. Šīs sēklas ir līdzvērtīgas pusdārgakmeņiem. Tām ir dziedinoša, aizsargājoša un cilvēka apziņu mainoša ietekme.

 

Indieši tūkstošiem gadu izmanto šīs krelles lūgšanās, meditācijās un skaistumam, lai veidotu dievišķu savienību starp ķermeni, saprātu un garu.

 

Rudrakša ver vaļā sirds čakru. Tās ir izcilas kvalitātes un ļoti izturīgas, kalpos Jūsu dzimtai simtiem gadu.


Virtenē ir 108 + 1 rudrakšas lodīte. 108 ir svēts skaitlis, tik reizes lielākoties tiek skaitīta mantra/lūgšana. Savukārt papildus viena lodīte ir „guru” lodīte un iezīmē virtenes apļa sākumu un beigas.

 

„Rudrakšas var nēsāt neatkarīgi no tā, vai tiek skaitītas mantras, vai nē, ar dziļu godbijību vai bez, ar dievbijību vai bez, ar kaunu vai bez kauna utt., lai kāds cilvēks nēsātu Rudrakšas, viņš atbrīvojas no visa veida grēkiem un iegūst zināšanas.”

 

„Rudrakšas piepilda visas vēlmes, kas nāk no sirds. Visā visumā tām nav nekā līdzīga, Rudrakšas ir vienreizējas, tās ir Dieva Šivas visdārgākā rota.
Ja vientiesīgs, nedievbijīgs un netikumīgs cilvēks nēsā Rudrakšas ar mīlestību un ticību, viņš atbrīvojas no visiem grēkiem un sasniedz visaugstāko mērķi.”

 

Rudrakša nozīmē Dieva asaras.