top of page

Rudrakša lūgšanu krelles no Indijas svētvietas

                      Par produktu lasīt pašā lapas apakšā.

DSC_0038.JPG
DSC_0036.JPG
DSC_0033.JPG

Kā iegādāties?

Jūs varat veikt 20 eur pārskaitījumu pa tiešo uz bankas kontu

(Starptautiskie maksājumi, Eiropa/ Beļģija):

Janis Zarins

IBAN/KONTS: BE62967228551261

SWIFT/BIC: TRWIBEB1XXX

Pēc maksājuma veikšanas atsūtiet epastu uz janis@domuspeks.com ar saņēmēja telefona nr. un omnivu uz kuru piegādāt (vai pilnu pasta adresi, ja uz ārvalstīm.

Rudrakša krelles no Indijas svētvietas

 

Jānis, kā arī draugi šādas lūgšanu krellītes lieto, gan, kā rotu ap kaklu, vai aptinot ap roku. Papildus tam krellītes tiek lietotas lūgšanām, mantrām, prāta nomierināšanai, meditācijai.

 

 

Lūgšanu krellītes, no Nepālā augoša svēta koka Rudrakša sēklām. Šīs sēklas ir līdzvērtīgas pusdārgakmeņiem. Tām ir dziedinoša, aizsargājoša un cilvēka apziņu mainoša ietekme.

 

Indieši tūkstošiem gadu izmanto šīs krelles lūgšanās, meditācijās un skaistumam, lai veidotu dievišķu savienību starp ķermeni, saprātu un garu.

 

Rudrakša ver vaļā sirds čakru. Tās ir izcilas kvalitātes un ļoti izturīgas, kalpos Jūsu dzimtai simtiem gadu.


Virtenē ir 108 + 1 rudrakšas lodīte. 108 ir svēts skaitlis, tik reizes lielākoties tiek skaitīta mantra/lūgšana. Savukārt papildus viena lodīte ir „guru” lodīte un iezīmē virtenes apļa sākumu un beigas.

 

„Rudrakšas var nēsāt neatkarīgi no tā, vai tiek skaitītas mantras, vai nē, ar dziļu godbijību vai bez, ar dievbijību vai bez, ar kaunu vai bez kauna utt., lai kāds cilvēks nēsātu Rudrakšas, viņš atbrīvojas no visa veida grēkiem un iegūst zināšanas.”

 

„Rudrakšas piepilda visas vēlmes, kas nāk no sirds. Visā visumā tām nav nekā līdzīga, Rudrakšas ir vienreizējas, tās ir Dieva Šivas visdārgākā rota.
Ja vientiesīgs, nedievbijīgs un netikumīgs cilvēks nēsā Rudrakšas ar mīlestību un ticību, viņš atbrīvojas no visiem grēkiem un sasniedz visaugstāko mērķi.”

 

Rudrakša nozīmē Dieva asaras.

bottom of page