Rudrakša lūgšanu krelles no Indijas svētvietas

                      Par produktu lasīt pašā lapas apakšā.

Rudrakšu pasūtījuma 100% drošību garantē PayPal maksājumu sistēma.

 cena 15.00 euro

Piegāde pa visu pasauli bezmaksas

Spiežot uz "Iegādāties" būs iespēja maksāt ar bankas karti, vai PayPal kontu-pēc izvēles. 

 

Papildus!

Papildus tiek piedāvāts, ka šīs krellītes tāpat, kā sudraba OM925 un sudraba ķēdīti Agnese uzlādē ar Veselības, Mīlestības, Pārticības enerģijām. Ja vēlaties, lai tieši jūsu krelles tiek uzlādētas, tad veiciet par to papildus norādītajai cenai brīvi izvēlētu ziedojumu par šo darbību.

 

Kā iegādāties?

VARIANTS 1

Jūs varat veikt 15 eur pārskaitījumu (+ ja vēlaties uzlādi ar VESELĪBA, MĪLESTĪBA,PĀRTICĪBA-TAGAD enerģijām, tad ziedojums pēc brīvas izvēles) pa tiešo uz bankas kontu (Starptautiskie maksājumi, Eiropa):

Janis Zarins

IBAN/KONTS: GB15 REVO 00997050 3951 86

SWIFT/BIC: REVOGB21

Pēc maksājuma veikšanas atsūtiet epastu uz agnese@domuspeks.com ar saņēmēja vārdu, uzvārdu, pilnu adresi ar pasta indeksu. Sūtījums tiks piegādāts ierakstītā vēstulē.

 

VAI VARIANTS 2

Caur PAYPAL ar maksājumu karti:

Apmaksu var veikt zemāk, kreisajā pusē nospiežot taustiņu "IEGĀDĀTIES". Tur varat veikt norēķinus PAYPAL kontā, bet ja tāda Jums nav, tad varat veikt apmaksu ar bankas karti.

Pamācība, kā maksāt ar bankas karti:

Pēc pogas "IEGĀDĀTIES" nospiešanas, jūs pārvedīs uz maksājumu sistēmas PAYPAL lapu. Parādīsies izvēlētais pirkums un summa. Apakšā redzams zilas krāsas taustiņš "CONTINUE" nospiediet to. Tagad lapas apakšā ir pelēks taustiņš "Pay with Debit or Credit card" spiediet to. Tagad aizpildiet visus laukus. Laukā "Card number" ierakstiet maksājumu kartes nummuru, kas ir kartes priekšpusē. Laukā "Expires" kartes derīguma termiņu. Laukā "CSV" kartes aizmugurē esošo trīsciparu drošības kodu. Laukā "First name" kartes īpašnieka vārdu, laukā "Last name" uzvārdu. Laukā "Phone number" telefona nummuru. Zem "Billing Address" ierakstiet piegādes adresi un pasta indeksu. Zem "Create your Paypal account" ierakstiet savu epasta adresi un izdomājiet paroli, apstipriniet to ar atkārtotu paroles ierakstīšanu, kā arī ievadiet savus dzimšanas datus. Tagad spiediet zilo taustiņu "Agree&pay". Jūsu maksājums ir veikts un saņemts. Gaidiet piegādi.

 

Rudrakša krelles no Indijas svētvietas

 

Agnese, Jānis, kā arī viņu draugi šādas lūgšanu krellītes lieto, gan, kā rotu ap kaklu, vai aptinot ap roku. Papildus tam krellītes tiek lietotas lūgšanām, mantrām, prāta nomierināšanai, meditācijai.

 

 

Lūgšanu krellītes, no Nepālā augoša svēta koka Rudrakša sēklām. Šīs sēklas ir līdzvērtīgas pusdārgakmeņiem. Tām ir dziedinoša, aizsargājoša un cilvēka apziņu mainoša ietekme.

 

Indieši tūkstošiem gadu izmanto šīs krelles lūgšanās, meditācijās un skaistumam, lai veidotu dievišķu savienību starp ķermeni, saprātu un garu.

 

Rudrakša ver vaļā sirds čakru. Tās ir izcilas kvalitātes un ļoti izturīgas, kalpos Jūsu dzimtai simtiem gadu.


Virtenē ir 108 + 1 rudrakšas lodīte. 108 ir svēts skaitlis, tik reizes lielākoties tiek skaitīta mantra/lūgšana. Savukārt papildus viena lodīte ir „guru” lodīte un iezīmē virtenes apļa sākumu un beigas.

 

„Rudrakšas var nēsāt neatkarīgi no tā, vai tiek skaitītas mantras, vai nē, ar dziļu godbijību vai bez, ar dievbijību vai bez, ar kaunu vai bez kauna utt., lai kāds cilvēks nēsātu Rudrakšas, viņš atbrīvojas no visa veida grēkiem un iegūst zināšanas.”

 

„Rudrakšas piepilda visas vēlmes, kas nāk no sirds. Visā visumā tām nav nekā līdzīga, Rudrakšas ir vienreizējas, tās ir Dieva Šivas visdārgākā rota.
Ja vientiesīgs, nedievbijīgs un netikumīgs cilvēks nēsā Rudrakšas ar mīlestību un ticību, viņš atbrīvojas no visiem grēkiem un sasniedz visaugstāko mērķi.”

 

Rudrakša nozīmē Dieva asaras.

© 2015 by Agnese

Saziņai vislabāk rakstīt epastus (izskata administrācija rindas kārtībā): agnese@domuspeks.com
uz atbildi var nākties pagaidīt brīžiem pat nedēļu, tomēr atbilde būs.
Sūtiet SMS uz zvaniem atbildu reti // Tel: 22 18 05 56 //
 
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now