top of page

Miljards gadu senas pusdārgakmeņu aproces no Indijas svētvietas!                  

Pusdārgakmeņi uz pasaules ir vairākus miljardus gadu. Tās ir dziednieciskas, skaistas aproces no Indijas svētvietas.
Elastīgas, der jebkurai rokai. SKATĪT ATTĒLU GALERIJU !

Katrai aprocei 22 akmentiņi + sudrabots dekors.
Tikai 15 eur un  (Red Sandal 8.99 eur) - ar bezmaksas piegādi.

Lavas akmens - ietekme: palielina enerģiju, stabilizē un sazemē, dod drosmi un spēku, Muskuļu spriedzes mazināšana, komunikācijas uzlabošana, Nomierina dusmu kontrolei, uzlabo garastāvokli, Trauksmes mazināšana.

Lava + mix chakra 

Karneols - ietekme: neitralizē emocionālo negatīvismu, nes pozitīvu enerģiju, aktivizē apakšējās čakras, palīdz pārvarēt depresiju, veicina dzīves mīlestību, sagādā prieku, uzlabo radošumu, veicina drosmi.

Melnais onikss- ietekme: Uzlabo skaidru fokusu, Pastiprina jūsu nodomus, Veicina dievišķo kārtību, Veicina jūtīgumu un skaidru domāšanu, Uzlabo aizsardzību un pasargā jūs no negatīvās enerģijas, Palīdz ar zemējumu.

Karneols + melnais onikss 

Lazurīts- ietekme: stiprina imūnsistēmu, pazemina asinsspiedienu, attīra asinis un mazina iekaisumu, atvieglo bezmiegu, depresiju, rīkles un vairogdziedzera problēmas. Tas labvēlīgi ietekmē nervu sistēmu un elpošanas sistēmu.

Tīģeracs - ietekme: nodrošina veiksmi, pasargā no ļaunām domām un nelabvēļiem, mazina hroniskās sāpes, uzlabo mugurkaula izturību un detoksikē organismu, mazina kuņģa un gremošanas sistēmas slimības

Tīgeracs + rozā kvarcs 

Rozā kvarcs- ietekme: notiek emocionāla un attiecību dziedināšana, kultivē līdzjūtību, vairo miera un klusuma sajūtu, uzlabo asins cirkulāciju, pasargā no sirds un asinsvadu slimībām, trombozes, sirdstriekas.

 

Haulīts- ietekme: labāk izprast sevi, cilvēkus, pasauli un pašu dzīvi, palīdz izveidot savienojumu ar augstākām sfērām,noņem blokus redzēt patiesību, palīdz koncentrēties, nomierinošs akmens.

dod spēku atbrīvoties no neveselīgas pieķeršanās un vecām emocionālajām sāpēm.

uzlabo komunikāciju, paaugstina radošumu un motivāciju!

Ametists- ietekme: imūnsistēmas stiprināšana, uzlabo endokrīno darbību, uzlabo ādas izskatu, gremošanas veselības veicināšana, mazina galvassāpes, regulē hormonus, mazina bezmiegu, palīz realizēt mērķus, savieno ar virsapziņu, mazina egoismu.

Sarkanais Sandalkoks- ietekme: dod enerģiju, palīdz tikt galā ar grūtībām, mazina stressu, palielina gribasspēku, uzlabo asins cirkulāciju, veicina imunitāti, palīdz pret drudzi, uzlabo koncentrēšanos, veicina garīgo izaugsmi

Raksti uz: janis@domuspeks.com

 

Kā iegādāties!?

Jūs varat veikt 15 eur (vai 8.99) pārskaitījumu pa tiešo uz bankas kontu

(Starptautiskie maksājumi, Eiropa/ Beļģija):

Janis Zarins

IBAN/KONTS: BE62967228551261

SWIFT/BIC: TRWIBEB1XXX

Pēc maksājuma veikšanas atsūtiet epastu uz janis@domuspeks.com ar saņēmēja telefona nr. un omnivu uz kuru piegādāt (vai pilnu pasta adresi, ja uz ārvalstīm).

bottom of page