top of page
Search

Izzini sevi!


Lielisks sauklis.

Mums visapkārt ir simtiem piedāvājumu, aicinājumu kā to izdarīt. Katrs velk uz savu pusi un vienīgais veids kā pārliecināties, vai sniegtā metode darbojas ir par to pārliecināties pašam.

Mēs varam iepazīt savu ķermeni caur Hatha jogu, Cigun, masāžām u.t.t. Tas ir brīnišķīgi, tomēr, vai tad mēs esam fiziskie ķermeņi? Tā ir tikai viena sastāvdaļa, ko nevajag noliegt un to iepazīt ir svarīgi.


Mēs tiekam aicināti strādāt ar savām enerģijām. Arī tā varam sevi iepazīt un arī tas ir ļoti vērtīgi.


Mūs vilina ieskatīties dzimtas kokā. Mūs vilina šamaniskie rituāli un neskaitāmas citas mācības.


Pats esmu nodarbojies ar neskaitāmām iekšējām praksēm, apzināti vairāk par piecpadsmit gadu, dažādās pasaules valstīs. Viss bija jauki, tomēr ar minimālu efektivitāti. Efekti lielākoties bija ārēji, ne iekšēji. Ārēji kvalitatīvāka dzīves vide, labāki darba augļi, apkārtējā sabiedrība. Tomēr iekšēji būtiskas pārmaiņas neizjutu.


Tā bija līdz brīdim kad atradu un sapratu viselementārāko patiesību. Visas iepriekšējās prakses ved pievērst uzmanību kaut kur prom no sevis, lai gan sākotnēji tā nešķiet.

Tad sapratu, ka jāskatās ir tieši precīzi sevī, mērķa pašā desmitniekā, ne tā tuvumā, ne perifērijā.


Labākais veids, precīzākais veids, kā sevi izzināt ir raudzīties precīzi virsū prāta darbībai. Ieslēgties telpā, pilnīgā vienatnē. Bez datoriem, telefoniem, grāmatām, pierakstiem, darbiem, kustībām. Vienkārši sēdēt pilnīgā klusumā un vismaz vienu pilnu dienu raudzīties pilnīgā prāta tukšumā un klusumā.


Izrādās ,ka tas ir vislielākais izaicinājums, jo prāts visu laiku vēlas rosīties, tas grib, lai ķermenis kustās, tas izgudro simtiem neatliekamu darbu, tas grib ēst, dzert, staigāt, tam niez, tam sāp, nav ērti, rodas brīnišķīgas idejas kuras ir jāapdomā un jāķeras pie realizācijas tieši šobrīd.


Tomēr! „Uzdevums” ir ignorēt pilnīgi, pilnīgi visu kas nav absolūts klusums un prāta tukšums. Nesekot domās līdzi ne vienai iegribai un domai.


Lūk! Šī ir precīza diagnostika sevis izzināšanā. Šajā mirklī uzrādās pilnīgi viss kas tevī šobrīd iekšēji mīt. Atmiņas, aizvainojumi, laimes mirkļi, sapņi, vēlmes, cerības, nākotnes un pagātnes ainiņas. Viss kas tev neliek mieru, viss kas tev ir aktuāls. Tu itkā esi ar mērķi būt klusumā, bet prātā nemitīgi uzpeld neskaitāmu lietu plūsma.


Regulāri veicot šādas pasēdēšanas un palielinot to ilgumu, līdz divām, trīs un vairāk dienām, varam pilnībā atbrīvoties no visiem prāta sārņiem, attiecīgi piekļūt savai neizmērojamajai virsapziņai, savai īstajai būtībai.


Ja nevar tam veltīt pilnu vienu dienu, tad var pamēģināt trīs stundas.

Redzēsiet cik tas ir grūti iztukšot savu prātu un būt vienkārši pilnīgi mierīgam savā ķermenī un prātā.


Savukārt, kad prāts tiks uzvarēts un apgūsiet spēju būt iekšējā klusumā, jūs pieredzēsiet pilnīgi jaunu dzīves kvalitāti. Neskaitāmas reizes augstāka līmeņa dzīvi. Augstākā laime ir iekšējā mierā!


Tu neesi prāts, tu neesi ķermenis, neesi domas, neesi emocijas. Atbrīvojoties no visa tā kas tu neesi, atklāsies tas kas tu patiesībā esi - lielākā laime, tīrākā mīlestība, visu pieņemoša, visu respektējoša, nemitīgs prieka un tīras laimes stāvoklis.

Pakāpēniski apgūsi būt šajā iekšējā klusumā atrodoties arī mutuļojoša pūļa vidū.


JZ

Comments


Escape to Paradise 1_edited.jpg
bottom of page