top of page

Ar 24 karātu zeltu pārklāts 925 proves sudraba "OM 925" kulons, komplektā ar pašizaugsmes praksēm ir palīgs, lai celtu Jūsu dzīves kvalitāti!

                    Par produktu lasīt pašā lapas apakšā.

IMG_20190113_142443.jpg
IMG_20190113_142744.jpg
IMG_20190113_143255.jpg

Kā iegādāties?

VARIANTS 1

Jūs varat veikt 42 eur pārskaitījumu pa tiešo uz bankas kontu

(Starptautiskie maksājumi, Eiropa/ Beļģija):

Janis Zarins

IBAN/KONTS: BE62967228551261

SWIFT/BIC: TRWIBEB1XXX

Pēc maksājuma veikšanas atsūtiet epastu uz janis@domuspeks.com ar saņēmēja telefona nr. un omnivu uz kuru piegādāt (vai pilnu pasta adresi, ja uz ārvalstīm.

Foto kopā ar krustiņu.

Šis attēls ir paraugs, kā šo kulonu izmantojam mēs paši. OM kulonu drīkst lietot savienojumā ar jebkāda veida citiem kuloniem, ķēdītēm. Dievam pret to nav nekādu aizspriedumu. Aizspriedumus rada cilvēka aprobežotais prāts.

 

Kāpēc es to radīju?

Cilvēki lekcijās un pieņemšanās regulāri uzdod jautājumus:

Ko es varu darīt pats, lai sakārtotu savu dzīvi? Kādas metodes pielietot, lai uzlabotu veselību, lai piesaistītu mīlestību, pārticību savā dzīvē? Kādi priekšmeti, kādi ēdieni, kas vispār ir jālieto, lai vairotu sevī pozitīvos aspektus un iegūtu laimi?

 

Tas ko šie cilvēki raksturo ar ikdienišķo laimi (ne to augstāko garīgajā izpratnē, bet tīri laicīgi, sadzīviski, fiziskajā plānā) ir ieliekams trīs pamatprincipos- Veselība, Mīlestība, Pārticība.

 

Kas tas ir?

"OM 925" ir mana atbilde uz šiem jautājumiem.

 

Pārklātu ar 24 karātu zeltu, 925 proves sudraba kulonu, esmu Jums īpaši pasūtījusi pie juveliera. Juvelieris tā aizmugurē ir iegravējis Jūsu laimes kodu „VESELĪBA-MĪLESTĪBA-PĀRTICĪBA-TAGAD”, latīņu valodā. Gravējums būtiski pastiprina "OM 925" vibrācijas un piešķir nepieciešamo iedarbības virzienu. Ļoti īpaša vērtība ir tieši vārdam TAGAD! Jo reti kurš domājot par sev vēlamo, papildus arī piebilst, ka vēlas realizāciju tagad, ne vispār kaut kad, kaut vai pēc 70 gadiem. Svarīgi ir TAGAD!

 

Dažas atbildes uz jautājumiem:

Kāpēc OM?

 

Es uzskatu, ka no visiem pasaules simboliem un formām, tieši OM ir vispozitīvākā un spēcīgākā iedarbība enerģētiskajā līmenī. Dēļ tūkstošiem gadu senās vēstures, tas sevī glabā visu pozitīvo no kolektīvajā zemapziņā uzkrātā. Tieši šis simbols ir spējīgs pastiprināt un pavairot visu pozitīvo ko darāt savā izaugsmē. Tam nav sakara ar reliģiju, vai jebkādiem citiem "rāmjiem", kuros OM var mēģināt ielikt. Izvēle ir tikai spēcīgās enerģētiskā līmeņa iedarbības dēļ.

 

Ko saka tie, kas jau ir sākuši strādāt ar sevi?

Lūk izdruka no e-pasta, pēc tikai vienas dienas pielietošanas!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kāpēc 925?

No visiem pasaules materiāliem, manā skatījumā enerģētiski, tieši sudrabs, zelts un varš ir metāli ar vispozitīvāko un spēcīgāko iedarbību. 925 prove apzīmē to, ka metāla sastāvā 92,5% ir sudrabs un 7,5% ir varš. Mēs varam iegūt ļoti lieliskus rezultātus ar šo metālu klātbūtni uzlādējot dzeramo ūdeni, ēdienu un turot savā tuvumā "OM 925". Ne velti tie, kuri spēj atļauties, vienmēr ir izvēlējušies ēst no sudraba, zelta, vai vara traukiem.

 

Kam to vajag?

Katram cilvēkam, kuram ir jautājums, ko es pats varu darīt savā labā, lai vairotu veselību, mīlestību, pārticību savā dzīvē.

Atsauksmes no cilvēkiem par OM komplektu:

Nu jau aprit 3 nedēļas, kopš nēsāju Om kulonu un praktizēju visu kompleksu, afirmācija ir ļoti spēcīga un iedarbīga, esmu ļoti pateicīga par izmaiņām, kas jau ir sākušās manā dzīvē.      Sigita

bottom of page