top of page

Dziedinošs, dabīgu ēterisko eļļu maisījums par ziedojumu!

capture_20200316112103.png
capture_20200316112022.png

Par ēterisko eļļu maisījumu:

Prandhara Ayurveda (ieslēdz skaņu video stāstam, kā šīs zāles izglāba manu kaimiņieni)

(Nebijis gadījums LV apmaksa ziedojums pēc Jūsu brīvas izvēles)

Augu izcelsmes sastāvdaļas tiek sajauktas precīzās proporcijās un sagatavotas atbilstoši senām ajūrvēdas tradīcijām, kas uzlabo svarīgo aktīvo vielu biopieejamību, rada arī sinerģiju - sastāvdaļu savstarpēji pastiprinošais kopējais efekts ir daudz efektīvāks nekā atsevišķu augu darbība.

Prandhara ir unikāls aromātisko sastāvdaļu komplekts. Tas mazina galvassāpes un zobu sāpes, tiek izmantots inhalācijām saaukstēšanās, gripas, akūtu elpceļu vīrusu infekciju, akūtu elpceļu infekciju gadījumos, efektīvi mazina iesnas un pārmērīgu gļotu daudzumu, mazina spazmatiskas sāpes un novērš vēdera uzpūšanos. Palīdz pie apdegumiem, mazina locītavu sāpes.

Prandhara ir neaizstājams rīks jebkuram ceļotājam! Piemērots kā vispārējas nozīmes zāles, kas mazina dažāda rakstura sāpes.

Ar iekšēju lietošanu zāles efektīvi novērš sliktu dūšu, vemšanu, caureju, vēdera uzpūšanos, zobu sāpes un spazmatiskas sāpes.

Lietošanas indikācijas: infekcija augšējos elpceļos saaukstēšanās, iesnas, sinusīts, bronhīts.Kuņģa-zarnu traktā žagas, slikta dūša, vemšana, caureja, spazmatiskas sāpes, vēdera uzpūšanās, zobu sāpes. Karstuma viļņi, agonija, galvassāpes, drudzis, saules dūriens.

Lietošanas metode:

Galvassāpes un zobu sāpes – pielikt uzsūcinātu kokvilnas audumu (marli, vati...) sāpīgajai zonai. Akūtu vai nelielu galvassāpju gadījumā iemasējiet eļļu pieres vai deniņu daļās.

Gļotu gadījumā augšējos elpceļos (Kapha nelīdzsvarotība) - ieelpojot un iemasējot lokāli. Bērniem lietošanai uz ādas jāizmanto bāze (ghee, rīcineļļa). Augšējie elpceļi: ieelpošana, pievienojot verdošā ūdenī 2-3 pilienus. Ieelpošanas laikā aizveriet acis ar pārsēju.

Gripas vai akūtas elpceļu slimības gadījumā: Marmas masāža uz galvas un kakla, 6 punkti uz sejas (izvairieties no acu zonas).

Ar smagu iekaisumu un augstu temperatūru Prandhara mazina karstumu un attīra prātu, pazemina temperatūru. Vienkārši ierīvējiet auss iekšpusē Prandhara.

Kuņģa-zarnu trakts: izšķīdina 2-3 pilienus zāļu siltā ūdenī, dzer 3-4 reizes dienā.

Lai novērstu holēru vai gastroenterītu: 2-3 pilienus aukstā ūdenī divas reizes dienā.

Uzmanību: Izvairieties no saskares ar acīm, sargāt no bērniem!

Uzglabāt vēsā vietā, cieši iesaiņotā veidā, celofānā, nesasildīt.

Kā iegūt?

Jūs varat veikt brīvi izvēlētu ziedojumu (+ maksājumu par piegādi) ar pārskaitījumu pa tiešo uz bankas kontu

(Starptautiskie maksājumi, Eiropa/ Beļģija):

Janis Zarins

IBAN/KONTS: BE62967228551261

SWIFT/BIC: TRWIBEB1XXX

Pēc maksājuma veikšanas atsūtiet epastu uz janis@domuspeks.com ar saņēmēja telefona nr. un omnivu uz kuru piegādāt (vai pilnu pasta adresi, ja uz ārvalstīm

bottom of page