top of page

Atbilžu saņemšana par aktuāliem jautājumiem.

Indija2020.jpg

Saziņa ar mirušajiem.

Noderīga cilvēkiem, kuriem ir palikuši neatrisināti jautājumi, situācijas ar aizgājušo.

    Lielākoties tā notiek tieši pēc mirušās personas iniciatīvas. Pie cilvēka pieņemšanas laikā mēdz atnākt mirušais, kurš uzstājīgi vēlās nodot kādu vēsti manam klientam. Šīs vēstis var būt visdažādāko veidu. Ir arī iespēja sazināties ar mirušo, ja dzīvajam tuviniekam ir kāda neizrunāta sāpe vai nenokārtotas lietas ar mirušo personu. Tomēr ne vienmēr šī tipa komunikācija notiek, jo gadās, ka mirušais pirmajā mēģinājuma uz kontaktu var arī neiznākt. Tas saistīts ar to, ka mirušais nevēlas tikt traucēts un iesaistīties zemes notikumos.

Partnerattiecību jautājumi, cilvēku savstarpējā saderība (darbā, biznesā, sportā, mīlestībā).

Noderīga, lai noskaidrotu ilgtermiņa iespējas kopā sastrādāties, sadzīvot, sasniegt kopīgus rezultātus.              

                                                                                                                 

Saderība tiek noteikta apskatot cilvēku kopējo enerģētiku, temperamentu, vērtību sistēmas, kā arī pielietojot gaišredzību, apskatu saderības iespējamo potenciālu.

Lēmumu pieņemšana.

Ja cilvēks spēj noformulēt jautājumu par sev interesējošu tēmu, kā attīstīsies notikumi vienā, vai otrā gadījumā, tad spēju ieskatīties potenciālajā notikumu attīstībā un ieteikt, tas būs veiksmīgs, vai neveiksmīgs risinājums. Jautājumi var skart darbu, uzņēmējdarbību, sadarbību, attiecības, mājokļu jautājumi.

Uzņēmēju jautājumi:

Personāla izvērtēšana.

Jauna darbinieka piemeklēšana. Atlase no potenciālajiem variantiem. Personības atbilstības izvērtēšana ieņemamajam amatam, godprātīguma, uzticamības, produktivitātes izvērtējums, rekomendācijas viņa motivēšanai.

Esošo darbinieku izvērtējums- raksturojums-rekomendācijas sadarbībai.

Sadarbības partneru izvērtējums- raksturojums.

Potenciālā darbības veida izvērtējums (jauna, papildus).

Telpu izvērtējums uzņēmējdarbībai.

Atlase no potenciālajiem variantiem. Enerģētiskais raksturojums, lai telpas būtu enerģētiski/emocionāli komfortablas un virzītu uz veiksmi, darbību, stabilitāti. Nenospiestu darbiniekus, neatgrūstu klientus.

Īpašumu iegāde -izvēle no variantiem un katra raksturojums, enerģētiskā diagnostika- enerģētiska attīrīšana (uz vietas).

Konsultācijai nepieciešams:

Fotogrāfijas!

Arī sava, ja interesē jautājumi saistīti ar citiem cilvēkiem vai īpašumiem (personu fotogrāfijas vislabāk, kur viņi ir redzami vienatnē, bez citiem cilvēkiem/dzīvniekiem, pilnā augumā un ar redzamām acīm. Īpašumu fotogrāfijas iespējami daudz, no iekšas, āra, dažādām telpām... Sadarbības partneru foto, vai to cilvēku, kuri ir konkrētā jautājuma lēmuma pieņēmēji, ja runa ir par darījumiem).

Protams jāsagatavo interesējošie jautājumi, lai viss iet raiti.

 

Kā sagatavoties?

Noformulēt precīzus jautājumus. Idejiski: Jautājums, ko man darīt, lai nopelnītu miljonu, kā es varu ieviest uz pasaules mieru, kur man atrast sievu/vīru, kur man atrast direktoru uzņēmumam u.t.t. Šie ir ļoti nekonkrēti jautājumi.

Ir jābūt pašam skaidrībai par savām idejām, vēlmēm vispārējā līmenī. Ir jābūt variantiem un tad es skatīšos konkrēto variantu piemērotību tieši Jums. Piemēram: vai strādāšana dārgmetālu nozarē būs man veiksmīga? Ja, jā, vai man tos labāk ir rakt, vai nodarboties tikai ar starpniecību...? Vai, man iet mācīties augstskolā „X” par uzņēmēju, vai augstskolā „Y” par ārstu? Vai Ivars varētu būt piemērots ģimenes dzīvei, vai arī Nikolajs, kāda ir mūsu saderība? Vai Fredis ir piemērots vadītāja amatam? Vai SIA "Tēvi un dēli" ir godprātīgs sadarbības partneris? ... Ceru, ka ideja ir skaidra.

Visiem jautājumiem vajag fotogrāfijas. Savu, visu cilvēku par kuriem ir jautājumi, īpašumu, sadarbības partneru bildes. Ja runa ir par citu uzņēmumu, tad vienalga vajadzētu atbildīgā cilvēka bildi, tieši no kura ir atkarīga jūsu sadarbība. Bildes vēlams pēc iespējas jaunākas. Lai ir redzamas cilvēku acis, lai cilvēks bildē ir viens.

Jautājuma izskatīšanas bez bildes ir daudz darbietilpīgāka un ilgāka, tomēr iespējama.

Lasi rakstus par šo tēmu:

Raksts: „Partnerattiecību jautājumi, cilvēku savstarpējā saderība.”

Raksts: „Vēlmes- trīs vīrieši.”

Agnese Ziediņa, dziedniece, gaišreģe,
personības izaugsmes konsultante
Pieņemu Rīgā, pie Jums personiski, vai izmantojot skype
Par visām iespējām skatīt sadaļu "Par Mani".
 
Kontakti lapas apakšā!
 

Business Plan

Writing A-Z

 
FREE COURSE
(Valued at $250)
 

Learn all you need in order to create a

stellar business plan for your endeavor!

bottom of page