top of page

Agnese Ziediņa Zariņa, video lekcija "Sarunas ar sargeņģeli"

               Par produktu lasīt pašā lapas apakšā. 

Lekcijas pasūtījuma 100% drošību garantē PayPal maksājumu sistēma.

Lekcijas cena 12.00 euro

Piegāde uz epastu

Spiežot uz "Iegādāties varēsiet veikt norēķinu ar bankas karti, vai ar PayPal kontu- pēc izvēles 

 

Lai vienotos par citiem piegādes, vai apmaksas nosacījumiem rakstiet uz e-pastu agnese@domuspeks.com

SVARĪGI!

Lai skatītos video lekciju Jums obligāti ir jābūt reģistrētam interneta vietnē youtube.com

youtube.com reģistrācijā Jūs esat norādījuši savu e-pasta adresi. Mums vajadzēs zināt tieši šo Jūsu e-pasta adresi, jo caur to Jūs saņemsiet pieeju video lekcijai.

 

Kā iegādāties?

Jūs varat veikt 12 eur pārskaitījumu pa tiešo uz Swed bankas kontu:

Agnese Ziediņa Zariņa

LV27HABA0551020185522

p.k. 210988-11592

Pēc maksājuma veikšanas atsūtiet epastu (no tā e-pasta ar kuru jau esat reģistrējies youtube.com) uz agnese@domuspeks.com , ka maksājums ir veikts un savā e-pastā saņemsiet saiti uz video lekciju.

 

Caur PAYPAL ar maksājumu karti:

Apmaksu 12 eur apmērā var veikt zemāk, kreisajā pusē nospiežot taustiņu "IEGĀDĀTIES". Tur varat veikt norēķinus PAYPAL kontā, bet ja tāda Jums nav, tad varat veikt apmaksu ar bankas karti.

Pamācība, kā maksāt ar bankas karti:

Pēc pogas "IEGĀDĀTIES" nospiešanas, jūs pārvedīs uz maksājumu sistēmas PAYPAL lapu. Parādīsies jūsu izvēlētais pirkums un summa. Apakšā redzams zilas krāsas taustiņš "CONTINUE" nospiediet to. Tagad lapas apakšā ir pelēks taustiņš "Pay with Debit or Credit card" spiediet to. Tagad aizpildiet visus laukus. Laukā "Card number"ierakstiet savas maksājumu kartes nummuru, kas ir redzams kartes priekšpusē. Laukā "Expires" ierakstiet kartes derīguma termiņu. Laukā "CSV" ierakstiet aizmugurē esošo trīsciparu drošības koda nummuru. Laukā "First name" kartes īpašnieka vārdu, laukā "Last name" uzvārdu. Laukā "Phone number" telefona nummuru. Zem "Billing Address" lauciņos ierakstiet piegādes adresi un pasta indeksu. Zem "Create your Paypal account" ierakstiet savu epasta adresi un izdomājiet paroli, apstipriniet to ar atkārtotu paroles ierakstīšanu, kā arī ievadiet savus dzimšanas datus. Tagad spiediet zilo taustiņu "Agree&pay". Jūsu maksājums ir veikts un saņemts. Gaidiet epastu ar saiti uz video lekciju.​

Par lekciju:

6,5 stundu gara lekcija, kurā Agnese stāsta savu redzējumu par sekojošām tēmām:

1. Par Agnesi, spējas/iespējas, vēsture, mīti un patiesība  

2. Par cilvēka enerģētiku un veselību  

3. Enerģētiskā saderība attiecībās, biznesā  

4.  Vingrinājumi enerģētikas sakārtošanai  

5. Lāsti  

6. Mirušo pasaule  

7. Eņģeļu pasaule  

8. Dēmoniskās būtnes  

9. Apkārtējās pasaules enerģētika  

10. Lūgšanu spēks  

11. Pārticības likumi  

12. Pozitīvā domāšana  

13. Reinkarnācija, iepriekšējās dzīves, to ietekme  

14. Nākotnes pareģošana  

15. Maģija, buršanās-iedarbība, sekas 

16. Valsts pārvalde  

17. Citu planētu iemītnieki  

18. Laiks-kāds tas ir?  

19. Savas dzīves ietekmēšana/uzlabošana  

20. Karma  

21. Jautājumi/atbildes 

Kāpēc iegādāties?

Noklausoties šo lekciju Jums būs iespēja iepazīt Agneses personisko dzīves pieredzi, kā arī iegūt sev jaunu skata punktu dažādos jautājumos un iegūt izpratni par dotajām tēmām.

Lekcija ir ļoti personiska un atklāta saruna ar dalībniekiem.

 

Ko par lekciju saka tās apmeklētāji?

 

"Man bija sajūta, ka telpa ir piepildīta ar eņģeļiem vai eņģeliskām būtnēm un vēl kādām būtnēm ... Tā sajūta tāda

 

Dāvana, ko saņēmu, bija tik milzīga un vērtīga (kā balta, dzidra, bez-izmēra ceļamaize), ka nav vārdu aprakstīt to un manu pateicību... 

 

Iesaku visiem, kas vēlas kaut ko mainīt savā veselībā un dzīvē vispār, aiziet uz Agneses lekciju. 

Brīnījos, kā var turpat 9 stundas klausīties lekciju un justies arvien spirgtāk un možāk..?

 

Paldies Jums abiem par to, ko dariet!"

Ingrīda

"Paldies par briiniskiigo un loti interesanto lekciju, liels paldies Agnesei,ka vina dalaas savaa pieredzee,izjuutaas,savos atklaajumos un loti liels paldies,ka iesakat cilveekiem,kaa labaak straadaat ar sevi,kaa paliidzet sev un izprast sevi.

Paldies arii Jaanim par vina interesanto staastiijumu un par to,ka shiis lekcijas radaat pieejamas citiem." Ar sveicienu,

Sandra

 

"Liels paldies par Jūsu 14.janvāra lekciju, saņēmu ļoti daudz informācijas, pozitīvas emocijas un vienlaikus dziļas pārdomas.
Varu vien iedomāties, cik grūti ir tik trauslai būtnei kā Jūs atrasties tik lielas un enerģētiski dažādas auditorijas priekšā, sniegt tādu enerģijas iedvesmu, zināšanas un pieredzi un nenogurstoši atbildēt uz gūzmu jautājumu."

Vineta no Rīgas

 

"Labvakar! Sirsnīgs, paldies, Jums, Agnese un Jāni, par vakardienas pasākumu!!!!

P.S.Paldies, par jauniegūto stāvokli, ar Jūsu palīdzību, Agnese, pēc enerģētiskās tīrīšanas!!!!

Sirsnīgs, paldies, arī , par Dievīgo meditāciju, tās kvalitāti, saturu un pēcgaršu !Mana mazā meitiņa( 9 gadi) noklausijās un teica:"Mammu, tagad es arī meditēšu un vairs ne no kā nebaidīšos - es pati izdomāšu kā rīkoties un būšu patiesa pret citiem!"

Es patīkami pārsteigta, priecīga un pateicīga!!!

Paldies!" 

Ar mīlestību,Evita.

"Cienījamie, Agnese un Jāni, vispirms es gribu jums no visas sirds pateikties par to, ka varu piedalīties šodienas lekcijā, ka par iespēju uzzināt tik daudz kā jauna un patiesi noderīga. Paldies, ka uzdrošinieties, nebaidāties un dariet.

Es ticu, ka šis pasākums jums pavērs jaunu darba lauku un vēl vairāk palielinās jūsu atbalstītāju loku. Bet tas noteikti paplašinās arī to cilvēku daudzumu, kas vēlas ar jums tikties."

Jana

  

"Es gribēju pateikt Jums lielu PALDIES par vakardienas tik ļoti interesanto lekciju! Uzzināju daudz ko jaunu, kā arī kļuva skaidrs redzējums iepriekš jau kaut kur padzirdētos jautājumos. Liels PALDIES Jums, ka man bija iespēja šo informāciju saņemt!

Ļoti daudz stāstīju par lekciju vīram.

Ak, jā, vēlējos ar Jums dalīties savā vakardienas atklāsmē. Lekcijā kaut kas prātam neaptverams notika ar mani pašu.. Visu lekcijas laiku, skatoties uz Jums, es redzēju šo balto slāni ap jūsu galvu, pleciem, muguru.. Es sākumā nesapratu, kas tas par efektu man rādās no projektora projicētās gaismas uz sienas.. Bet, vairākkārtīgi no jauna atkal un atkal skatoties, es atkal un atkal to ieraudzīju.. Būtībā visu laiku, kā skatījos uz Jums, tā es to redzēju. Tik nereāli reāli! Tādas savas atklāsmes piedzīvoju Jūsu lekcijā. :) Tik ārkārtīgi interesanti! :)

Visu labāko vēlot, gaidīşu Jūsu atbildi! :)

Vēlreiz PALDIES!" 

Ramona. :)

"Agnese, Jāni - paldies par lekciju. Drosmīgi. Un iedvesmojoši."

Ģirts

"Vissirsnigakais paldies par šodienas tik ļoti informatīvo lekciju! 
Novēlu mierīgu atpūtu pēc tik superīgas dienas! "

Ailenda

"Sveika Agnese,

 

Pateicos arī no savas puses par interesanto lekciju. Ieraudzīju daudzas lietas pilnīgi no cita skata punkta. Un paldies par interesanto grāmatiņu ar CD. Super!"

Uldis

 

"Pateicos no sirds par šo ļoti intetesanto kopā pavadīto dienu! Ceru, vēl tiksimies!"

Inita

"Vēlos pateikt paldies Agnesei un Jānim par iespēju būt klāt lekcijā, par to, ka tā notika sestdienā, un varēju tikt no attālāka Latvijas novada.Paldies par grāmatu un CD kā arī iedvesmu darboties un strādāt ar sevi turpmāk."

Ar visjaukākajiem sveicieniem, Linda.

"Paldies Agnesei un Jānim par iespēju, sajūtām un pieredzi lekcijā "Sarunas ar sargeņģeli". Reizē ar Jūsu  pieredzi ieguvu arī iedvesmu turpināt iesākto. Paldies, ka Jūs esat."

Anita

"Labdien. Vēlējos pateikt paldies, par lekciju Radisonā, par vieglumu ar kādu skatāties uz manā skatījumā visnotaļ sarežģītām lietām, paldies. Tas zināmā mērā iedrošina, nomierina. "

Mareks

"Liels paldies par vienreizējo lekciju. Tiiiik interesanti!! Es varētu klausīties un jautāt bez gala un malas par visiem šiem tematiem. Paldies, ka dalaties. Ar cieņu, mīlestību un sajūsmu"

Maija

bottom of page