top of page
Indija2020.jpg

Īpašumu enerģētiska sakārtošana, apsekošana.

Spoki un mirušo gari daudziem nav ikdiena un ir grūti noticēt, ka šīs radības ir reālas, tiešām dzīvē eksistē un traucē cilvēkiem dzīvot.

 

Lielākoties cilvēki uzskata, ka tie ir fantastikas žanra elementi un nav viegli iedomāties, ka blakus pastāv tādi, kuri šīs būtnes redz, jūt un dzird.

 

Tomēr cilvēkiem, kuriem šīs radības ir blakus, viņu istabās, birojos, par to eksistenci nešaubās un izmisīgi tiek meklēti risinājumi, lai iegūtu brīvību.

 

Esmu saskārusies ar mirušajiem, kuri ir iestrēguši zemes dzīvē un netiek prom no tās. Tie vienkārši uzturas telpā, netraucējot cilvēku mieru. Ir bijuši tādi mirušie, kuri ir piesaistījušies konkrētam īpašumam un traucē iemītniekiem, jo uzskata sevi par saimnieku. Esmu saskārusies ar enerģētiskiem radījumiem, kuri ir radušies no lielām ciešanām un negatīvām darbībām, gan arī citos veidos noformējušies, kādus publiski labāk neiztirzāt.

 

Cilvēki, kuriem esmu braukusi palīdzēt nav garīgi nelīdzsvaroti, vai kādi īpatņi, kā kādam „normālajam” varētu šķist. Pilnīgi pretēji, viņi ir pilnīgi adekvāti cilvēki, kuri strādā vadošos amatos, vai ir uzņēmēji ar savu biznesu.

 

Esmu bijusi daudzos īpašumos, kur ir notikušas ļoti dīvainas un neierastas lietas. Esmu spējusi palīdzēt situācijās, kuras neviens cits nav spējis uzlabot.

Lasīt rakstus par šo tēmu:

Raksts: "Dēmona izdzīšana-Latvija."

Raksts: "Amerikas dēmonu māja."

Raksts: "1000 ASV spoki."

Raksts: "Spocīgais kareivis un „svētvietas atriebība”."                 

Raksts: "Māja ar mirušajiem un melniem „tārpiem”."

Raksts: "Valsts iestāde un spoki"

Raksts: "100+ mirušie privātmājā"

Raksts: "Bordelis pagrabā."

Agnese Ziediņa, dziedniece, gaišreģe,
personības izaugsmes konsultante
Pieņemu Rīgā, pie Jums personiski, vai izmantojot skype
Par visām iespējām skatīt sadaļu "Par Mani".
 
Kontakti lapas apakšā!
 

Business Plan

Writing A-Z

 
FREE COURSE
(Valued at $250)
 

Learn all you need in order to create a

stellar business plan for your endeavor!

bottom of page