top of page
fb cover (3).png

Vara aproce ar mantru OM NAMAH SHIVAYA!

                    Par produktu lasīt pašā lapas apakšā.

IMG_20181007_122944.jpg

     Kā iegādāties!?

Jūs varat veikt 14.00 eur pārskaitījumu pa tiešo uz bankas kontu (Starptautiskie maksājumi, Eiropa):

Janis Zarins

IBAN/KONTS: BE62967228551261

SWIFT/BIC: TRWIBEB1XXX

Pēc maksājuma veikšanas atsūtiet epastu uz janis@domuspeks.com ar saņēmēja telefona nr. un omnivu uz kuru piegādāt (vai pilnu pasta adresi, ja uz ārvalstīm.

 

Vara aproce ar mantru OM NAMAH SHIVAYA.

Varš: pētījums konstatēja, ka vara virsmas nogalina 97% slimnīcās atrodamo ITN baktēriju, kas var izraisīt infekcijas, līdz ar to varš par 40% samazina inficēšanas iespējas.

Cilvēce jau ļoti sen zina, ka varš ir metāls, kam piemīt dziedinošas īpašības. Senajā Indijā ar to ārstēja ādas slimības un acis. Dažādas varu saturošas zāļu receptes bija visas pasaules ārstu arsenālā. Par metālterapiju zināja jau Aristotelis un Galēns.

Arī Krievijā kopš senseniem laikiem varš ir lietots ārstniecībā. Ar to ārstēja radikulītus, poliartrītus, sasitumus un kaulu lūzumus, epilepsiju, kā arī daudzas citas slimības, pat holeru. Un ne jau velti! Bija ievērots, ka briesmīgajos holeras gados vara lietuvju strādnieki, kā arī vara noliktavu tuvumā dzīvojošie cilvēki ar holeru neslimoja.

Varš mazina iekaisuma procesus, remdē sāpes, palīdz izvairīties no infekcijas slimībām, stimulē organisma aizsargspējas. Saskarē ar ādu tam ir vietēja baktericīda iedarbība. Vara ietekmē uzsūcas visi labdabīgie audzēji.

Lietojot varu, nomierinās nervu sistēma un izzūd bezmiegs. Varš organismu padara mundru. Šis metāls samazina galvassāpes, ja to uz 16 – 20 minūtēm pieliek sāpošajai vietai (pierei, deniņiem, pakausim).

Spēcīga, dziedinoša mantra fiziskai un garīgai veselībai. Sniedz mieru sirdij un līksmi dvēselei. Tulkojuma nozīme- Es pazemīgi piesaucu Dieva vārdu.

Om Namah Shivaya ir ļoti varena mantra. Lai skandētu šo mantru, nav vajadzīgi nekādi rituāli, nedz ceremonijas, nedz tā ir jāveic labvēlīgā laikā noteiktā vietā. Šī mantra ir brīva no jebkādiem ierobežojumiem. To var skandēt katrs, jauns vai vecs, bagāts vai nabags, un neatkarīgi no cilvēka stāvokļa tā viņu šķīstīs.

Cena: 14 euro ar bezmaksas piegādi pa pastu uz jebkuru vietu. 

bottom of page