Untitled design - copy (8).jpg

Sudraba, 925 prove, aproce ar mantru OM !

                    Par produktu lasīt pašā lapas apakšā.

Aproces piegādes 100% drošību garantē PayPal maksājumu sistēma.

Aproces cena 59.00 euro

Piegāde pa visu pasauli BEZMAKSAS

Spiežot uz "Iegādāties" būs iespēja maksāt ar bankas karti, vai PayPal kontu-pēc izvēles. 

 

     Kā iegādāties!?

VARIANTS 1

Jūs varat veikt 59.00 eur pārskaitījumu pa tiešo uz bankas kontu (Starptautiskie maksājumi, Eiropa):

Janis Zarins

IBAN/KONTS: GB15 REVO 00997050 3951 86

SWIFT/BIC: REVOGB21

Pēc maksājuma veikšanas atsūtiet epastu uz agnese@domuspeks.com ar saņēmēja vārdu, uzvārdu, pilnu adresi ar pasta indeksu. Sūtījums tiks piegādāts ierakstītā vēstulē.

 

VAI VARIANTS 2

Caur PAYPAL ar maksājumu karti:

Apmaksu var veikt zemāk, kreisajā pusē nospiežot taustiņu "IEGĀDĀTIES". Tur varat veikt norēķinus PAYPAL kontā, bet ja tāda Jums nav, tad varat veikt apmaksu ar bankas karti.

Pamācība, kā maksāt ar bankas karti:

Pēc pogas "IEGĀDĀTIES" nospiešanas, jūs pārvedīs uz maksājumu sistēmas PAYPAL lapu. Parādīsies jūsu izvēlētais pirkums un summa. Apakšā redzams zilas krāsas taustiņš "CONTINUE" nospiediet to. Tagad lapas apakšā ir pelēks taustiņš "Pay with Debit or Credit card" spiediet to. Tagad aizpildiet visus laukus. Laukā "Card number"ierakstiet savas maksājumu kartes nummuru, kas ir redzams kartes priekšpusē. Laukā "Expires" ierakstiet kartes derīguma termiņu. Laukā "CSV" ierakstiet aizmugurē esošo trīsciparu drošības koda nummuru. Laukā "First name" kartes īpašnieka vārdu, laukā "Last name" uzvārdu. Laukā "Phone number" telefona nummuru. Zem "Billing Address" lauciņos ierakstiet piegādes adresi un pasta indeksu. Zem "Create your PAypal account" ierakstiet savu epasta adresi un izdomājiet paroli, apstipriniet to ar atkārtotu paroles ierakstīšanu, kā arī ievadiet savus dzimšanas datus. Tagad spiediet zilo taustiņu "Agree&pay". Jūsu maksājums ir veikts un saņemts. Gaidiet piegādi.

SUDRABA aproce ar mantu OM

 

Piedāvājums no Indijas Himalaju svētvietas atvest to, kas mums pašiem ļoti patīk.
925 proves pilnībā sudraba aproces ar mantru OM .

 Es uzskatu, ka no visiem pasaules simboliem un formām, tieši OM ir vispozitīvākā un spēcīgākā iedarbība enerģētiskajā līmenī. 


Dēļ tūkstošiem gadu senās vēstures, tas sevī glabā visu pozitīvo no kolektīvajā zemapziņā uzkrātā. 


Tieši šis simbols ir spējīgs pastiprināt un pavairot visu pozitīvo ko darāt savā izaugsmē. 
Tam nav sakara ar reliģiju, vai jebkādiem citiem "rāmjiem", kuros OM var mēģināt ielikt. Izvēle ir tikai spēcīgās enerģētiskā līmeņa iedarbības dēļ.

 No visiem pasaules materiāliem, manā skatījumā, enerģētiski, tieši sudrabs un varš ir metāli ar vispozitīvāko un spēcīgāko iedarbību. 925 prove apzīmē to, ka metāla sastāvā 92,5% ir sudrabs un 7,5% ir varš. Mēs varam iegūt ļoti lieliskus rezultātus ar šo metālu klātbūtni uzlādējot dzeramo ūdeni, ēdienu un turot savā tuvumā. Ne velti tie, kuri spēj atļauties, vienmēr ir izvēlējušies ēst no sudraba, vai vara traukiem.

Cenas ar piegādi pa visu pasauli, tikai 59 eur

© 2015 by Janis

Saziņai vislabāk rakstīt epastus: janis@domuspeks.com
 Tel: 22 18 05 56 
 
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now