Vizītes aizkulises.

 

Pie manis vizītē bija vājdzirdīga sieviete. Tāpēc man vajadzēja visu redzēto aizsūtīt viņai rakstiski, tā radot Jums iespēju ieskatīties šīs vizītes aizskulisēs.

 

Vizītes mērķis: enerģētikas attīrīšana/sakārtošana.

 

Šodienas rezumē.

Čakras: Ciet -7, netiek saņemta palīdzība no augšas, pa dzīvi nākas cīnīties saviem spēkiem. Aizveras šī čakra, ja zūd ticība sev, citiem, Dievam un pastāvošajai kārtībai. 5. pašrealizācija, netiek līdz galam pildīta sava misija. 4. sirds čakra veras ciet, jo ir tendence norobežoties no apkārtējās pasaules, neatvērties cilvēkiem. Vajag atvērties pasaulei un cilvēkiem, nebaidīties.
Vaļā - 6.3.2.1.

Personība Jums enerģētiski ir diezgan noslēgta un savā čaulā. Šajā dzīvē jāmācās priecāties par visu, pat par mazajām lietām, arī par to kas ir un kā nav!

Aurā dominē zaļā krāsa, tā ir dziedinoša krāsa, tas nozīmē, ka Jūsu lielā misija ir palīdzēt citiem. Cik vien tas ir iespējams ir jāiesaistās labprātīgā palīdzības sniegšanā citiem, jādalās ar savu dzīves pieredzi. Nedrīkst stāvēt malā un teikt, ko tad es? Es jau neko nevaru. Jūsus enerģētika ir paredzēta, lai darītu un ar saviem darbiem palīdzētu un iedvesmotu citus.

Ļoti vēlams atpūtināt nervu sistēmu, jo var just, ka ķermenis ir sasprindzis un jāmācās atslābināties. Tam der masāžas. Atslābināšanās vajadzīga gan garīgi, gan fiziski. Garīgam darbam ar sevi pielikumā būs materiāls.

Jāsaudzē mugura, necelt smagumus.
Vēlams nodoties gleznošanai. Tā ir lieta kas labi padotos, palīdzētu iegūt mieru un ļautu prātam atpūsties.
Ēdienam jābūt labi sagremojamam un vieglam, nedrīkst uzturā daudz lietot gaļu, sēnes, riekstus.

Enerģētikais ķermenis labā stāvoklī, ap to ir zeltaina enerģētika, kas neļauj uzņemt apkārtējās pasaules negācijas, dabīga aizsardzība. Bet pa enerģētiskā ķermeņa viduslīniju, kur ieplūst dzīvības enerģija ir redzama melna līnija. Tā sākas, krūšu daļā un beidzas tur, kur sākas kājas. Šis ir nerģijas bloks, sabiezējums, kurš var iespaidot jebkuru no orgāniem, kas ir tā ceļā - Starpene, urīnpūslis, dzemde, zarnas, kuņģis, plaušas. Uz doto brīdi bloks ir noņemts. Bet zemapziņa ar laiku to var radīt no jauna. Tāpēc būs regulāri ar sevi jāstrādā, kā rakstīs materiālos, pielikumā. Šo bloku esat radījusi pati, ar sevis kritizēšanu un nespēju sevi pienācīgi mīlēt un novērtēt. Šī iemesla dēļ dzīvības enerģija bloķējas. Vajag sevi mīlēt un gribēt dzīvot.

Jums ir ļoti smaga karma no 2 iepriekšējajām dzīvēm, kurās abās bijāt vīriešu kārtas pārstāvis.

1. Dzīve - Grūti noteikt laika posmu, iespējams kaut kas ap Romas laiku. Bijāt valdonīgs, neiecietīgs vīrietis. Ļoti atbildīgs savā darbā, bet stingrs, tāds, kurš nepieļāva nekādas atlaides. Jūsu pakļautībā bija vairākas sievietes, kuras strādāja smagos fiziskos apstākļos, telpā bija karsts, smacīgs, mitrs gaiss. Sievietes strādāja pie lielām koka baļļām, kurās bija karsts ūdens un kaut kādi auduma gabali, tos viņas ar rokām mīcīja, apstrādāja. Darba dienas bija garas un nogurdinošas. Sievietes lūdza atelpas mirkļus, laiku padzerties u.t.t. šis, kungs bija stingrs un atteica. Izlikās, ka lūgumus nedzird un ciešanas neredz. Lika atgriezties pie darba, nevis čīkstēt. Sievietes par padarīto dienas beigās saņēma naudu. Sievietes bija dažāda vecuma, gan jaunas, gan vecas, gan tievas, gan korpulentas. Bieži vien darba slodzes un ūdens trūkuma dēļ tām kļuva slikti, tās ģība, mira u.t.t. Sievietes, kuras darbā vairs nespēja atgriezties nomainīja citas. Jums, konkrētajā dzīvē bija izvēle sievietēm sniegt atvieglojumu, kā to darīja citi uzraugi, jo nekur nebija teikts, ka viņas ir jānoverdzina līdz nāvei, bet par cik nevienu neinteresēja šo sieviešu liktenis, neviens neiebilda pret metodēm, kuras tiek izmantotas darbā.

2. Dzīve - Jums tika dota iespēja inkarnēties no jauna, atkal vīrieša ķermenī, lai izpirktu iepriekšējās dzīves sastrādāto karmu, kā mācītājam, kādā baznīcā. Šī dzīve ir salīdzinoši nesena. Mācītājs iesākumā savus pienākumus veica labi. Pie viņa cilvēki nāca izsūdzēt grēkus, bet viņš no tīrākās sirdsapziņas deva padomus un zvērestu nekad nevienam neizpaust dzirdēto. Tomēr ar laiku cilvēku bēdas un rūpes mācītāju nocietināja, tas sāka izjust nicinājumu pret cilvēkiem un kā viņam šķita viņu mazsvarīgajām problēmām. Viņš pārstāja klausīties. Laida agar ausīm visu ko stāstīja atnācēji un ļoti pavirši deva padomus. Tādā veidā neizpērkot iepriekš sastrādāto karmu un radot jaunu vēl smagāku nākamajai dzīvei.

Secinājums: Ir bijušas divas ļoti atšķirīgas dzīves, bet abās no tām nav bijusi vēlme ieklausīties citos cilvēkos un viņu sāpēs. Ir bijis augsts egocentriskums, un patmīlība. Pazemības trūkums.
Tāpēc šajā inkarnācijā tika pieņemts lēmums iemiesoties vājdzirdīgas personas ķermenī, lai ar ļoti nesaudzīgu metodi izpirktu abu iepriekšējo dzīvju karmu, kā arī, lai gūtu mācību, kā tas ir, kad neviens nedzird ko sakāt, ka neviens nesaprot kā jūtaties, kā ir būt bezpalīdzīgam cilvēkam, tādējādi ļaujot novērtēt lietas, to vērtību. Iemācīties pazemību un paust nesavtīgu palīdzību citiem. Šī ir ļoti svarīga inkarnācija, no tās tagad būs atkarīgas visa nākamās. Ja, izturēsiet, sapratīsiet savu karmisko mācību, būsiet atvieglojusi nākamās dzīves, kur vairs nebūs jāizpērk šo dzīvju nasta. Ja, ne tad mācību stunda turpināsies arī nākamajā dzīvē.

Lai saglabātu nerģētiku tīru, katru dienu vēlams sev cauri un virs fiziskā ķemeņa izlaist spilgti baltas gaismas dušu. Lai šī tīrā enerģija aizskalo prom visu lieko un slikto.

Please reload

Agnese Ziediņa-Zariņa, dziedniece, gaišreģe,
personības izaugsmes konsultante

Esmu šeit, lai Jums palīdzētu sakārtot savu dzīvi un atrast atbildes.

Pieņemu pie sevis Rīgā, pie Jums personiski, vai izmantojot skype
Par visām iespējām skatīt sadaļu "Par Mani".
 
Kontakti lapas apakšā!
 

Business Plan

Writing A-Z

 
FREE COURSE
(Valued at $250)
 

Learn all you need in order to create a

stellar business plan for your endeavor!

 
Bloga raksti:
 
Rīga-spoku pilsēta.
 
Kā ir būt Agnesei?
 
Lielā "Mistērijas" intervija
 
Zvērs cilvēkā-vai "kas es esmu?"
 
Par mīlestību, laulībām, ģimeni raugoties enerģētiski.
 
Par čenelingu.
 

Kā tikt pie tīras enerģētikas bez dziedniekiem?

 
Nākotnes redzējums bēgļu jautājumā.
 
Kā jūtas pašnāvnieks?
 
Es vēlos!
 
Vai lāsti eksistē?
 
Ko cilvēks rada ar domu?
 

Sapnis- vīzija.

 
Spocīgais kareivis un „svētvietas atriebība”.
 
12 Video- jautājumi/atbildes pēc lekcijas.
 
Vēlmes- trīs vīrieši.
 
Ēd, kā radītājs!
 
Eņģeļi- kā es viņus redzu.
 
Māja ar mirušajiem un melniem „tārpiem”.
 
Valsts iestāde un spoki
 
100+ mirušie privātmājā
 
Bordelis pagrabā.​

Sešas manas lekcijas divās dienās.
 
Agnese Ziediņa intervijā Capital FM 94,9
 
Spocīgi gadījumi
 
Garīgums un 5 īpašības kas traucē ceļā uz to.
 
Pieredzētais festivālā Give&Get.
 
Генетик Брюс Липтон: Сила мысли меняет генетический код человека
 
Pilna intervija žurnālam "Ievas stāsti"
 
Lekcija par astrāliem un sevis enerģētisku attīrīšanu.
 
Partnerattiecību jautājumi, cilvēku savstarpējā saderība.
 
Baznīcu, slimnīcu, memoriālu, reanimācijas, kapu enerģētika un to līdzības.
 
Lasītājs Jānis jautā par cipariem (21:21...)
 
Tavs ceļojums uz iepriekšējo dzīvi ir iespējams.
 
Agates jautājums par attiecībām ar māti
 
Par dvēseļu atbrīvošanu
 
Par attiecībām darbā
 
Par saderības noteikšanu ar akmeņiem
 
Par afirmācijām
 
Par ikdienas vienkāršām meditācijām
 
Par sevis pilnveidošanu
 
Par rakstu „Dvēseļu vecuma iedalījums”.
 
Pirmā saruna TV- "Chaula.tv"
 
PAR DVĒSEĻU VECUMA IEDALĪJUMU
 
Prieks par paveikto.
 
Lūgšana par šodienu.
 
Manas žurciņas dvēseles ceļojums.
 
Salaspils memoriāls un dvēseles.
 
Pasaki paldies. Dzīvot šeit un tagad.
 
Labie darbi! Domājam ar sirdi!
 
 
 
 
 

 

© 2015 by Agnese

Saziņai vislabāk rakstīt epastus (izskata administrācija rindas kārtībā): agnese@domuspeks.com
uz atbildi var nākties pagaidīt brīžiem pat nedēļu, tomēr atbilde būs.
Sūtiet SMS uz zvaniem atbildu reti // Tel: 22 18 05 56 //
 
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now