top of page
Search

Zinātniski par Soundwave metodi

Soundwave kriya metode sastāv no vairākiem darbības posmiem un tiem visiem ir zinātniski pētījumi un pamatojumi.


Metode tai skaitā sastāv no īpaša veida elpošanas tehnikām (ir daudz pētījumu par elpošanas tehniku pozitīvo ietekmi uz visiem iespējamiem dzīves aspektiem- veselību, asinsspiedienu, skābekļa pieplūdumu asinīm un protams, smadzenēm, mazina bezmiegu un stresu, izvada toksīnus, sakārto psihi, emocijas, domas. Piemēram: https://www.scientificamerican.com/article/proper-breathing-brings-better-health/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6137615/ ). Droši vien zināt slaveno Vimu Hofu, kurš ar elpošanas tehnikām ir paveicis agrāk zinātniski neiespējamo. Protams, zināt, ka elpošanas temps ietekmē prātu, emocijas, temps norāda uz fiziskās veselības stāvokli.


Nākamais no kā sastāv metode ir īpaša veida meditācija (arī ir neskaitāmi pētījumi par meditācijas pozitīvo ietekmi uz veselību, asinsspiedienu, kairināto zarnu sindroma mazināšana, mazina trauksmi, depresiju, bezmiegu, sāpes. Piemēram: https://www.nccih.nih.gov/health/meditation-in-depth ).


Metode ietver ķermeņa un prāta atslābināšanas metodes- protams, pašsaprotama ir labvēlīga ietekme uz psihi, noskaņojumu, emocionālo stāvokli.


Vēl viens metodes posms ir iekšēja sevis noskaņošana uz pozitīvu, patīkamu iekšējo stāvokli- pašsaprotami, ka mēs to visi spējam un pašsaprotama ir labvēlīga ietekme uz psihi, noskaņojumu, emocionālo stāvokli, rīcību, mērķu realizēšanu, uzņēmību, pašapziņu. Pētījumi apliecina, ka pozitīvi noskaņotiem cilvēkiem ir garāks dzīves ilgums https://www.apa.org/pubs/journals/releases/psp805804.pdf Uzlabo imunitāti, https://medium.com/swlh/3-scientific-studies-that-prove-the-power-of-positive-thinking-616477838555

Pozitīvā domāšanā ir veikti pētījumi desmitiem gadu (https://ppc.sas.upenn.edu/research/positive-psychology-research) un pozitīvā domāsana tiek pielietota miljoniem ASV militāristu stresa mazināšanai https://www.apa.org/monitor/2009/12/army-program


Pēdējais no prakses posmiem sevī ietver skaņas (mantras) OM atkārtošanu speciālā veidā. Arī par to ir veikti zinātniski pētījumi ar labvēlīgu ietekmi uz miegu, paškontroli, koncentrēšanos, apzinātību, neitralizē stresu un fizisko sāpju psiholoģisko ietekmi, regulē sirds un asinsvadu tonusu, veģetatīvo nervu sistēmu, veicina emocionālo mieru, svētlaimi, piemēram : https://www.nature.com/articles/s41598-019-40200-w https://psyct.psychopen.eu/article/view/275/html Notiek limbiskā deaktivācija kas līdzīga Vagus nerva stimulācijai, ko pielieto depresiju un epilepsijas ārstēšanā. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3099099/


Tātad, pilnīgi visiem prakses posmiem apakšā ir zinātniski apliecinājumi. Minētie pētījumi ir tikai daži, to skaits ir būtiski lielāks.

Piebildīšu, ka zinātne nav spējīga izskaidrot, konstatēt, izpētīt, izskaidrot, pamatot, saprast, lielāko daļu parādību ar kuriem saskaramies katru dienu. Tāpēc paļauties tikai un vienīgi uz zinātni, nozīmē sevi būtiski ierobežot.


Viens no būtiskiem parametriem procesa zinātniskumam ir iespēja to atkārtot un gūt tos pašus rezultātus. Šajā gadījumā šāda iespēja pastāv katram individuāli. Jebkurš cilvēks praksi spēj pildīt un gūt tam savu zinātnisku apstiprinājumu, jā es darīju un apstiprinu, ka šīs darbības rezultātā notika tas kas tiek teikts.

Faktiski visi, kuri pamēģina šo praksi uzreiz apliecina, ka izjūt pozitīvu ietekmi uz sevi, nemaz nerunājot par ilgtermiņa praktizētājiem.


Es personiski pazīstu cilvēkus, kuriem ir fenomenāli atveseļošanās stāsti no šķietami bezcerīgām situācijām, nemaz nerunājot par citiem būtiskiem dzīves kvalitātes uzlabojumiem.


Pieteikties uz individuālu apmācību:

22180556Comments


Escape to Paradise 1_edited.jpg
bottom of page