top of page
Search

TĀ IR TIKAI MASKA. TIKAI VAKCĪNA4 mēnešos ASV (arī Latvija un pārējā pasaule) pārveidojās par paklausīgu sociālisma valsti. Valdība diktē kādus pasākumus ir pieņemami apmeklēt. Vardarbīgi protesti, kas rada bailes ir pieļaujami, bet dievkalpojumi, ģimenes locekļu bēres un patriotiskas svinības ir bīstamas. Un jūs to pieņēmāt bez cīņas.

Stāvēt skolas izlaiduma rindā, ir "drošības apdraudējums". Mazie uzņēmumi bija spiesti slēgt durvis, bet cilvēku pūļi, lai atbalstītu korporatīvo naudas mašīnu Depo, Maxima un Rimi, ir atļauti.

Aiziet. Tā ir "tikai maska" un "drošības pasākumi".

Kā būtu ar nelielu sīknaudu. Šeit ir dīkstāves pabalsts 400 eur, kas, pirmkārt, tika nozagts no jūsu nākotnes un jūsu bērnu algas. Izbaudi. Pērc kaut ko par to. No lielās korporācijas.

Skaidrā nauda ir netīra. Izmantojiet savu karti. 4 mēnešu laikā viņi pārliecināja jūs visam izmantot izsekojamu karti.

Mazāk nekā 4 mēnešu laikā valdība slēdza valsts skolas, pēc tam "pārstrukturēja" izglītību "sabiedrības drošības" aizsegā. Nepilnu 4 mēnešu laikā mūsu valdība parādīja, cik viegli cilvēki pakļaujas "vadlīnijām", kurām nav zinātniska pamata, tikai jūsu bailes.

Nepilnu 4 mēnešu laikā mūsu valdība lielākajai daļai iedzīvotāju veiksmīgi iedvesa bailes, kas viņiem ļauj kontrolēt katru jūsu dzīves aspektu. Ieskaitot to, ko ēdat, kur dodaties, ko redzat, kā arī tualetes papīru.

Un visbīstamākā un drausmīgākā daļa? Cilvēki nebaidās no valdības, kas atņēma viņu brīvību. Viņi baidās no saviem kaimiņiem, ģimenes un draugiem.

Un viņi ienīst tos, kuri neievēros jaunos noteikumus.

Man tas šķiet absolūti drausmīgi, ka tik daudzi cilvēki neapšauba "valdības un mediju autoritāti". Viņi vēlas nodot savas kritiskās domāšanas prasmes un patstāvību. Viņi vienkārši ... atteicās nedomājot. Bez cīņas.

Vai jūs zināt, kas notiks nākamreiz?

"Tā ir tikai vakcīna. Nāciet. Tā ir labāk".

Pagaidiet, līdz tiek paziņots, ka nevarat ieiet nevienā veikalā vai frizētavā bez pierādījuma par vakcīnas Covid-19 saņemšanu. Gaidiet, kamēr jūs nevarat doties uz sabiedriskiem pasākumiem vai iekāpt lidmašīnā bez vakcīnas saņemšanas pierādījuma.

Visiem, kas netic, ka tas ir iespējams - VAI JŪS saprotat, ka valdība veiksmīgi diktē cilvēkus, KAD viņiem bija atļauts atrasties ārpus telpām, kur viņiem bija atļauts doties, un kā viņu bērni tiks izglītoti mazāk nekā 4 mēnešu laikā? Un ka lielākā daļa iedzīvotāju sekoja akli, jo viņiem to lika darīt.

Jūs pats mānat sevi, ja domājat, ka šāda rīcība netiks atkārtota ar vakcīnu. Vai arī kāds ir nākamais solis.

"Es nesekoju politikai."

"Kam rūp tāds sīkums?"

"Man nepatīk par to domāt."..

Viņi tevi pieveica. Bez iebildumiem. Bez cīņas. Gluži kā Francijā. Gluži kā Krievijā. Gluži kā Ķīnā. Sveicināti, biedri!

Tulkots no interneta.

Comments


Escape to Paradise 1_edited.jpg
bottom of page