Search

Sezonu maiņu retrīts


Vienmēr Jums rekomendēju tikai labāko no tā ko zinu, ko esmu pārbaudījis.


Šodien par ājurvēdu un lielisku speciālisti.

Kā jau zināt ājurvēda ir zinātne par to kā sevi uzturēt vienmēr fiziski izcilā stāvoklī ar dabiskām metodēm, tai skaitā pareizu uzturu.


Ļoti reti kuram ir zināšanas kas ir pareizs uzturs. Kurā gada laikā uz kādiem ēdieniem likt uzsvaru un ko ir ieteicams paša labā nelietot nemaz, jo sekas būs negatīvas.


Egija Kerliņa ir jogas un ājurvēdas pasniedzēja/konsultatne ar lielu pieredzi un fantastiskiem rezultātiem palīdzot cilvekiem izārstēties no neārstējamā (mūsdienu medicīnas skatapunktā) ar individuālas ēšanas programmas sakārtošanu (lai tiktu uzņemtas pareizās vielas, netiktu uzņemtas kaitīgās un viss notiktu pareizā laikā, secībā).


Tad nu lūk ir iespēja piedalīties, retrītā, kurā iegūsiet zināšanas neizejot no mājas un veltīsiet sešas dienas savas pašsajūtas uzlabošanā.


Egija Kerliņa/mandala_yoga_cesis "Ik pa diviem lunāriem mēnešiem notiek Ājurvediskās sezonas nomaiņa. Šajā brīdī, kad sezonas mainās , ko sauc par Rithu Sanhija, organisms un arī daba cenšas palēnināt savus darbības procesus, lai lieki netērētu savu enerģiju.


Dabā viss pieklust, apstājas, iestājas bezvējš, klusums un mērenība.

Organismā, visi orgāni strādā lēnāk, aknas, žultspūšļa, aizkuņģa dziedzeris savu darbību palēnina. Tāpēc šajā robežlīnijā ir ieteicams pāriet uz atvieglotu diētu, meditāciju, joga nidru, lai palīdzētu organismam viegli un netraucēti pāriet uz jauno sezonu.


Tiklīdz sezona nomainās, arī aktīvie orgāni mainīsies, katrā gadalaikā tie ir citi.

Šobrīd tuvojamies Ridhu Sanhijai, kura notiks no 25.07 līdz 28.07.

Jums ir iespēja šo laiku pavadīt jēgpilni, palīdzēt savam organismam vieglāk adaptēties jauniem spēles noteikumiem.

Mainās sausā vasaras sezonā uz vējaini- lietaino.

Mājas retrīts notiks slēgtā instagram grupā, kur ir ievietota programma katrai dienai, sākot ar dienas recepti un preparātu lietošanas instrukciju, sakārtots dienas režīms, ar ieteicamiem ēšanas laikiem, vingrošanas programma, joga nidra, elpošanas vingrinājums. Sešas pilnas dienas veselīga ,dabiska dzīves veida.


Ja uzrunāju, raksti privāti."


egijakerlina@gmail.com

Instagram: mandala_yoga_cesisSnowy Mountain.png