Search

Sāku lietot Ivermectin, kas palīdz pret jauno kaiti.


Esmu saņēmis jau 6 atsauksmes no cilvēkiem, kuriem Ivermectin ir palīdzējis: „Mīļš paldies par iepriekšējo sūtījumu, mammai tiešām palīdzēja.”


Vienlaicīgi esmu saņēmis informāciju no dažiem dziedniekiem un gaišredzīgiem cilvēkiem par to, ka Ivermectin var palīdzēt daudz plašākā mērogā kā cilvēkiem šobrīd ir zināms. Lai gan zināms ir daudz. Tai skaitā tas, ka ar šo var ārstēt HIV, Zikas vīrusu u.t.t.


Nolēmu to sākt lietot profilaktiski, lai atbrīvotos no parazītiem un infekcijām, kuras potenciāli varētu būt manī, bet par to nenojaušu, jo nav veselību sūdzību.


Tā šo lēmumu vilku garumā, līdz sajutu, ka man uz deguna sāk veidoties aukstuma pumpa (herpes vīruss- esot 90% visu cilvēku). Tas mani piemeklē aptuveni reizi divos gados. Sekas vienmēr ir diezgan nepatīkamas gan fiziski, gan vizuāli. Aukstuma pumpa pārņem deguna vienu nāsi. Nekad neko ar to nedarīju, ļāvu laikam sevi dziedēt un tas prasīja aptuveni divas nedēļas diskomforta.


Tātad, pirms 3 dienām sajutu sāpes vienai nāsij un sapratu, ka tūlīt jau tas parādīsies arī vizuāli. Iedzēru Ivermectin. Aptuveni pēc 6 stundām sajutu, ka sāpes ir jūtami mazinājušās. Pēc 48 stundām iedzēru otru tableti. Pus dienu vēlāk konstatēju, ka ja pirms tam jūtīga bija visa nāss, tad tagad vairs nesāp nemaz, bet nedaudz jūtīgs ir tikai viens neliels punktiņš. Rīt dzeršu trešo tableti.


Mani gaišredzīgie draugi, jau pirms herpes vīrusa aktivizēšanās man ieteica izdzert 5 tablešu profilaktisku Ivermectin kursu, lai uzlabotu savu kopējo stāvokli.


Papildus tam, pamanīju, ka pēc katras Ivermectin tabletes iedzeršanas, izjutu enerģētisku pacēlumu, galva kļuva skaidrāka, uzlabojās domāšana/koncentrēšanās un būtiski samazinājās kāre uz saldumiem.


Atgādināšu, šīs zāles jau ir palīdzējušas 6 man zināmiem cilvēkiem, kuriem bija sarežģījumi ar jauno kaiti. Tai skaitā divi bija jau slimnīcā.


Peru oficiāli visā valstī ārstē ar šīm zālēm (34 milj. iedzīvotāju), tai skaitā Indijā un dažās Āfrikas valstīs. Šīs zāles publiski rekomendē habilitētais bioloģijas zinātņu doktors, bijušais Latvijas Ministru prezidents Indulis Emsis.


Te mans un Agneses video stāsts par pieredzi ar kaiti un izārstēšanos no tās:Snowy Mountain.png