Search

Publiskā runa. Meistarklase. Vita Baļčunaite.


"Publiskā runa - Vitas Baļčunaites meistarklase" Klātienē, lauku mājā ar terasi (tikai 100 km no Rīgas, pie Talsiem). 21.augusts plkst. 16.00


Aizraujošs, vērtīgs, privāts notikums.

Dalība tikai 49 eur (divām personām kopā 88 eur).


Zinības būs noderīgas gan publisku uzrunu laikā dažādu auditoriju priekšā, gan ikdienas darbā ar studentiem, klientiem un/vai audzēkņiem, ļoti noderēs arī ikdienas sadzīvē.

Jautājumi, uz kuriem būs iespēja saņemt atbildes publiskās runas meistarklases ietvaros:

  • Kā sagatavoties publiskai uzstāšanai?

  • Kādi ir auditorijas veidi un kāds ir piemērotākais uzrunas veids katrai no tām?

  • Kāda ir publiskās runas efektīva pamatstruktūra

  • Kā mazināt uztraukumu, pirms svarīgu uzdevumu veikšanas?

  • Kā iegūt sevī lielāku pārliecību par sevi un sava paveicamā darba vērtīgumu?

  • Kā ikdienā izkopt savus runas instrumentus – balsi, dikciju, prātu, sajūtas, intuīciju un ķermeni?

  • Kādi ir praktiski vingrinājumi balss un “artikulācijas” trenēšanai ikdienā?

Uzdevums ir katram iemācīties apzināties savu balsi un ķermeni kā valodas izteiksmes instrumentus, iegūt, nostiprināt lielāku pārliecību par sevi, savām spējām un iespējām publisku uzstāšanos laikā.

" Savās publiskās runas meistarklasēs iedrošinu nebaidīties īstenot savus sapņus, noticēt sevī esošajām spējām un atmodināt sevī vērtīgākās kvalitātes.

Neviens nav ideāls. Un arī uztraukums, pirms uzstāšanām ir dabiska parādība, kas liecina par to, ka mums nav vienalga un, ka uzņemamies atbildību par savu rīcību.

Ja vien mēs paši atzīsim savas kļūdas, pratīsim par sevi piemērotos mirkļos pasmaidīt, tad arī apkārtējie sapratīs, jo atpazīs sevī šo cilvēcību.

Mēs visi katru dienu esam ceļā pie sevis. Un tā ir drosme, galvenokārt pašiem, pieņemt savas vājās un stiprās puses. Dažkārt tas, ko uzskatām par "mīnusu", piemēroti izgaismots var izrādīties par "plusu".

Nav nejaušību. - Mēs katrs esam unikāls un īpašs, ja vien, esot saskaņā ar sevi, uztaustām sevī šo īpašo talantu un izkopjam to, ļaujot uzmirdzēt. Tikai tad, kad cilvēks pa īstam pieņem pats sevi, viņš pa īstam spēj pieņemt un iemīlēt arī citus cilvēkus tādus, kādi viņi ir.

Sevis vadītajās meistarklasēs stāstu, kā sagatavoties uzstāšanai, mazināt uztraukumu un vairot pārliecību par savām spējām un iespējām. Vingrojumi ķermenim jeb sportošana, treniņi prātam un garīgā pārtika dvēselei, sabalansēts uzturs ir līdzekļi, kuri palīdz ikdienā justies možāk, attīstīt sevī prasmi koncentrēties, būt klātesošam konkrētajā mirklī un tiešos ikdienas uzdevumus paveikt kvalitatīvāk, produktīvāk un ātrāk."

Vita Baļčunaite. Aktrise, dziedātāja, pasākumu vadītāja.

Vairākus gadus darbojusies teātrī, kur spēlējusi visas vadošās lomas, tai skaitā savu 2,5 stundas ilgo (bez starpbrīža) dinamisko, muzikālo, monoizrādi "Blūzs.Vita.Nova." Savulaik vadījusi gan vairākus TV (piemēram, “Mans Mīļais Draugs”, “Mājokļa jautājums”, “Zelta Ķepa”, “Ašā KabaCnauda” u.c., gan radio (piemēram, vadījusi savu radio raidījumu 5 reizes nedēļā 3 stundas dienā Radio Retro FM vienu gadu) raidījumus.

Pēc izglītības kino un dramatiskā teātra aktrise (Latvijas Kultūras akadēmija) un Izglītības un sporta darba speciāliste ar fitnesa treneres kvalifikāciju (Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija).

Ikdienā vada pasākumus, piedalās dažādos muzikālos projektos, ierunā filmas, mulfilmas, reklāmas, raksta scenārijus, vada publiskās runas meistarklases un fitnesa nodarbības.

"Esmu laimīga, jo man ir iespēja darīt to, ko patiesi mīlu un kam saredzu vērtību.

Manuprāt, tikai godīgi un ar patiesu aizrautību, mīlestību paveiktam darbam ir vērtība arī priekš apkārtējiem, Visumam kopumā.

Mūsu attieksme, izvēles veido mūsu realitāti. Viss ir enerģija. - Savā dzīvē piesaistām visu to, ko vēlamies, tikpat jaudīgi kā to, no kā baidāmies. Tāpēc mūsu pašu prāta satura sakārtošana ir nerimstošs darbs ar sevi.

Ir lieliski apgūt mākslu atrasties apzinātībā, kurā mūsos no mazotnes esošā intuitīvā gudrība, prasme novērtēt, priecāties par konkrēto mirkli, škietami ikdienišķām lietām, būt dabiskam, īstam, ir harmoniskā sadarbībā ar gadiem uzkrāto prāta viedumu.

Atbildes patiesi ir mūsos, ja vien iemācāmies ieklausīties sevī, tādējādi būt pieslēgumā Visuma pirmavotam un dzīvot saskaņā ar apkārtējiem.

Manuprāt, mēs šajā Pasaulē drīkstam darīt jebko, ja vien apzināti neaizvainojam vai nenodarām pāri citām dzīvām būtnēm.

​​

  • Lauki, miers, pļavas, individuāli grupai pieskaņotas apmācības

21. augusts plkst. 16.00

Dalība klātienē (lauku īpašumā pie Talsiem, tikai 100 km no Rīgas) 49 eur, dalība pārim 88 eur.

Informācija par pasākumu un pieteikšanās klātienei: janis@domuspeks.com 22180556

Biļetes: https://www.zzlekcijas.lv/