Search

Pieredze. 21. no divdesmit viena.

21. no 21 gadījuma=100% strauja atlabšana ar Ivermectin visiem. Sarakstes fragmenti:

Vīram šodien 8. diena 38+ temp. Un pozitīvs tests. **** Sveiks. Gribu pateikt milzīgu paldies. Naktī vīrs gāja uz 1. stāvu padzerties un sāka briesmīgi klepot, es satraukta pielecu kājās un devos lejā, bet viņš man priecīgs saka:" Tu nesatraucies, man beidzot ir elpa lai varu normāli izklepoties". Tad arī teica, ka ir manāms dzīvīgums atjaunojies. Par spēju normāli ievilkt elpu vislielākais atvieglojums, jo šis elpas trūkums biedēja visvairāk. Pamazām kritās arī temp. Naktī 37.7, no rīta 37.2.

Man gribas uzrakstīt milzīgu pateicību, bet visi vārdi ko rakstu, liekas banāli un nepasaka to īsto sajūtu. Tāpēc sūtu Tavā virzienā sirds siltu pateicības un mīlestības sajūtu.

Ja iepriekš sieviete Jums bija rakstījusi, ka ir vēl viena dzimšanas diena pateicoties šīm zālēm, tad manam vīram ir uzdāvināta viņa paša dzimšanas diena, kas ir šodien, kuru varam pavadīt kopā mājās, nevis slimnīcā. **** Brīnums jau ir tas, cik ātri viņš labi jūtas pēc tā visa! Vakar jau pļāva zāli un teica, ka bija domājis, ka jauda būs mazāka kā parasti un, ka nevarēs tik daudz izdarīt, bet tomēr īsti nemanot, ka būtu kādas sekas ar grūtāku elpošanu pie fiziskās piepūles.


Te pats vīrs:

"Jāni, no sirds gribu izteikt tev milzīgu paldies!

Negribu pat iedomāties kur šobrīd atrastos ja nebūtu ivermektīns un tevis pašiniciatīva cilvēkus izglītot!

Tas ko tu dari, tie ir tie darbi kuri liekus komentārus neprasa! Es šodien neticu nekam un nevienam, izņemot līdzīgi domājošiem cilvēkiem, kuri ir nonākuši dziļā kontaktā paši ar sevi!

Man milzīgs prieks un pateicība Augstākam, ka sanāca uz tevi iziet tieši tajā mirklī, kad bija liela bezcerība! Notikumi, kā notiek māca mums dziļu pieņemšanu, un ir milzīgs prieks, kad tajos mirkļos tiec sadzirdēts! Milzīgs tev paldies! Namaste, Jāni!"

Snowy Mountain.png