top of page
Search

Pieredzēt Indiju, vai citu pasauli.

Jā, ne katrs spēj dzīvot Indijā.


Ceļojot pa pasauli (Taizeme, Malaizija, Vjetnama, Nepāla, Singapūra, Indonēzija, Meksika, Ķīna, ASV, Krievija, Ukraina, Maroka,Turcija, Spānija, Lielbritānija, Skandināvija, Eiropa...) un redzot daudz, bezgala skaistu vietu, atkal nonāku pie secinājuma, ka Indija ir cita planēta.

Pilnīgi cita, paralēla planēta, šeit uz planētas zeme. Manuprāt, tāpēc ir kaut vienreiz dzīvē Indija jāpieredz katram.


Jā, es mīlu Indiju, man tur ir labi, man tur patīk. Protams, ir savi mīnusi, kā katrai vietai kurā atrasties ilgtermiņā, tomēr man tā ir vieta kur vēlos būt labāk nekā citur. Iemeslus tam varu uzskaitīt bezgalīgi.


Es vairāk kā 15 gadus ceļoju pa Indiju, organizēju braucienus un dzīvoju tur.

Tas nozīmē, ka 15 gadus esmu meklējis tās vietas, kuras parādīt jums. Un tam uz kurieni vedu jūs ir nopietns iemesls.


Piemēram, septembrī/oktobrī atkal ir divi atšķirīgi maršruti. Viens ir nopietns svētceļojums uz visjaudīgākajām Himalaju vietām.


Piecas dienas iesim ar kājām līdz pat 4600 metru virs jūras līmeņa esošu ezeru (tas nav ļoti grūti, bet nav arī tas pats, kas uz stūra veikalu aiziet). Visapkārt sniegotas virsotnes, uz katra soļa eposos aprakstītas svētvietas, mājas Dievišķiem Skolotājiem, jogiem, Dieviem... Tieši te mūsu pelde apziņu un ķermeni dziedinošā ezerā, kurā bijuši arī Brahma, Vishnu, Shiva.

Vai ir dzirdēts vārds “Šambala”? Te tā ir, šeit Himalajos, kur robežojas Indija ar Tibetu, debesis ar zemi!!! Satiksim jogus, mistiķus, sadhu, svētos, Guru, askētus... Veiksim iekšējās prakses ar nolūku atbrīvoties no negatīvajām kvalitātem un iegūsim jaunas, stipras pozitīvas īpašības ceļā uz individuālo pilnību. Protams, eksotika visā uz katra soļa! Cilvēki, ēdieni, daba, kultūra, arhitektūra, cita ikdiena, augļi, rotas, audumi, vietejās cilts cilvēki (jā CILTS)...


Pēc šī pārgājiena sekos vēl nedēļu ilgs ceļojums pa Indijas svētvietām (Jēzus Kristus ala, svētā Vasishtas ala..., kas arī ir skaisti, jaudīgi un interesanti, tomēr uzsvars ir uz pārgājienu).Uzreiz aiz šī ceļojuma ir nākamais 15 gadu laikā iegūtais Indijas dimants. Es to dēvēju uz “Indiju pēc maksimuma”, jo papildus daudzveidīgam, eksotiskam ceļojumam, iegūstam lielus uzlabojumus fiziskajā un psiholoģiskajā veselībā.


14 dienas ājurvēdas procedūras Himalaju gaišredzīga ārsta vadībā. Pasakaini dabas skati, Himalaju ciemata miers un visviedākā ārsta individuāli piemeklētas masāžas, lai izvadītu no mums visu mūžu uzkrātos toksīnus, no kauliem, ādas, asinīm, smadzenēm... Šī individuāli izveidotā programma palīdz visiem justies daudzkārt labāk. Vienalga, vai esi pilnīgi vesels, vai esi ar ļoti nopietni iedragātu veselību, Tev būs jūtami labāk. Es nespēju vārdos ietērpt to, cik ļoti īpašs ir šis cilvēks/ārsts, kura rokās būsim.


Papildus tam, jogas nodarbības, lekcijas pašizaugsmei un nedēļu ilgs ceļojums Indijas plašākai iepazīšanai.Indija ir ļoti specifiska, eksotiska un pilnīgs pretstats ierastajam. Vienam, bez atbalsta tur ir grūti. Ar manu ilggadējo pieredzi Indijas apmeklējums ir jēgpilns, spilgts, pozitīvs, atmiņā paliekošs, par ko liecina cilvēku atkārtota vēlme tur atgriezties un pozitīvās atsauksmes.Abi septembra braucieni ir uz Himalajiem, bet tēmas un vietas pilnīgi atšķirīgas. Gribētājiem un varētājiem, ieteiktu abus braucienus apvienot vienā.Vairāk info par programmām: www.domuspeks.com/indija janis@domuspeks.com whatsapp/telegram: +91 9289307068Escape to Paradise 1_edited.jpg
bottom of page