Search

Piedošana!


26. maijā sākam otrdienu ciklu ar prāta tehnikām.

Kas lielai daļai cilvēku ir svarīgi, jums nebūs jāveic nekādas darbības, kuras skar jūsu privātumu.

Jums netiks uzdoti jautājumi, jums nebūs jāstāsta par sevi.

Jums sniegšu teorētiskās zināšanas un praktiskos uzdevumus, kurus veiksim personiski sevī, savos pierakstos. Nevienam nebūs nekas jāuzrāda un jāatskaitās.

Likteņa mainīšanas praksi sāksim ar vienu no galvenajiem pamata stūrakmeņiem.

Tās būs piedošanas. Izklausās vienkārši, tomēr realitātē, tas ir viens no būtiskākajiem šķēršļiem mūsu progresā, jebkurā dzīves sfērā, vai tā ir nauda, vai mīlestība, vai veselība. Jā, nespēja piedot zemapziņas līmenī ir pamats arī veselības problēmām. To atzīst vadošie onkologi, arī gastroenterologi.

Piedošana, izklausās vienkārši, tomēr šeit šobrīd ir paklupuši 99% cilvēku. Labi, ja viens no simts cilvēkiem ir spējis visiem, visam un visu piedot. Iemesls ir viens. Nezināšana.

Mēs pat nenojaušam cik šī sfēra ir plaša un dziļa, cik daudz mūsos ir zemapziņas aizvainojumi, pārmetumi, neapmierinātības.

Otra nezināšana ir, ka mēs neprotam piedot, piedot patiesi, pa īstam. Šajā brīdī mums talkā nāk dažādas prāta tehnikas, kas ļauj mums sevi sakārtot un atbrīvot.

Kā piedošanas prāta tehnikas strādā? Efekts rodas piekļūstot tiem zemapziņas slāņiem, kuri mums ikdienā ir apslēpti, mēs atbrīvojam iekšējo sāpi, kura liedz mums sasniegt vēlamo.

Piemēra pēc banālākais, visiem saprotamais paraugs attiecību sfērā, kas bija arī mans klupšanas akmens pirms satiku savu sapņu sievieti. Daudzi nespēj izveidot attiecības, lai gan ir ļoti liela vēlme. Jo nav piedots, piemēram tēvam, sievietes gadījumā, līdz ar to ir zemapziņas aizvainojums uz vīriešiem, kā tādiem, uz vīriem, uz savu potenciālo bērnu tēviem. Atrisinot šo aizvainojumu, kā pa diedziņu atrisinās daudzi dzīves mezgli. Un šādu mezglu ir simtiem.

Runa nav tikai par iekšēju, zemapziņas sāpi, kuru ignorējam, runa ir par to, ka tas liedz mums izmantot mūsu potenciālus pilnā apjomā, sasniegt mērķus, piepildīt vēlmes.

Es jums iedošu metodes, bet izpildīt tas būs mūsu katra uzdevums. Visas metodes ir pārbaudītas, jau uz savas un citu pieredzēm, kā efektīvas un universālas.

Tiekamies Rīgā, skaistās telpās Jersikas ielā 31, plkst. 18.00. Bezmaksas stāvvieta pie ēkas.

Otrdienās, katru nedēļu būs trīs prāta tehnikas, lai atrisinātu citu būtisku dzīves sastāvdaļas aspektu. Ņemam līdzi pierakstus.


Dalība ziedojums pēc jūsu ieskatiem.


Te saite uz turpmāko nodarbību tēmām un datumiem.

https://www.domuspeks.com/post/main%C4%ABt-likteni-sak%C4%81rtot-attiec%C4%ABbas-model%C4%93t-n%C4%81kotni-kori%C4%A3%C4%93t-pag%C4%81tni

Snowy Mountain.png