top of page
Search

Pēteris Kļava par Vāsišthas joga. Audio grāmata latviski.

Šo grāmatu par visvērtīgāko zināšanu avotu atzīst bērnu reanimatologs Pēteris Kļava.

Pazemībā pievienojos Kļavas viedoklim.

Vairāk, kā 30 gadus studējot Visuma kārtību un sevi, zinātniskajā un visa cita veida literatūrā, Kļavas kungs ir nonācis pie secinājuma, ka tieši šajā grāmatā ir dotas visaugstākās kvalitātes zināšanas.

Grāmatā ir ne tikai teorētiskas zināšanas, tajā ir arī konkrētas prakses, kurās teikts, kas un kā ir darāms, lai katrs cilvēks spētu realizēt savu visaugstāko potenciālu.

No savas pieredzes varu apgalvot, ka dotās prakses ir ļoti efektīgas un būtiski maina dzīvi.

Paralēli pats grāmatas teksts to uzmanīgi klausoties, vai lasot cilvēka prātu ved uz virsapziņas stāvokli.

Man šī grāmata ir fiziski krieviski un latviski, elektroniski man tā ir anglski, krieviski un latviski, gan divos telefonos, gan datorā. Es to regulāri klausos esot ceļā un mājās, strādājot un atpūšoties. Gandrīz nav tādas dienas, kura būtu pavadīta nestudējot to.

Latvijā zināmā gaišreģe Agnese Ziediņa kad jautāju viņas „redzējumu” par Vāsišthas joga grāmatu, apskatījās uz to un atbildēja: „labākais kas var būt”.

Lūdzu ņemt vērā!

a)Tulkojot darbu no sanskrita uz angļu valodu un tad no angļu uz latviešu, iespējami patiesās, sākotnējās jēgas zudumi.

b) Iespējami jēgas zudumi dēļ tulkotāja nespējas pilnībā izprast tik ļoti dziļus tekstus, attiecīgi neprecīzi izvēloties pielietotos vārdus.

Tik dziļus tekstus pilnībā spēj saprast tikai pilnībā apgaismotas būtnes, ne tie, kuriem nav bijusi reāla personiskā pieredze ar grāmatā sacīto.

Darbs pie audio grāmatas vēl turpinās, šobrīd pieejamas 2/3 šeit (21 stunda):


Comentarios


Escape to Paradise 1_edited.jpg
bottom of page