top of page
Search

Nodarbība "Sakārtot attiecības"


2. jūnijā būs kārtējā otrdiena no manas Retrīta programmas.

Vērtīgāk, būtu apmeklēt visas otrdienas, tomēr var nākt uz jebkuru atsevišķo pasākumu arī.

Nākamā pamattēma ir Sakārtot attiecības.

Ko gan tas nozīmē? Droši vien šķiet, ka runa ir par partnerattiecībām, tomēr attiecību jēdziens ir daudz plašāks. Mums ir attiecības ar politisko iekārtu, mums ir attiecības ar naudu, ar darbu, ar kolēģiem , attiecības ar sevi, savu ķermeni, prātu. Šo sarakstu var turpināt bezgalīgi.

Ar lielu daļu no visa kopuma mums ir nesakārtotas attiecības.

Līdz ar to nav iespējams dzīvot pilnvērtīgi veiksmīgu dzīvi, ja esam ar izteiktām pretenzijām uz blakus esošo. Lielāko daļu savu pretenziju mēs nemaz nenojaušam. Caur to mēs liedzam sev daudz skaistas pieredzes un nereti ko daudz būtiskāku.

Piemēram.

Zinu vairākus gadījumus kad cilvēki ir lieguši sev iespējas kvalitatīvi saņemt palīdzību, jo neuzticējās tiem, kas patiesībā ir labākie savā nozarē, jo mums ir aizspriedumi, piemēram pret cilvēka vecumu, dzimumu, tautību, orientāciju.


Es personiski esmu saskāries ar to, ka cilvēks mirst, jo nepieņiem palīdzību savu aizspriedumu vadīts. Viņš būtu dzīvojis, ja pats nepatriektu vienīgo kurš reāli spēj glābt.


Tas bija galēji nesakārtotu attiecību piemērs ar to kas mums ir tepat blakus.


2. jūnijā, otrdienā sešos vakarā, skaistajās Jersikas ielas 31 telpās, Rīgā, sniegšu jums vismaz trīs prāta tehnikas, lai mēs sakārtotu sevi zemapziņas līmenī, lai noņemtu neapzinātos, traucējošos faktorus, kuri negatīvi ietekmē mūsu ikdienu.

Dalība par brīvi izvēlētu ziedojuma summu.

Līdzi jāņem pieraksti.


Viens no prāta tehniku veidiem, kā viegli tikt galā ar emocijām, jūtām:


Stāsts par prāta tehnikām:Comentarios


Escape to Paradise 1_edited.jpg
bottom of page