Search

Neierastas pieredzes.


Es zinu, ka mēs esam daudz. Patiesībā, faktiski katrs, tomēr mēs klusējam, slēpjamies. Esam iebiedēti, jo par mums ir smējušies, saukuši par jukušiem, draudējuši ar ārstēšanu. Ja skatāmies caur gadsimtiem, tad kolektīvajā atmiņā ir neaizmirsti tie laiki, kad šādu pieredžu autori tika publiski sadedzināti.


Protams, ka labāk ir paklusēt. Mēs nestāstam savas pieredzes pat pašiem tuvākajiem. Tomēr visu mūžu klusēt arī ir grūti, dzīvot melos, nepatiesībā un tēlot, ka nepastāv tas par kā pastāvēšanu esam droši, ir smagi.


Ir radusies ideja par iniciatīvu, ka šajā platformā, kas ir domuspeks.com fb lapa un arī mājaslapa varētu tikt anonīmi (un ja kādam ir vēlme, tad atklāti) publicēti jūsu iesūtīti pieredžu stāsti.

Tā būtu iespēja jums izrunāties un pārējai sabiedrībai parādīt cik daudz dažādu pieredžu ir cilvēkiem, cik daudz šādu cilvēku ir. Tas kalpotu mums visiem par vietni kur izglītoties par daudziem apslēpto, par vietu kur runāties, cieņpilni diskutēt.

Es apņemos nodrošināt anonimitāti un tīru no aizvainojumiem vidi.

Pieredžu piemēru saraksts: ārpus ķermeņa pieredze, gaišredzība, gaišzinība, atmiņas par iepriekšējām dzīvēm, telepātijas pieredzes, garu redzēšana, enerģiju redzēšana, kontakts ar pavadoni/sargeņģeli, kontakts ar citām civilizācijām, apzinātie sapņi, dziedniecība, nedualitātes pieredzes... Sūtīt varat vēstules, vai audio ziņas, video stāstus. Es izmainot vārdus un balsis ievietošu lapā.

Savukārt, ja vienkārši vēlies papļāpāt par savām pieredzēm ar mani, dod ziņu atradīsim veidu Skype, whatsapp, vai vnk pa telefonu...

epasts: uzindiju@gmail.com

Te stāsts par virsapziņu:Indija2020.jpg

© 2015 by Janis

Saziņai vislabāk rakstīt epastus: janis@domuspeks.com
 Tel: 22 18 05 56 
 
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now