top of page
Search

Lielā meditācijas diena. 10 prakses
10 atsevišķi meditāciju kursi, apvienoti vienā dienā, piedāvā iespēju iegrimt dažādās meditācijas praksēs, sniedzot ieskatu gan Rietumu, gan Austrumu tradīcijās.


Šī diena ir veltīta pašizaugsmei un iekšējai harmonijai, piedāvājot iespēju apgūt gan praktiskas prasmes veselības uzlabošanai un mērķu sasniegšanai, gan arī senās prakses, kas veicina iekšēju mieru un apziņas paplašināšanos.


Šis piedāvājums ir īpašs, jo parasti 10 kursu cena sastāda vismaz 300 eur, bet šoreiz ir iespējams saņemt visus 10 kursus vienā dienā par nieka 25 eur un tas ir piedāvajums ar 90% atlaidi. Turklāt katrs dalībnieks saņems dāvanas no Indijas Himalajiem līdz 45 eur vērtībā, padarot šo dienu vēl pievilcīgāku.


Meditācijas kursa autors Jānis Zariņš ir pieredzējis meditācijas praktiķis un pasniedzējs, kurš veltījis 20 gadus meditācijas praksei, dzīvojis Indijā un tās klosteros. Viņa zināšanas un pieredze padara šo dienu un kursus īpaši vērtīgus un iedvesmojošus.


Ja vēlaties piedalīties šajā unikālajā meditācijas pasākumā, biļetes un papildinformāciju varat atrast šeit: https://www.meditacijasdiena.lv/


Lai sazinātos ar organizatoru vai saņemtu papildinformāciju, rakstiet uz e-pastu janis@domuspeks.com

vai zvaniet uz Telegram/Whatsapp numuru: +371 29363303

תגובות


Escape to Paradise 1_edited.jpg
bottom of page