top of page
Search

Izvēlies mīlestību!


Draugi! Paldies, ka esat!

Mums visiem patīk sniegs. Kopumā, kā tāds. Tomēr, ja ieskatās ciešāk, tad tās visas ir individuālas sniega pārslas ar savu unikālu, neatkārtojamu skaistumu.


Jūs draugi, arī esat brīnišķīgi, skaisti, interesanti, atšķirīgi, unikāli. Katrs. Tu kurš vienmēr smaidīgs, pozitīvs un priecīgs. Arī Tu, kurš skeptisks, nedrošs, bailīgs. Un Tu kurš uzņēmīgs, lepns un pārdrošs. Mierīgais, lēnprātīgais, apdomīgais. Tu kurš mazs un Tu kurš sirms...

Jūs visi skaisti kā spožas, baltas sniega pārslas. No debesīm! Paskaties uz augšu! Visapkārt ir tikai kosmoss, izplatījums! Mēs visi dzīvojam debesīs!


***

Es ceru, ka mēs katrs kaut reizi dzīvē esam izjutuši mīlestību. Mēs zinām, ka tā ir brīnišķīga sajūta. Es gribētu, lai Tu zini, šī sajūta nāk no Tevis. Tu esi tās autors un radītājs. Tevī tā radās, Tu to pieredzēji, Tevi tā pārsteidza un Tevi tā iepriecināja. Tas viss ir no Tevis, Tevī un Tu.


Izvēlies mīlestību! Pavisam nopietni, pavisam praktiski, pa īstam.


Atsauc atmiņā to mirkli, kad savā dzīvē juti mīlestību visizteiktāk.

Atsauc atmiņā to iespējami detalizēti ar savu redzi, dzirdi, tausti un iespējams arī garšu. Atgriezies cik vien iespējams tajos notikumos un sajūtās.


Izjūti niansēti kā tas bija. Izjūti kā sirds veras vaļā jo plaši. Viss ķermenis pieplūst pilns ar laimi, sajūsmu no vienkārši šīs esības. Ar katru savu šūnu.


Uzkavējies šajā mīlestības sajūtā vēl mirkli.


Nofiksē, kā tas ir just mīlestību, prieku, laimi! Ieraksti savā apziņā šo sajūtu! Turies pie tās. Pieņem mīlestības jūtas par savu šī brīža stāvokli. Izvēlies palikt tajā nemainīgi.


Atlaid visus pagātnes ārējos apstākļus, kas to Tavuprāt izraisīja.


Atstāj tikai mīlestības jūtas sevī. Brīvas no jebkādiem apstākļiem.


Paliec mīlestībā, lai kur Tu ietu, lai ko Tu darītu, lai kas notiktu.


Izvēlies mīlestību. Izvēlies katru mirkli kad par to atceries, ja gadās aizmirsties. Atgriezies pie tās un pieņem par savu!


Lai veiksmīgs, laimīgs, skaists Jaunais gads!

Comments


Escape to Paradise 1_edited.jpg
bottom of page