Search

Garo pārdomu rezultātā top jaunības eliksīrs!

Obligāti izlasiet visu rakstu līdz beigām.

💡Kā jau Jūs zināt, tad cenšos atrast veidus kā būt noderīga, kā dot kaut ko vērtīgu citiem. Kaut gan varētu arī turēt savas zināšanas pie sevis.😈


Manas auditorijas lielākā daļa vienmēr ir bijušas sievietes. Iespējams tāpēc, ka viņas ir atvērtākas, jūtīgākas, un mazāk baidās no sabiedrības nosodījuma.

Tāpēc arī tagad saprotu, ka mans piedāvājums būs interesants sievietēm, bet priecāšos, ja arī vīrieši būs drosmīgi. 😌


Ilgi domāju, kā labāk, kā pareizāk, kādā laikā? Sapratu, ka tagad ir pareizais laiks, vieta un veids.


Uz doto brīdi, ļoti bieži saņemu nievas un nenopietnu attieksmi no cilvēkiem sava jauneklīgā izskata dēļ. Tie, kuri uzzina manu patieso vecumu ir pārsteigti vai arī sāk pārmest, ka esmu mākslīga un nopotēta no galvas līdz kājām ar botoksu un sazin ko vēl. 💉


Lai kaut cik panāktu nopietnāku efektu tur, kur tas ir nepieciešams, palīdz kosmētika, apģērbs, papēžu kurpes. 💄👠


❗️Tieši šie asie cilvēki bija tie, kuri man deva sapratni par to, ka tas ko daru, lai tā izskatītos strādā! Neskatoties uz šiem mazajiem mīnusiem ir ļoti daudz plusu. Un iespējams mans uzstādījums 60 gados izskatīties kā uz 40 nostrādās.


⁉️Kā tas sākās…

2009. vai 2010. gadā es biju jauns, kompleksu pilns skuķis. Tajā laikā saņēmu aizrādījumus par to, ka par daudz šķobos, ka man ir dubultzods, lai arī biju samērā slaida… Esmu cilvēks risinājums, cilvēks revolūcija!

Naudas, lai veiktu plastiskās operācijas man nebija, tāpēc sāku meklēt citus variantus. Atradu, ka var veikt vingrinājumus sejai.

Bija daudz kļūdu ko pieļāvu savā ceļā, bija daudz melu informācijas, kura neko labu nedeva, bet tieši pretēji…

Nu ir pagājis vairāk kā desmit gadu, kopš tādā veidā darbojos ar sevi. Man ir izstrādāts vesels rituāls kā ar sevi darboties, tur neietilpst tikai vingrinājumi sejai. Tā ir daudz plašāka darbošanās… Nedaudz tajā visā ir arī no enerģētiskās pasaules, jo ticat vai nē, ir enerģijas, kuras palīdz šūnām ievērojami samazināt novecošanās procesus…

Ja, apvienoto to visu kopā, efekts ir neizbēgams. Tas viss nav nedz ļoti grūti nedz laikietilpīgi. Tomēr, jābūt raksturam un gribai.


Manos plānos viss izskatījās savādāk, biju domājusi šo kursu sākt veidot tikai pēc gadiem 3-4, bet apstākļi sakrita tā, ka daru to tagad. Tātad kādam to ļoti vajag.


‼️Mans mērķis ir dot Jums to pašu iespēju ko esmu devusi sev, tikai jau gatavā veidā, bez eksperimentiem ar sevi, bez gadiem ilgas zināšanu krāšanas, bez vilšanās. Tikai ar plusiem un gatavā veidā! Īpaši labi šī metode patiks tiem cilvēkiem, kuri baidās no sāpēm, adatām, skalpeļiem vai jebkādu citu iemeslu dēļ nevar veikt ķirurģiskas operācijas vai saņemt kosmetologa pakalpojumus.


Vēlos izveidot apmācības, kuras sastāvēs no četrām dažādām daļām.

1. Iepazīšanās daļa, vebinārs, lai saprastu vai Tev to vispār vajag, vai esi gatava/s ieguldīt darbu sevī. 2. Apmācību daļa, kur Tu iegūsi pamatus, izpratni un pamata vingrinājumu tehnikas. 3. Apmācību daļa, kur Tu iegūsi instrumentus un tehnikas, pilnā apjomā, lai darbotos bez manas palīdzības. 4. Īpašā daļa, kur Tu iegūsi papildus metodes, kuras izmantoju gan no fiziskā viedokļa, gan enerģētiskā, lai efekts būtu nevainojams. Šī ir noslēdzošā daļa. Izejot visas 4 fāzes, Tu kļūsi par gudru un zinošu tauriņu.


Apmācības notiks divos veidos:

Grupās: konkrētās dienās un laikos ar mājas darbiem un atskaiti par tiem. Tu saņemsi informāciju un video materiālu, lai darbotos patstāvīgi.


Individuāli: konkrētās dienās un laikos ar iespēju saņemt atbildes uz jautājumiem uzreiz, negaidot nodarbību dienu, kā arī saņemsi informāciju un video materiālu, lai darbotos patstāvīgi.


Pagaidām viss notiks internetā, bet vēlāk būs arī apmācības dzīvē, un lekcijas.


Vietnes, kur turpmāk tiks izvietota informācija par jaunumiem, aktualitātēm, kas saistītas ar šo tēmu ir norādītas te👇

💠Instagram – revolution_foryou (labākā vietne interaktīvam, mijiedarbībai ar Jums), spied SEKOT, lai neko nepalaistu garām.


💠Lapa facebook- Elixir of youth (lai būtu ērtāk lasīt rakstus, skatīties video), spied lapai LIKE, lai neko nepalaistu garām.


Iesaku sekot abās, jo var atšķirties saturs, konkursi u.c.
97 views
Indija2020.jpg

© 2015 by Janis

Saziņai vislabāk rakstīt epastus: janis@domuspeks.com
 Tel: 22 18 05 56 
 
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now