top of page
Search

Atbalsts meditācijai


Ja vēlamies attīstīties, tad cenšamies izmantot katru iespēju, kas mums var palīdzēt.

Šī palīdz man, pat ļoti, iespējams vēlies vienu arī sev.


Meditācijai. „Gaismas ķermenis zeltā”. Saturs: 1. Par gleznu 2. Gleznas radīšana 3. Gleznas pielietojums 4. Par autoru **************** 1. Par gleznu:

Audekls 30 x 40 cm uz koka rāmja. Akrils. Jānis Zariņš. 2021. 11. marts /Maha Shivaratri diena/

Oriģināla cena- ziedojums pēc Jūsu novēlējuma autoram

Reprodukcijas cena:

a) Kanva 30 x 40 cm - 55 eur ar iekļautu piegādi (identiska oriģinālam). b) Papīrs rāmī ar stiklu (rāmis - balts, melns, zelta) - 45 eur ar iekļautu piegādi. c) Interesē cits izmērs? Jautā individuāli (mazāks izmērs būs lētāks par norādīto, lielāks dārgāk).

**************** 2. Gleznas radīšana: Sajutu, ka tas ko redzu prātā ir nepieciešams kādam cilvēkam kā atbalsts meditācijai, sevis iekšējai sakārtošanai, zemapziņas bloku dzēšanai, saiknes ar savu patieso, tīro, mūžīgo daļu atjaunošanai.


Visu gleznas radīšanas laiku pavadīju koncentrācijā uz tīru iekšējo stāvokli, uz cilvēka augstāko potenciālu.

Bez pārtraukuma tūkstošiem reižu skaitīju mantru Om Namaha Shivaya. Šī mantra ir uzrakstīta gleznas stūrī sanskritā. Mantra Om Namah Shivaya idejiski nozīmē- Es pazemībā paklanos Visaugstākajam. Tātad šī konkrētā glezna un attiecīgi Jūs būsiet Augstākā Dievišķā aspekta aizbildniecībā, tā aspekta no kura viss ir veidojies, tā aspekta kas ir visa sākumu sākums, visa pamata pamats.

Šiva simbolizē arī cilvēka Visaugstāko potenciālu. Tātad Šiva esi Tu pats visaugstākajā apziņas līmenī, visaugstākajā iespējamajā Dievišķajā potenciālā.


Gleznas centrā attēlots Gaismas ķermenis. Tas nav fiziskais ķermenis, tas nav vīrietis, vai sieviete, tā ir mūsu fiziskā ķermeņa enerģētiskā/informatīvā daļa. Psihiskās informācijas atspoguļojums. Ja tas ir tīrs, nepiesārņots, tad tas ir balts, spožs. Ja tas ir piesārņots, ar dusmām, aizvainojumu, naidu, sērām, skumjām, ļaunumu, neiecietību un tam līdzīgi, tad tas zaudē savu spozmi. Dzīvības enerģija vairs neplūst brīvi, viegli. Tā sāk iestrēgt, netikt pilnībā visā ķermenī, būt mazkustīga... Tas rada problēmas visās dzīves jomās.


Tāpēc ir svarīgi savu enerģētisko ķermeni uzturēt tīru. Šī glezna, koncentrēšanās uz to, vizualizācija, ka šādi izskatās Tava enerģētika, identificēšanās ar to, palīdz sakārtot Jūsu enerģētisko ķermeni. Tādā veidā atbrīvojot blokus, mazinot un novēršot šķēršļus visās dzīves sfērās.


Gaismas ķermenis atrodas ieskauts zelta enerģijas laukā. Zelta enerģija ir ārkārtēji jaudīga, iespējams visjaudīgākā garīgā enerģija. Tā sniedz atbrīvi.


Virs Gaismas ķermeņa galvas atrodas simbols OM. Par to var veltīt atsevišķu lekciju. Īsumā tas ir pats Dievs. OM ir tas no kā viss sastāv. Visuma sākotnējā enerģija. Pilnība skaņas formā.


Glezna ir radīta divos variantos ar nelielām atšķirībām.

1. Cits zelta tonis.

2. Vienai ir lielāka izmēra mantra.

3. Tomēr galvenā atšķirība, ka vienai gleznai papildus ir attēloti mazi balti gaismas punktiņi virs Gaismas ķermeņa galvas. Tā ir dzīvības enerģija- Prāna.

Bez dzīvības enerģijas nekas nevarētu pastāvēt. Prāna ir visur, cilvēkā, dzīvniekos, augļos, gaisā. Mēs elpojam prānu. Elpa ir dzīvība – Prāna ir dzīvība – enerģija ir dzīvība.

Prāna bez pārtraukuma no Visuma ieplūst cilvēkā, to uzturot pie dzīvības.

Prānu redzu, kā mazas, mikroskopiski smalkas adatas galviņas, ārkārtēji spožas, mirdzošas. Mirdzošas visur un vienmēr. Miljardu, miljardiem sīkas mirguļojošas spožas spuldzītes.


Gleznu aizmugures daļā ir autora paraksts un gads. Abas gleznas ir uzsāktas dažas dienas pirms Maha Shivaratri un abas pabeigtas ap pusnakti, lielākajos svētkos 2021. gada 11. martā. Tas ir ārkārtēji svarīgs mirklis, gan garīgi, gan astroloģiski.

*********************** 3. Gleznas pielietojums:

Skaistumam, noskaņai, pozitīvai enerģijai telpā. Gleznas, bildes, attēli kurus mēs izvietojam telpā, nes noteiktu enerģiju un informāciju.

Piemēram ,ja mākslinieks radot savu darbu atradies alkohola, vai narkotiku reibumā, glezna izstaro mākslinieka prāta/apziņas stāvokli. Ja mākslinieks radījis darbu ar vardarbīgām ainām, vai šizofrēniskiem motīviem tajā, tas atspoguļo viņa iekšējo stāvokli. Tas caur attēlu tiek nodots cilvēkiem kuri uz to raugās.


Šie meditāciju darbi atšķiras ar to, ka autors apzināti darīja visu iespējamo, lai atrastos vistīrākajā apziņas stāvoklī. Gavējot, skaitot mantras. Bez domām, fokusējot savu uzmanību uz tīru spožu gaismas enerģiju.


Nākamais un galvenais gleznu pielietojums ir meditācijai, vizualizācijai, sevis enerģētiskai un psihiskai sakārtošanai. Tiecoties uz pilnību. Meditējot, vizualizējot, iedomājoties, ka šādi izskatās tieši Jūsu enerģētika, pakāpeniski tā tāda kļūs. Pamazām attīrot, atbrīvojot jūs no zemapziņā esošajiem blokiem.


Šo Gaismas ķermeni ir ļoti vērtīgi turēt savu acu priekšā, it īpaši pirms miega un tikko pamostoties.


Katrs gleznas pircējs (arī reprodukcijas) saņems nelielu, konkrētu pamācību kā meditēt savas enerģētikas sakārtošanai.

**************** 4. Par autoru:

Jānis Zariņš ir Soundwave kriya praktiķis un pasniedzējs. Indijas ceļojumu, lekciju, retrītu, pasākumu organizators. Sakrālu un meditatīvu, enerģētisku darbu autors (Shri Yantras, Gaismas ķermeņi).

********************** Gleznas iegāde:

Jūs varat iegūt sev oriģinālu par ziedojumu.

Jūs varat iegūt reprodukciju. Reprodukcijas izmaksas: a) Kanva 30 x 40 cm - 55 eur ar iekļautu piegādi (identiska oriģinālam). b) Papīrs rāmī ar stiklu (rāmis - balts, melns, zelta) - 45 eur ar iekļautu piegādi. c) Interesē cits izmērs? Jautā individuāli (mazāks izmērs būs lētāks par norādīto, lielāks dārgāk).

Saziņa: janis@domuspeks.com +371 22180556

Commenti


Escape to Paradise 1_edited.jpg
bottom of page