top of page
Search

"Joga autobiogrāfija"audio versija


Liela garīgā skolotāja Paramahansa Jogananda autobiogrāfija ir mainījusi miljoniem cilvēku dzīves, kalpojot par iedvesmu garīgajā ceļā (ļoti lielā mērā arī man).

Mēs visi zinām Stīvu Džobsu kompānijas Apple dibinātāju. Džobsa personiskajā Ipad planšetē bija tikai viena grāmata un tā bija "Joga autobiogrāfija". Pirmo reizi viņš to izlasīja būdams pusaudzis un pārlasīja katru gadu pa reizei. Dāvināja šo grāmatu visiem saviem viesiem ne tikai dzīvs būdams, bet arī viņa bērēs tika izdalīti 500 šīs grāmatas eksemplāri.

Šo grāmatu man ieteica un iedeva Pēteris Kļava. Joganandas dzīves stāsts var šķist neticams, pārspīlēts, piedomāts (vismaz man būtu grūti visam noticēt).Grāmatu lasīju skaļi, esot blakus pie stūres sēdošajai gaišredzīgajai Agnesei Ziediņai.

Agneses redzējums ir, ka visi grāmatā aprakstītie notikumi ir patiesi.

Kad sāku šo grāmatu ieteikt saviem draugiem, tad nonācu pie skumjiem secinājumiem. Vieniem tā bija par dārgu, citiem par sarežģītu, citiem par biezu...Tāpēc izveidoju lapu, kurā lasīšu priekšā jums šo grāmatu pa vienai nodaļai. Tas ir mēģinājums radīt jūsos motivāciju grāmatu kādreiz izlasīt pašiem.

Sri Paramahansa Jogananda

Dzimis: 1893. gada 5. janvāris, Gorakhpura, Indija

Miris: 1952. gada 7. marts, Losandželosa, Kalifornija

Guru: Swami Sri Yukteswar Giri

Audiogrāmatas „Joga autobiogrāfija” klubs lapā, jau pieejamas ierunātas 23 nodaļas par šādām interesantām tēmām:

☀️ Par daudzajiem Kristum līdzīgajiem svētajiem ☀️ Par no dzimšanas akla cilvēka dziedināšanu ☀️ Par priekšmetu materializēšanas spēju ☀️ Par svēto ar vairākiem fiziskajiem ķermeņiem ☀️ Par gaišredzību un domu lasīšanu ☀️ Par nocirstas rokas sadzīšanu bez rētām 3 dienās ☀️ Par svētajiem, kuri spēj levitēt pārvarot gravitāciju

Un daudz, daudz citas tēmas un Indijas dzīves tradīcijas.

Tikai sekojot līdzi lapai https://www.facebook.com/jogaautobiografija, tu uzzināsi par publicētām jaunām nodaļām katru dienu.


Escape to Paradise 1_edited.jpg
bottom of page