Search

Psihosomatika- kā domas iespaido ķermeni un visu tam apkārt!


Aprakts Agneses Ziediņas meistarklasei.

21.martā, 2019, plkst. 13.00 Lāčplēša 106/108, studijā Dzirnas

+100 citas meistarklases

Daudzu gadu garumā, strādājot ar sevi un cilvēkiem esmu novērojusi dažādas likumsakarības, kuras saistītas ar to, kā cilvēks domā, jūtās, reaģē uz apkārtnotiekošo. Galu galā, kā tas ko caur prāta frizmu cilvēks ir izveidojis, atspoguļojas pašu dzīvēs… Patiesi, mēs katrs caur savām bailēm, kompleksiem, programmām un iedomām, apkārtējā pasaulē projicējam savu zemapziņu.

Ar mums notiek tas ko nevēlamies vai tieši pretēji, tas ko vēlamies.

Daļai projekciju nav nekāda sakara ar Jums, tās paaudzi no paaudzes tiek nodotas tālāk. Jūsu pienākums ir lauzt sev nevēlamo, nomainot to pret kaut ko Jums noderīgu. Šeit arī sākas grūtākais uzdevums. Jo, ir jāapstājas, jāpārstāj vaimanāt, vainot citus, valdību, kaimiņus un jāpaskatās uz sevi!

Vainīgo nav, ir tikai izvēle, kā reaģēt uz konkrēto situāciju. Kad tas ir izdarīts sākas garais ceļš uz izdiedināšanos, vienalga vai tā būs garīga, fiziska vai abas kopā.

Saprotu, ka tie, kuri neko nevēlēsies mainīt, un pacelties pāri savam EGO, būs mani vislielākie pretinieki, tāpēc šī lekcija ir domāta tiem, kuri apzinās savu lomu savā dzīvē un ir gatavi paši par sevi uzņemties atbildību.

Meistarklases tēmas:

* Cilvēks plūstot pa ikdienas straumi reti, kad aizdomājas par to, kāpēc viņš pieņem konkrētus lēmumus, kas viņu vada un kāpēc dzīvē notiek tieši tā kā notiek...

Tomēr, viss mainās, kad notiek kas tāds, kas maina cilvēka pasaula līdz nepazīšanai, kā piemēram - slimība. Cilvēks, ja ir gana tālredzīgs, sāk aizdomāties par dzīves jēgu, kārtību un to, kā risināt vai uzlabot konkrēto situāciju...

* Kas ir karmiskā inerce? Cik daudz no tā, kas notiek ar mums ir mūsu pašu prāta radīts un cik daudz notiek no mums neatkarīgi?

* Kā karmiskā inerce un mūsu prāts ietekmē mūsu ķermeni?

* Kādēļ mēs savā dzīvē pieredzam negatīvas pieredzes?

* Kāpēc rodas slimības un psihosomātiskas saslimšanas, kas tām pamatā, kur meklēt atbildi?

Festivāla lapa šeit.


93 views
Indija2020.jpg

© 2015 by Janis

Saziņai vislabāk rakstīt epastus: janis@domuspeks.com
 Tel: 22 18 05 56 
 
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now