Search

Jauns vizītes veids risinājumu gūšanai


Kā jau vairums zina, tad daudzus gadus darbojos ezotērikas laukā. Kārtoju cilvēku enerģētiku, atbildu uz jautājumiem. Pa šiem gadiem daudz ir izdarīts, ir bijuši konsultāciju veidi, kas ir mainīti, likvidēti vai radīti jauni, lai optimāli risinātu sasāpējušās tēmas.

Esmu nonākusi pie secinājuma, ka cilvēks ne vienmēr ir gatavs pildīt dotās norādes, ne vienmēr ir gatavs līdz galam izprast savu problēmsituāciju un pats ar to cīnīties, pats par to uzņemties atbildību! Ko tas līdz, ka cilvēks atnāk pie manis, saņem risinājumu, bet tālāk visu palaiž pašplūsmā?

Es zinu cik grūti ir cīnīties vienatnē ar problēmu, reizēm ir nepieciešams vairāk laika, lielāks atbalsts, lai piespiestu saņemties. Vajag kādu, kas motivē un ik palaikam pastumj uz priekšu. Tas ir veselīgi un labi. Bet ne vienmēr tam der psihologs vai draugs. Reizēm ir nepieciešams kāds, kas redz vairāk, bet tajā pašā laikā pašam ļauj nonākt līdz atbildei, iejaucoties tikai tad, kad personai vajag grūdienu uz priekšu. Tikai tā cilvēks mācās uzņemties atbildību par savu dzīvi, tikai tā cilvēks aug un spēj novērtēt ieguldīto laiku un darbu. Gan savu, gan speciālista.

Es vēlos piedāvāt jaunu, nebijušu konsultāciju veidu, kur viena sesija ilgst 1,5h.

Šīs pusotras stundas laikā mēs kopā meklēsim atbildi - es nebūšu priekšā teicējs, es būšu Tavs enkurs, kas Tevi stabilizēs un Tavs vilcējspēks, kas Tevi virzīs. Pārējais darbs būs jāpaveic Tev.

Kādam pietiks ar vienu sesiju, kādam būs nepieciešamas vairākas.

Darbs ar katru cilvēku būs individuāls, interesants, bet tajā pašā laikā intensīvs. Ja, viena sesija nepalīdzēs nonākt līdz cēlonim vai risinājumam, būs mājasdarbs pēc kura sekos nākamā sesija. Viss būs atkarīgs no Tevis. Visa atbildība būs Tavās rokās. Un risinājuma pēcgarša būs tikai Tavs!

Izskatāmās tēmas var būt ļoti dažādas: attiecību, bērnu audzināšanas, darba, personības izaugsmes u.c.

Ja, saproti, ka šis konsultāciju veids ir domāts Tev un ir sīkāki jautājumi par šo konsultācijas veidu, raksti uz e-pasta adresi: agnese@domuspeks.com


225 views
Indija2020.jpg

© 2015 by Agnese

Saziņai vislabāk rakstīt epastus (izskata administrācija rindas kārtībā): agnese@domuspeks.com
uz atbildi var nākties pagaidīt brīžiem pat nedēļu, tomēr atbilde būs.
Sūtiet SMS uz zvaniem atbildu reti // Tel: 22 18 05 56 //
 
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now