Search

Papildus kurss 26.-30. Augusts


Balstoties uz lielo pieprasījumu tiek izsludināta atkārtota pieteikšanās uz apmācību programmu, kā kļūt par ekstrasensu.

Cilvēki gadiem jautā, kad būs kāds apmācību retrīts vai nodarbība par to, kā sevi attīstīt, kā attīstīt savu intuīciju, pavērt savus kanālus. Sajust, saprast vairāk.

Es, ilgi par to domāju un atliku uz vēlāku laiku, gaidot to īsto dienu un īstos cilvēkus.

Šķiet, ka šogad ir pienācis īstais brīdis.

Programma tiks veidota kā piecu dienu apmācību kurss, kur līgani iesim solīti pa solītim visam cauri piecu dienu garumā.

Pirmās divas dienas mēs strādāsim ar savu prātu, zemapziņu, lai varētu labāk izprast sevi un to, kas esam. Atlikušās trīs dienas vairāk strādāsim ar praktiskajiem vingrinājumiem. Interesentiem būs iespēja piedalīties visu nedēļu vai tikai doties uz atsevišķām dienām.

Mērķis šim pasākumam ir ievest Jūs manā pasaulē, padalīties ar pieredzi un nodot savas zināšanas, pasargāt no kļūdām un ļaut attīstīties.

Programmas ietvaros tiks strādāts ar zemapziņu un tās programmām, domu un prāta kontroli. Mācīsimies strādāt ar enerģijām un tās sajust. Mācīsimies saprast to kāds ir katra individuālais ezotēriskais ceļš, enerģētiskais un informācijas uztveres tips. Būs prakses par to kā attīstīt savu intuīciju, dziednieciskās, gaišredzīgās spējas. Būs iespēja apgūt gan praktiski, gan teorētiski to kā atpazīt, sajust un strādāt ar informāciju, vibrācijām ap mums, priekšmetos un citos cilvēkos. Intuīcijas un apzinātās redzes vingrinājumi. Izrunāsim visu par neredzamo pasauli, kā arī apzināsimies galvenās kļūdas, kuras pieļauj katrs uzsākot šo ceļu.

Interesentiem, izsūtīšu pasākuma programmu, lai būtu vieglāk saprast ko mēs darīsim. Tas palīdzēs izlemt to, vai doties uz visu nedēļu, vai uz dažām dienām.

Vietu skaits iekštelpās ir ierobežots. Var braukt ar savu telti.

Līdzi jāņem klades un pildspalvas, jo ļoti daudz būs jāraksta.

Šis retrīts notiks 100 km attālumā no Rīgas, pie dabas, Talsu virzienā. Tev tiks nodrošināta nakts mītne, ēdināšana, kā arī pasākuma programma.

Pasākuma norises datums: 26.-30. augusts

Lai saņemtu sīkāku informāciju par pasākumu raksti uz e-pastu: agnese@domuspeks.com, ailītē tēma raksti - Apmācības.

Uz tikšanos!


152 views
Indija2020.jpg

© 2015 by Agnese

Saziņai vislabāk rakstīt epastus (izskata administrācija rindas kārtībā): agnese@domuspeks.com
uz atbildi var nākties pagaidīt brīžiem pat nedēļu, tomēr atbilde būs.
Sūtiet SMS uz zvaniem atbildu reti // Tel: 22 18 05 56 //
 
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now