Search

Kravas piekabes avārija


Reiz kopā ar Agnesi braucām pa Ventspils šoseju. Agnesei ļoti patīk vadīt auto, parasti pie stūres ir viņa.

Kā jau ierasts pa šoseju vienlaicīgi bieži pārvietojas dažādu gabarītu kravas auto. Skatos Agnese attiecībā pret kravas auto ir kļuvusi neierasti piesardzīga. Ietur distanci, neapdzen.

Jautāju, kas par lietu? Agnese sāk stāstīt, ka viņai bail, ka fūrei varētu atāķēties piekabe un dēļ tā izveidoties nopietna autoavārija (bojāeja). Dīvaina atbilde, vai ne? Agnese papildina, ka pēdējā laikā viņai ir šādas vīzijas un attiecīgi bailes, ka tā tas varētu notikt.

Nedēļu vēlāk. Agnese vakarā, pēc cilvēku pieņemšanas privātajās vizītēs man stāsta. Bija atnācis viens vīrietis, kuram pēdējā laikā ir neveiksmju sērija. Kā viena no dīvainībām un neveiksmēm, nesen viņš braucis ar vieglo auto pa šoseju un fūrei atāķējusies lielā piekabe, kas gandrīz viņu ir nogalinājusi.

Tātad, šīs Agneses bailes un vīzijas neattiecās uz viņu personiski, bet rādīja viņai par svešu cilvēku, kurš pie viņas nāks pēc palīdzības.

Šādas situācijas ir regulāri, kad Agnese redz svešu cilvēku problēmas un arī to risinājumus, kuri pie viņas tuvākajā nākotnē plāno nākt. Parasti viņa redz tikai situācijas, ne pašus cilvēkus, tāpēc citreiz var likties, ka vīzija ir saistīta ar viņu personiski, ne klientu.

Atsevišķu Agneses klientu stāsti par šo tēmu: Citi cilvēki stāsta pretējo, ka viņi redzējuši sapnī, meditācijā, vīzijā Agnesi atnākam. Ko viņi ir uztvēruši par nepārprotamu vēstījumu, ka jāsatiekas ar Agnesi dzīvē.

Citi stāsta, ka redzējuši Agnesi „atnākam” sapnī, vīzijā, pirms viņi vispār ir zinājuši par Agneses eksistenci, bet pēc kāda laika ieraudzījuši medijos un atpazinuši viņu.

Protams, papildus Agneses satikšanai sapnī, vai vīzijā to pavada spilgtas, spēcīgas emocijas, kas neļauj šo faktu ignorēt, kā nebūtisku. Tas iespiežas apziņā, kā kaut kas svarīgs.

Citi uzzinot par Agnesi, pēkšņi izjūt neizsakāmu tuvību ar viņu. Izjūt, kā māsu, izjūt, kā tuvu cilvēku, izjūt, kā svarīgu cilvēku, kā dvēseles radinieku...

Protams, mēs nevaram izslēgt atsevišķos gadījumos, ka tās ir tikai cilvēka prāta iedomas, tomēr lielākoties šī saikne ir pamatota.

Ar sveicieniem (J.Z.)


Indija2020.jpg

© 2015 by Janis

Saziņai vislabāk rakstīt epastus: janis@domuspeks.com
 Tel: 22 18 05 56 
 
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now