Search

Ko darīt Līgo svētkos?


Tev sen vairs nepatīk svētki ar ierastajām „sejām”, paredzamām sarunām un paredzamu vakara attīstības scenāriju. Katru gadu tie paši cilvēki, katru gadu alus un pārēšanās- garlaicīgi.

Iespēja izlauzties no ierastā un Līgo nakti pavadīt, tā, kā tā ir paredzēta- dzīves pārmaiņām un sirds priekam.

Šis laika periods ir mistisks, tajā ir kaut kas maģisks. Tev noteikti jābūt pie dabas. Tev noteikti jābūt tādā sabiedrībā, kas var palīdzēt veikt transformāciju. Tev jābūt starp cilvēkiem, kuri ne tikai svin svētkus, bet arī strādā pie uzlabojumiem savā attīstībā.

Braucot uz laukiem pie Agneses Ziediņas Tu: Būsi atpūties Būsi izklaidēts Iegūsi jaunus draugus 👫 Varēsi izkustēties kādā aktivitātē Dziesmas un dejas, ja vēlēsies 🔥 Dabas stihiju rituāli visām stihijām. Pateicībai par mums esošo un kā pavisam jauna un gaidīta piesaistīšanai. Zināšanas par smalkās pasaules uzbūvi un iedarbību Tevi pabaros un padzirdīs ( ar Agneses ekoloģiski audzēto, tai skaitā) 🍓 Tevi izguldīs

Ir liela pirts 🏊‍♂️ Ir milzīgs dīķis ( var makšķerēt un peldēt) Ir maza upīte 🎾 Badmintons, volejbols... Un pārsteiguma momenti

👑 Tu vari būt, kā barons, kuram viss tiks nodrošināts un tu vari būt aktīvs līdzdalībnieks līdzradīšanā

Lauki atrodas 100 km no Rīgas, 10km pirms Talsiem.

Skaista, sena, plaša laukakmeņu ēka ar kamīnzāli. Pieejamas 4 istabas ar divām gultām un viena istaba ar 5 gultām. Katrai istabai ir sava tualete un duša Plaša teritorija kur var izvērsties ar teltīm.

Agneses video uzrunu skaties šeit: https://www.facebook.com/domuspeks/videos/1097353527118267/

Piesakies: sūti vēstuli uz agnese@domuspeks.com


257 views
Indija2020.jpg

© 2015 by Janis

Saziņai vislabāk rakstīt epastus: janis@domuspeks.com
 Tel: 22 18 05 56 
 
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now