Search

Jautājums par Taro kārtīm


Santa:

Labdien, vēlējos Agnesei uzjautāt par Taro kārtīm, vai tās ir labi izmantot meditācijā, attīstot savu intuīciju, vai caur šīm kārtīm ar mani runās mans sargeņģelis vai tomēr kādas citas astrālas būtnes?

Agnese: Taro kārtis ir viens no palīglīdzekļiem informācijas saņemšanai. Vieni izmanto svārstu, citi spēļu kārtis, kāds kafijas biezumus... Tāpat cilvēki mēdz pēc palīdzības informācijas saņemšanā vērsties pie dažādām būtnēm, pie Sargeņģeļiem, Svētajiem, Mirušajiem, Augstākā Es.

Kad esmu vienatnē, vai tuvu cilvēku lokā, tad es palīglīdzekļus nepielietoju un informāciju saņemu pa tiešo no Visuma, no informatīvā lauka, vai arī nolasu informāciju no cilvēka, vai priekšmeta. Atsevišķos momentos jautāju savam Sargeņģelim, atsevišķos momentos Svētajiem, darba vajadzībās mēdz būt gadījumi, kad informāciju jautāju klienta mirušajam tuviniekam.

Kad strādāju ar svešiem cilvēkiem, lai man būtu vieglāk koncentrēties, savu domu novēršanai izmantoju baznīcas sveces.

Kā strādā citi cilvēki, vai kā darīsiet jūs, tas nav manā ziņā.

Citiem lielākais izaicinājums ir būt tīram un informāciju nesagrozīt, neizgudrot kaut ko klāt, vai neignorēt to kas nāk. Vēl lielāks izaicinājums tas kļūst, ja pats esi ieinteresēts atbildē, ja atbilde skar pašu personiski. Ja cilvēks jautā pats par sevi, tad gandrīz vienmēr pastāv vēlme atbildi iegrozīt sev vēlamajā gultnē.


305 views
Indija2020.jpg

© 2015 by Agnese

Saziņai vislabāk rakstīt epastus (izskata administrācija rindas kārtībā): agnese@domuspeks.com
uz atbildi var nākties pagaidīt brīžiem pat nedēļu, tomēr atbilde būs.
Sūtiet SMS uz zvaniem atbildu reti // Tel: 22 18 05 56 //
 
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now