Search

Spoku māja?


"Sveiki, man ir jautājums, ko vēlos atrisināt saistībā ar savu šī brīža dzīvesvietu. Māja ir diezgan veca un jūtu, ka šeit spokojas, arī mans dzīves biedrs jūt to pašu un rādās visādi sapņi un mūsu 8 mēnešu vecais dēliņš pa naktīm raud īpaši šajā mājā, ja paliekam, kur citur, viņš guļ labi un bez raudāšanas. Vēlētos noskaidrot, kas tas ir, vai tikai tas ir, kā vēstījums, ka beidzot jāiet prom no šīs vietas. Cieņā Anete"

Jūs jau esat blogā lasījuši daudzus pieredžu stāstus par to, kas ir redzēts īpašumos. Mirušo gari, dēmoniskas būtnes. Esat lasījuši par to izpausmēm, raksturiem, darbībām un to, kā Agnese to visu risina.

Neskatoties uz to, ka tā ir Agneses ikdiena un manas pieredzes esot kopā ar Agnesi, regulāri ir cilvēki kuri to uzskata par fantāzijām.

Ir daļa sabiedrības kura izturas nievājoši pret smalko pasauli. Tai skaitā par to, ka Agnesei ir iespēja šo pasauli redzēt un strādāt ar to.

Tomēr realitātē šīs vizītes nebūtu notikušas un nebūtu vietas šīm „fantāzijām”, ja nebūtu cilvēki, kuri cieš no šīm būtnēm un meklē risinājumu. Protams, skeptiķi pateiks, ka tie cilvēki, kuriem ir šāda veida situācijas arī fantazē, vai viņiem rādās. Lai nu ko šie skeptiķi domātu, vai nav vienalga, cik lielas šīs būtu fantāzijas, svarīgākais, ka cilvēku problēmas tiek atrisinātas un izbeigtas.

Atļāvos nopublicēt kādas ģimenes vēršanos pēc palīdzības. Tas jums dos ieskatu ar ko sākas izbraukumu vizītes uz īpašumiem. Parasti tas ir līdzīga satura pieteikums.

Cilvēki kas saskaras ar šīm būtnēm ir reāli un daudzskaitlīgi. Iespējams, vēl vairāk ir tādu, kas ar to saskaras, bet cenšas ignorēt. Bieži līdz pat neatgriezeniskam stāvoklim, kad kaut ko saglābt ir par vēlu.

JZ


Indija2020.jpg