Search

Labie vārdi (atsauksmes)


"Labdien, Agnese!

Man prieks atkal ar Jums sazināties, jo iepriekšējās konsultācijas ir man daudz palīdzējušas tikt galā ar sevi un savu dzīvi, pieņemot pašai sevi. Prieks sazināties, jo darāt labus darbus! Tikai man radušies daži jautājumi, uz kuriem vajadzētu rast atbildes, kur es it kā atrodos izvēles priekšā. Vai drīkst sarunāt ar Jums konsultāciju?

Ar cieņu, Daiga "

Labie vārdi:

"Labvakar Agnese, Visupirms, vēlos Jums pateikt, ka esat tik gaišs un patīkams cilvēks, vienmēr prieks lasīt Jūsu blogu. Esmu jau iepriekš bijusi pie Jums uz enerģētikas attīrīšanu un konsultācijām, kā arī apmeklējusi Jūsu vadītos seminārus. Pēc mūsu tikšanās biju tik patīkami pārsteigta, ka atstāju atsauksmi par Jums blogā, lai visi uzzin, cik patiesi gaišs cilvēks esat! Šoreiz es vēlētos uzzināt par iespēju pieteikties uz vizīti, kas saistīta ar īpašuma enerģētisko attīrīšanu!

Paldies! Lai Jums jauks vakars!"

Patiesā cieņā, Signe

Sveika, Agnese! Vēlos pateikt lielu paldies par enerģijas sakārtošanu -tīrīšanu un palīdzēji salikt punktus uz i manā dzīvē. Ar nepacietību gaidu uzdevumus,kas jāveic . :) Lai gaiša un brīnišķīga diena

Ar cieņu Lāsma. :)


Snowy Mountain.png