Search

Labie vārdi (dēmoniska būtne īpašumā)


Atsauksme pēc izbraukuma vizītes uz īpašumu Jūrmalā:

Sirsnīgs paldies Agnesei.

Vakar vakarā, Agnese bija atbraukusi pie mums mājas vizītē. Bija aizdomas ka ,kaut kas nesaprotams notiek mājās. Bērni daudz reizes ir lūguši, lai mēs aizverot durvis, ka tur onkuļi staigā. Protams, mēs pieaugušie to neredzam, nesaprotam, kā tas ir iespējams.

Pēc Agneses apgaitas un viņas redzētā. Mēs saprotam ka, mūsu mājā ir bijusi ļoti spēcīga būtne, kas vizuāli līdzinājusies astoņkājim. Kura bija izvēlējusies sievasmāti par savu ...... Pēc Agnese stāstītā pat viņai esot bijis ļoti neomulīgi, mēģinot būtni padzīt no mājām, tā sāka izvairīties, mukt prom un pretoties. Būtne esot tik spēcīga, ka spējusi saplēst metāla svētbildi ko viņa esot turējusi savā rokā.

Šodien dienas vidū atnāca sms, ka visas privātās vizītes tiek atceltas, jo Agnese nokļuvusi slimnīcā pēc vakardienas smagā gadījuma.

Mums ļoti žēl, ka tā sanāca. Jo tādu pavērsienu, neviens pat nevarēja aizdomāties.

Veseļojies Agnese. Paldies Tev. A....

JZ komentārs: "Piebildīšu, ka astoņkājim līdzīgā būtne ir Dēmoniska būtne, kura var ieņemt jebkādu izskatu. Tā bērniem var parādīties, kā onkulis. Kad bijām ar Agnesi ASV, tad tur mājas iemītniekiem, Dēmoniska būtne rādījās, kā balta sieviete, ko viņi uztvēra par eņģeli. Protams, viņi ir ļoti spēcīgi. Kā atceramies no ASV stāsta, tad tur 3 vīrieši tika novesti līdz nāvei."

p.s. Agneses veselība ir sakārtojusies.


Indija2020.jpg

© 2015 by Janis

Saziņai vislabāk rakstīt epastus: janis@domuspeks.com
 Tel: 22 18 05 56 
 
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now