Search

Dzimtas karma, kurš vainīgs?


Uz foto esošā Agneses citāta plašāks skaidrojums no mūsu sarunām.

Dzimtas karma.

Šāds termins ir daudz dzirdēts, vai tad ne?

Ko tas nozīmē un kā dzimtas karma izpaužas patiesībā.

Vēlētos kliedēt dažus mītus un aizspriedumus šajā sakarā.

Kā jau vienmēr galējības ir pārspīlējumi un ved kādā no grāvjiem.

Ir viedoklis par to, ka dzimtas karma pastāv un tās ietekmē cilvēkam neveicās kādā no dzīves sfērām. Piemēram, nespēja izveidot ģimeni. Līdz ar to šis tiek pieņemts, kā arguments un attaisnojums savām neveiksmēm.

Īstenībā dzimtas karma, nav paredzēta tam, lai mēs aizbēgtu no savas atbildības, to noveļot uz vecākiem, vai likteni.

Patiesībā dzimtas karma nozīmē, ka jums visiem dzimtā ir līdzīgas karmiskās situācijas, kurām ir jāiziet cauri. Un atbildība par to ir katram atsevišķi, individuāli.

Kā zināms karma ir cēloņu un seku likums. Bieži vien cēlonis ir kādā no iepriekšējām dzīvēm un sekas tiek saņemtas šajā dzīvē. Shematiski tas notiek tā: Pēteris iepriekšējā dzīvē bija ļoti viegla rakstura un augstu nevērtēja citu cilvēku jūtas, bieži mainīja partneres, kuras tam bija spēcīgi emocionāli pieķērušās dēļ viņa labajām manierēm un skaistajiem vārdiem un solījumiem. Tā nodarot ciešanas sievietēm.

Pēteris, lai varētu saņemt karmisko mācību un iemācītos novērtēt attiecību vērtību, piedzima vecākiem, kuri ātri izšķīrās. Šajā dzīvē Pēteris nespēj izveidot ģimeni. Jo bērnībā nav redzējis, kā vecāki kopā sadzīvo, risina ikdienas situācijas, izrāda rūpes un cieņu. Līdzīgi ģimenes dzīvē neveicas arī viņa brālim, māsai un arī vecāki un vecvecāki ātri izšķīrās jaunas ģimenes neizveidojot.

Ģimenes karma kalpo, kā iespēja katram atsevišķi iziet nepieciešamo pieredzi, nodrošinot labvēlīgus apstākļus tādu notikumu attīstībai.

Līdz ar to virspusēji varētu teikt, ka Pēterim vecāki ir vainojami viņa neveiksmēs, patiesībā Pēteris pats sev izvēlējās šos konkrētos vecākus, lai izietu savas karmiskās mācības. Pēterim ir dziļi un patiesi jāsaprot savas kļūdas un jāstrādā pie tā, lai visu vērstu par labu.

Pēterim nav jārāda uz otru ar pirkstu un jāsaka, ka viņam ir jāmainās, vai viņš ir vainīgs, vai man pienākas, valdībai jānodrošina u.t.t. Tieši tu pirms dzimšanas izvēlējies konkrēto laiku, vecākus, vidi, vietu, apstākļus, lai vislabāk izietu savas pieredzes un kļūtu labāks, nekā pirms piedzimšanas.


Indija2020.jpg