Search

Ugunsrituāls+Augstāko spēku atbalsts+Lūgšana+Lekcija


25. augusts. plkst. 13.00, Retrītu centrs, Lībagu pagastā.

Līdz šim nebijis Agneses Ziediņas Zariņas pasākums ar lekciju, praksi, lūgšanu un rituālu.

Aicinām tos, kuri ir nopietni ieinteresēti, ne vienkārši zinātkāri. Jo tie būs īsti procesi pozitīvām dzīves pārmaiņām.

Kas ir ugunsrituāls?

Katrai darbībai, katrā līmenī ir zināšanas, kas jādara, lai realizētos iecerētais. Nianses izsķir daudz, vai pat visu. Ugunsrituāls ir veids, kā cilvēks var izrādīt savu uzmanību un labvēlību augstākiem spēkiem. Jo saņemt liktens dāvanas patīk visiem, bet kā Tu vari par to atlīdzināt devējam, kuram viss ir vairāk nekā Tu spēj iedomāties?

Ugunsrituāla laikā notiek Tavas uzmanības, labvēlības un labības dāvāšana tieši Tevis izvēlētajam augstākajam spēkam (piemēram, Dievam, Visumam, Sargeņģelim, Jēzum, Augstākajam Es, Virsdvēselei u.t.t.). Ārēji ugunsrituāls visiem būs vienāds, bet iekšēji katram individuāls un atskaitīties par to nevajadzēs.

Vienlaicīgi ar savas uzmanības ziedošanu, tevī būs iekšēja lūgšana svētības saņemšanai, lai piepildītos Tavas dzīves aktuālā tēma.

Kas ir Augstāko spēku atbalsts?

Pasākuma ietvaros būs lekcija + prakse.

Kas Tevi dzīvē līdz šim ir atbalstījis un cik lielā mērā? Vai spēj iedomāties 1000 reizes lielāku atbalstu un vienmēr kad tas nepieciešams?

Jums tiks pastāstīts, kā un no kā ir iespējams saņemt atbalstu. Kādas atšķirības. Kā dzīvē atbalstu saņemt daudz lielākā apmērā.

Jūs saņemsiet zināšanas un praksi, kā saņemt atbalstu visās dzīves situācijās. Vienlaicīgi tas nebūs pretrunā ar visu ko esat praktizējis līdz šim. Šīs ir universālas zināšanas, kas der gan kristietim, gan hinduistam, gan jebkuram citam cilvēkam.

Lūgšana.

Ugunsrituāla laikā notiks vēršanās pie Dieva katram pieņemamā formā ar 108 laimes novēlējumiem.

Izmanto iespēju būt vidē, kur Dievišķais ir klātesošs. Izmanto iespēju, kur par Tevi aizlūgumā ir visi klātesošie.

  • Iemesls kāpēc līdz šim to neesi pielietojis dzīvē ir nezināšana. Šīs ir vairāk, kā 5000 gadus senas prakses, ko zinoši cilvēki ir pielietojuši savā un apkārtējo labā.

Pasākums notiks 100km no Rīgas, Retrītu centrā, Talsu novada, Lībagu pagastā.

Varam palīdzēt ar nokļūšanu no Rīgas uz Lībagiem turp un atpakaļ. Pieteikšanās: agnese@domuspeks.com 22180556 www.domuspeks.com Dalība 30eur


Snowy Mountain.png