Search

Bērns ar mirušo.


Ar Agnesi saņēmām ziņu no jauniem vecākiem, ka viņu trīsgadīgajam puikam ir mainījusies uzvedība. Ir kļuvis agresīvāks, ļaunāks. Puisītis, saka, ka redz mājās kādas būtnes, lai gan vecākiem šķiet, ka telpā neviena cita nav.

Uz doto brīdi ir meklēta palīdzība pie citiem Latvijā zināmiem speciālistiem, tomēr nekas nav līdzējis.

Puiku mamma atveda pie Agneses apskatīties un Agneses secinājums bija, ka tas kas puikam traucē ir pie viņiem mājās. Jāskatās ir tur. Kaut kas viņam ir piesaistījies, bet tas, kaut kas, līdzi puisim nav atnācis.

Kad ar Agnesi ieradāmies pie ģimenes uz mājām, Agnese izstaigāja īpašumu, sākumā apskatot, veicot diagnostiku par to kādas enerģijas ir dzīvoklī. Tad Agnese noslēpumaini uzaicināja uz sarunu zem četrām acīm puisīša mammu. Pēc mīklainās sarunas Agnese ķērās klāt īpašuma enerģētiskai sakārtošanai. Pēc tā tika uzaicināts puisītis, lai pastrādātu ar viņa enerģētiku un tad bija pienācis brīdis, lai sasauktu kopā visu ģimeni un izstāstītu visu pec kārtas redzēto un paveikto.

Pirmais ko mums pavēstīja Agnese, ka zēns ir piedzimis ar spēju redzēt dvēseļu pasauli.

Ja cilvēks spēj redzēt mirušos, tad viņš kļūst, kā par magnētu priekš iestēgušajām dvēselēm un tās mēģina iziet ar šiem cilvēkiem uz kontaktu, lai saņemtu palīdzību.

Šajā gadījumā kāds ap 1960 gadu noslepkavots vīrietis, kurš nav radis mieru šīs netaisnības dēļ, ir atradis, ka puika spēj viņu redzēt, tāpēc piesaistījās pie viņa.

Savukārt mazais bērns izjūtot no mirušā virieša iekšējo agresiju un vēl neprotot atšķirt pats savas emocijas no emocijam, kuras no sevis izstaro vīrieša dvēsele, pieņēma viņa iekšējo stāvokli par savējo.

Agnese atlaida iestrēgušo dvēselīti prom uz “debesīm”, kurai pretim bija ieradies vīrieša brālis (arī jau mirušais). Sākumā, gan dvēsele nevēlējās doties prom, jo uzskatīja, ka ir jāatrod viņa pāridarītāji.

Agnesei nācās skaidrot, ka ir jau 2018. gads un, ka mēs neatradīsim pirms 60 gadiem pastrādāta nozieguma izpildītājus. Šis fakts mirušajam likās neticams, ka vairs nav tas laiks, kurā tika nogalināts. Agnese mums aprakstīja mirušā vecumu, izskatu, apģērbu, tautību, aptuveno slepkavības vietu.

Nākamais ko Agnese pavēstīja, ka puikam bija aizvērts ciet dabas dotais kanāls, spēja redzēt dvēseļu pasauli. Tas bija veids, kā iepriekšējie cilvēki mēģināja ģimenei palīdzēt atrisināt problēmsituāciju. Domāja, ka padarot puiku par nejūtīgu uz to, situācija atrisnāsies.

Agnese piebilda, ka tā noteikti nedrīkst darīt, jo tā ir iejaukšanās bērna liktenī un ar aizvērtu kanālu, viņa dzīve izvērtīsies pilnīgi savādāk, nekā ir paredzēts.

Līdz ar to Agnese atjaunoja puisim enerģētikas plūsmu un deva vecākiem norādījumus, kā puikam vajadzētu turpmāk reaģēt uz līdzīgām situācijām nākotnē, ja atkal kāda dvēselīte izlems ar viņu komunicēt.


Snowy Mountain.png