Search

Lasītāji jautā. Kāpēc lekcijas vadam krievu valodā?


(pielikumā mūsu pirmā lekcija "Влияние высших сил.")

Jau sākotnēji mēs ar Agnesi blogu domuspeks.com veidojām trīs valodās, latviešu, angļu un krievu. Arī lapas fb.com ir šajās valodās. Tomēr reālās iespējas mums strādāt bija tikai pie vienas.

Līdz šim gandrīz pilnībā viss darbs notika, tikai ar latviešu auditoriju. Latviski uz šo brīdi kopumā ir novadītas aptuveni 20 lekcijas. Tajā skaitā arī lielā 6,5 stundu lekcija, kurā tiek izskatīts Agneses redzējums par 21 tēmu (pieejama šeit: https://www.domuspeks.com/copy-of-gramata-sarunas-ar-sargen… ).

Latviski ir iespēja apmeklēt nedēļu garu nometni personības pārmaiņām (pieejama šeit: https://www.domuspeks.com/notikumi ).

Ir pašizaugsmes grāmatiņas, lai iemācītos Saziņu ar Sargeņģeli un meditāciju CD (šeit: https://www.domuspeks.com/gramata-sarunas-ar-sargengeli-cd ).

Ir Personiski pārbaudītas metodes dzīves uzlabošanai ( šeit: https://www.domuspeks.com/sudraba-om925-1 ).

Latviešiem tiek organizēti braucieni uz Indiju.

Ir pieejamas privātās vizītes un blogs ar vairāk, kā 100 rakstiem.

Tagad ir pienācis laiks strādāt pie krievu valodas lapas. Jo, ne tikai mēs paši ar Agnesi runājam krieviski, bet arī vēl 170 miljoni cilvēku visā pasaulē, kuriem Agneses redzējums var būt gan interesants, gan sniegt palīdzību saprast pasauli smalkajā līmenī.

Paralēli Jums arī piedāvājam krievu lekcijas, jo aptaujā, kura tika izveidota pirms laika, puse nobalsoja, ka pilnībā pietiek ar to, ka tas ko darām krieviski, nav jāatkārto vēl latviski.

Pienāks brīdis, kad sāksim veidot lekcijas angliski, jo šajā valodā runā 1,5 miljardi cilvēku.


Snowy Mountain.png