Search

Pakāries smēķētājs ar baltu suņa spoku


Jauni cilvēki nopirkuši īpašumu, sākuši to iekārtot un no kaimiņiem atnāk informācija, ka īpašumā viens vīrietis ir pakāries.

Jaunais pāris vērsās pie Agneses, jo pašiem ir mazi jūtīgi bērni, kurus negribas vest iekšā mājā, kur spokojas. Jo paši bija saskārušies ar dīvainām parādībām jaunajā mājā.

Ieradāmies ar Agnesi ciemos, lai atrisinātu šo jautājumu (izbraukuma vizītēs dodamies kopā). Agnese ieraudzīja šo nabaga iestrēgušo dvēseli, kura bija viens no iepriekšējās saimnieces vīriem. Aprakstīja vizuāli, kā šis mirušais izskatījās, aptuveni noteica, tā vecumu starp 40-50 gadiem.

Šis mirušais, gan neesot bijis agresīvi noskaņots un nevienam nav vēlējies traucēt dzīvi. Gadījumā, ja cilvēks nav jūtīgs, tad tāds var mierīgi sadzīvot ar šādu dvēselīti. Sarežģījumi var rasties jūtīgajiem, jo mirušie jūt, kurš no dzīvajiem viņus neredz/nejūt un kurš tos jūt/redz. Līdz ar to, ja cilvēks jūt mirušos, tad tie sāk viņam pievērst savu uzmanību, kas savukārt var kļūt apgrūtinoši. Tāpēc gan dzīvo labā, gan šīs dvēselītes labā, protams, ir nepieciešams to atbrīvot no piesaistes zemes līmenim.

Nesaistīti ar šo vīrieti, īpašumam vēl bija piesaistījusies balta suņa dvēselīte. Jaunie saimnieki apstiprināja, ka agrāk te esot stāvējusi suņa būda, kas liecina, ka kādreiz suns šeit tiešām esot bijis.

Sarunas gaitā, Agnese izteicās, ka te ir arī kaķi dārzā noglabāti, bet tie gan neesot piesaistījušies.

Labi, Agnesei jāķeras klāt pie darbiem. No visa īpašuma tiek nodzēsta iepriekšējo iemītnieku sakrājusies enerģētika un informācija, lai tā neietekmē jaunos. Tiek sakārtota enerģiju plūsma visam īpašumam, lai tas enerģētiski ir gaišs, viegls, patīkams un lai „Visuma” enerģija brīvi tajā plūst.

Tagad laiks sākt „sarunu” ar mirušo, lai tas dotos prom uz „debesīm”. Spriežot pēc tā cik daudz laika Agnesei tas prasīja, skaidrs, ka tas bija „jāpierunā”.

Pēc padarītā darbiņa Agnese nokomentēja, ka īsti šis nav gribējis doties, ka pasēdējis vēl blakus, uzkavējies, uzsmēķējis, bet beigās piekritis doties. Tā kavēšanās skaidrojama ar to, ka mirušais ir iestrēdzis un tagad vēl īsti nesaprot, kur viņam jādodas, kas tas ir, kas tur sagaida. Līdz ar to Agnese veic izskaidrojošo darbu, lai dvēselīte saprot, kas ir kas. Kad beidzot tā ir gatava doties, tad jau izjūt lielu atvieglojumu un prieku par šo atbrīvi.

Vienlaicīgi ar vīrieti projām aiziet arī baltā suņa dvēselīte.

Vienmēr pēc šādām darbībām, visi klātesošie jūt izmaiņas īpašumā, ka tiešām ir kļuvis patīkamāk tajā atrasties, ir gaišāka, vieglāka, jautrāka noskaņa, ir zudis smagnējums, nomāktība.

Jaunie saimnieki izjūt atvieglojumu un prieku, ne vien par īpašuma sakārtošanu, bet, ka pateicoties viņu iniciatīvai viena dvēselīte ir ieguvusi brīvību no piesaistes zemei.

Tagad jaunais pāris, droši var pārcelties ar mazuļiem uz jaunajām mājām.


Snowy Mountain.png