Search

Par ko stāstīšu 9. decembra lekcijā


Sveiks, dārgais lasītāj!

9. decembrī, sniegšu praktiskus uz savas ādas pārbaudītus instrumentus darbā ar sevi. Jo, bez tā es nebūtu tur, kur esmu šodien.

Darbs ar sevi ir neizmērojams ceļš visa mūža garumā. Reizēm ir grūti un gribas paslinkot, bet mēs visi kā viens, uzsākam strādāt ar sevi tad, kad mums ir vissmagāk, kad mūs cenšas pievārēt slimības, neveiksmes, trūkums. Tad mēs meklējam pēc palīdzības vienalga kur, vienalga pie kā... Aizmirstot, ka viss spēks ir pašos. Tieši to es mēģināšu Jums pastāstīt mūsu tikšanās reizē.

Katrs brīnumus savā dzīvē pieredz pa savam. Tāpat ir ar brīnumu uztveršanu. Mēs esam dažādi. Kas vienam brīnums, otram pilnīgi pašsaprotams. Tomēr, mēs neviens neesam tiesīgi, kāda brīnumu uzskatīt par mazsvarīgu vai nereālu.

Mani dzīve ir aplaimojusi ar daudziem, jo daudziem brīnumiem. Tāpēc, JĀ, es ticu brīnumiem, ticu, ka tie notiek ar katru no mums. Tie var būt mazāki vai lielāki.

Ir brīnumi, kuri notiek paši no sevis, mums negaidot, ir brīnumi, kurus izlūdzamies, un ir brīnumi, pie kuriem esam smagi strādājuši ar sevi, lai tie notiktu.

Šoreiz es runāšu par tiem trešajiem brīnumiem, kur mums ir jāiegulda sevi, savas domas, emocijas, piepūle. Par tiem, pie kuriem ir jāpiestrādā, lai tie notiktu. Bet kāds gan pēc tam ir gandarījums!

Kā gan es to zinu? Tikai caur savu pieredzi, 15 gadus, eksperimentējot un meklējot esmu atradusi labāko darbam ar sevi, bet tagad vēlos dalīties ar Jums. Dalīties ne tikai ar stāstiem, bet arī ar praktiskām zināšanām.

• Pastāstīšu, kā ar domu spēku tiku uz kājām, kad ārsti plātīja rokas; • Par brīnumiem caur meditāciju; • Vizualizācijām, kuras nesa pārmaiņas • Kolāžas manifestācijām; • Afirmāciju iedvesmojošo spēku. u.c.

Lai Jums vienmēr izdodas atrast sevi, kad esat nozaudējušies.

Saite uz lekciju šeit.


Snowy Mountain.png